Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Мени је ова титула изнад свега, и било шта што може лоше да утиче на одбрану исте, апсолутно сам против тога! А то да ли су играчи јадни или не, не знам, али знам да и те како све то утиче на њих...

У сваком случају ми не можемо променити ништа... Велике игре и велики играчи вуку конце, и врло вероватно да све зависи од наредних парламентарних избора, као што сте и сами више пута наглашавали!

amin..

Dosta je bilo negativne energije oko FKP, vreme je za promene. Dobili smo delimicno sto smo hteli, a zdravlje Boze za par meseci dobijamo i ostali deo. Tu spada novi presednik, novi UO, kao i nova titula. Svi znamo sta znaci ta nova titula i gde nas dovodi ista.

Zato ako zelimo promene, krenimo od sebe. DOSTA je bilo nezadovoljstva.
Zato svi na stadion, ispunimo JNA, podrzimo ovu ekipu prema istorijskom pohodu. Ako drugI ne vide, mi znamo sta znaci ova titula!!!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja mislim da oni (govna!) i nisu svesni da ce im se skandirati...

inace se i meni vise svidja da je kombinacija boja sa novim stolicama takva da vlada crna boja, em se ta boja teze prlja em stadion automatski deluje puniji kada su tamne stolice...ali dobro...bolje ista nego nista :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Газда, затварај тему. Сачувајмо клуб од себе самих, подлих и деструктивних елемената, видиш да је све савршено...:pop

У глобалу, навијачи Партизана не да не заслужују бољи клуб, него још гори. Који красни и трошимо нерве и време и виртуелни простор и тастатуре...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Stadion ostaje šaren do kraja sezone, jer severnu tribinu neće menjati do leta.
Kakva smejurija :banghead
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Газда, затварај тему. Сачувајмо клуб од себе самих, подлих и деструктивних елемената, видиш да је све савршено...:pop

У глобалу, навијачи Партизана не да не заслужују бољи клуб, него још гори. Који красни и трошимо нерве и време и виртуелни простор и тастатуре...

Kolega, znaš da uopšte nisi daleko od istine!

Već neko vreme razmišljam da dignem ruke od svega, zatvorim sajt, pa i forum, čim istekne ovo malo para što ima za server, i neka se onda jebu i u miru gledaju čari Partizanove igre i bajnu atmosferu na tribinama. O finansijskim stvarima ionako ne misle, jer eto to je Đurin posao, a on je najbolji predsednik u istoriju Partizana. Šest titula, pa malo li je.

Pun mi je kurac više kvazi navijača kojima je samo rezultat bitan, a to što uskoro uopšte nećemo imati klub, ili će spasti na amaterski status, a to VK, RK i OK već jesu. FK će uskoro, jer su opet skresali budžet, koji je sada 40% za sportiste 60% lopovima... koga to interesuje, bitno je da se fudbaleri ne nerviraju na terenu. Valjda će bolje da odigraju.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.209
Локација
Tamo gde su Grobari
Nije sve crno ili belo, svi ste vi pomalo u pravu. Po meni to skandiranje ne utice previse na igrace, valjda sami znaju kakvi su kreteni u nasoj pravi i da to skandiranje ne ide igracima. Ali je opet vazno u kom trenutku se to skandira i da ne bude pre i posle toga atmosfera kao u pozoristu. Mozda bi moglo nesto drugo da se skandira, da igraci vide da imaju nasu podrsku. Nesto kao "NAPOLJE UPRAVA, PODRSKA IGRACIMA" ili tako nesto slicno :D
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Stadion ostaje šaren do kraja sezone, jer severnu tribinu neće menjati do leta.
Kakva smejurija :banghead

