Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Nije ni Djura neki prevarant cim se nije setio da uvali travu navijacima kao suvenir :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
да у маркетингу ФК-а постоји неко са мало мозга или осећаја за маркетинг,могли су да искористе скидање старе траве са терена и да је у бутику уз пригодно паковање продају.био би то леп и јединствен поклон за сваког партизановца.Овако трава ће завршити на некој депонији или код неког из управе и то муфте.
ех кад би имали маркетинг . . .

Pa nije da se ruši stadion ili da je to neka legendarna trava pa da se prodaje.
Uradili su to u Splitu na Poljudu, jer se kod njih trava nije menjala 35 godina.

Naravno da su se svi sprdali sa tim. Kod nas bi sprdnja bila još žešća.
Neće ta trava nigde završiti. Uzmi pogledaj video na kom se skida trava.
Ide bager i roka redom. Neće je valjda seckati na kvadratiće :D
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
to jeste,tu si u pravu.govorim sa svoje strane gledišta.kao bolesnik za Partizanom i kolekcionar svega i svačega što ima veze sa voljenim klubom,bilo bi lepo da u kući imam komad terena.ako keva može da ima po kući cveće mogu i ja svoje:D
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Posalji Snezi mejl sa kucnom adresom, da znaju gde treba da istovare blato i travu, bili bi ti verovatno i zahvalni.. :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa nije da se ruši stadion ili da je to neka legendarna trava pa da se prodaje.
Uradili su to u Splitu na Poljudu, jer se kod njih trava nije menjala 35 godina.

Naravno da su se svi sprdali sa tim. Kod nas bi sprdnja bila još žešća. Neće ta trava nigde završiti. Uzmi pogledaj video na kom se skida trava.
Ide bager i roka redom. Neće je valjda seckati na kvadratiće :D

Sprdaju se oni sa svim i svačim, jer smo pogan narod!

Ja bi prvi kupio kvadratni metar, platio da to pošalju ovamo, samo da imam to kod kuće. Iskopao bi ovu travu, stavio lepo kamenje okolo i onda tu travu sa JNA.

I stolice su mogli da prodaju. Stave pozlaćenu pločicu sa oznakom datuma, i sa koje je tribine. I to bi kupio... više komada.

Naravno, vama je sve to smešno, i upravo zato nam je marketing KURAC! To nije mnogo posla i može lepo da se zaradi, ali nažalost u Svrbiji, ako ne možeš da naplatiš bar 10.000 Evra za kvadratni metar trave, neće ni da se cimaju. Ko jebe navijače.

Ne kažem da bi oni uzeli milione na prodaji trave i stolica, ali to je jedan vid pažnje prema navijačima, a siguran sam da nisam jedini koji bi potrošio koliko god treba samo da to imam.

Treće, već godinama kukam za sezonskim kartama. HOĆU DA IMAM SEZONSKU, ali njih baš boli kurac da to organizuju. Koliko vas, koji ne živite u Srbiji, želite da kupite sezonsku, da bi je imali u novčaniku i ujedno pomogli klubu. Ne mora to da bude za južnu tribinu. Neka to bude bilo koji sektor... onaj koji je najmanje posećen.

Džaba ja pričam kad sve to pada na gluve uši, oči koje ne vide, i pamet koje nema!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
...a ja bih volio kad bi pravili dresove i za odrasle ljude, 4XL, 5XL. Ovako, samo mi kačket može iz Shopa. Morao sam sam sebi praviti neke majice sa vezenim grbom iz Malezije i majicama iz Pakistana. Barem su fino ispale...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
DRAGAN ĐURIĆ: Neka pitaju Granta da li mrzimo Jevreje!
Kažnjavanje Partizana zbog isticanja neprikladnog transparenta na utakmici protiv Totenhema je neizbežno, ali predsednik crno-belih Dragan Đurić smatra da bi izbacivanje iz Evrope bilo preoštra sankcija.

On naglašava da pomenuta parola ne odslikava stav svih navijača srpskog vicešampiona, a još manje samog kluba, jer je u osnivanju kluba iz Humske učestvovalo mnogo pripadnika jevrejske zajednice. Uz to, prvi čovek jedinog srpskog predstavnika u Evropi napominje kako će onima koji su na