Brate, jeste to smejurija,ali seti se da nam ovog proleca dolazi i sektaska zgadija na JNA...verujem da jedne citave stolice ne bi bilo na severu posle derbija...zato je i bolje ovako...pored njih,i lokalni kompleksasi,tzv lokalpatriote ce biti smesteni na severu Hrama,cisto sumnjam da bi oni i ravnodusno gledali na nove stolice..
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pa vodeci se tom logikom nikad ne treba postavljati stolice na severu, igracemo mi i sledece sezone sa tom istom zgadijom...
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Brate, jeste to smejurija,ali seti se da nam ovog proleca dolazi i sektaska zgadija na JNA...verujem da jedne citave stolice ne bi bilo na severu posle derbija...zato je i bolje ovako...pored njih,i lokalni kompleksasi,tzv lokalpatriote ce biti smesteni na severu Hrama,cisto sumnjam da bi oni i ravnodusno gledali na nove stolice..
Hm, ima smisla.
Trebalo bi naći neko kompromisno rešenje i postaviti stolice u nekim neutralnim bojama, koje nikog ne iritiraju. Ne bi bilo loše ni staviti presvlake u bojama gostujuće ekipe. Tema za analizu i razmišljanje.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Газда, затварај тему. Сачувајмо клуб од себе самих, подлих и деструктивних елемената, видиш да је све савршено...:pop
Kolega, znaš da uopšte nisi daleko od istine!
...i neka se onda jebu i u miru gledaju čari Partizanove igre i bajnu atmosferu na tribinama. O finansijskim stvarima ionako ne misle, jer eto to je Đurin posao, a on je najbolji predsednik u istoriju Partizana. Šest titula, pa malo li je.
Pun mi je kurac više kvazi navijača kojima je samo rezultat bitan, a to što uskoro uopšte nećemo imati klub...

Много се глобализују ствари и све се схвата буквално!
То ако смо пре за подршку играчима, па тек онда за прозивање управе, не значи да подржавамо говна и да не желимо да их се отарасимо!

Него, једна ствар ми није јасна... До скоро се причало како је ова управа са све мутавим на челу завршила своје, па се онда покренула прича како је само Ђурић завршио, а ови су још ту, и на крају се испостави да су сви и даље ту, и да се скоро ништа није променило...
На крају се све свело, као што сам већ рекао, да чекамо изборе у држави па да видимо на чему смо... Значи остаје СПС или долази СНС, што се хвала Богу не зна шта је горе! И колико код ми сад били у дубиози, увек може горе, то је чињеница... Много ме плаши пичкоусти и његове намере, и никако не могу да будем за његов "улазак" у клуб, што наравно не значи да сам за останак ових црвених говнара! Од два зла...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
More mi treba da se molimo da dodje neka nova uprava, bilo kakva, samo nova, od ovoga gore ne moze da bude.
Ja bi licno hteo da dodje neka velicina kao sto je Bodiroga, pa cak i Savo, jer nema ko nije partiski obojen danas, ali ovo su ljudi koji imaju svoje ja, i nece da naude Partizanu.

A titule nismo osvajali zato sto smo neka ko zna kakva fudbalska velicina (to se dokazuje u evropi), vec zato sto je konkurencija bila mizerna.


Kakvi smo ljudi, mi da smo navijaci Bayerna, bunili bi se na dolazak Guardiole, jer je Heynkes osvojio LS. Srecom pa tamo postoje ljudi koji gledaju u buducnost, i razumu se u sport.
Kamo srece da kod nas u vrhu kluba budu eminentni sportisti kao u Bayernu, necu se buniti za nijedan potez, jer ako oni ne znaju kako, ja sigurno ne znam.

A da gledam kako mi SPS govna koji veze sa fudbalom nemaju lesinare po klubu, jos se onaj Ruzic osokolio, kaze ne dam Partizan, epa ne moze.

Jasno i glasno UPRAVA NAPOLJE!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Hm, ima smisla.
Trebalo bi naći neko kompromisno rešenje i postaviti stolice u nekim neutralnim bojama, koje nikog ne iritiraju. Ne bi bilo loše ni staviti presvlake u bojama gostujuće ekipe. Tema za analizu i razmišljanje.


Ne moras se sprdati:D Ja sam za postavljanje odmah svih stolica,ali gledam realno sta ce biti s njima:D

edit: slika gore lepo izgleda..ali jel sam ja to prso,ili je slovo N malo nakrivo? :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Много ме плаши пичкоусти и његове намере, и никако не могу да будем за његов "улазак" у клуб, што наравно не значи да сам за останак ових црвених говнара! Од два зла...

...biras Djurica, jel tako?

Kao da ce Vucic licno da sedne na nasu fotelju :pop
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Тако је Славољубе, опако доносиш закључке!
Од два зла не могу да изаберем мање зло, јеби га...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Само је питање шта је мање зло можда су иста зла у питању, углавном некако све више сам сигуран да ће и даље да нас јашу као и предходних, 20 или колико већ, година.
Ако избори прођу према предвиђањима не видим како може за нас нешто добро да се деси, сем ако се не изврши неки притисак и уђе у клуб на препад што је скоро немогуће.

Дошло време кад нам о судбини одлулују Дачић и Вучић благо нама.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
E

Hoce li oni ofarbati ove stepenice da mi je znati?
 
Top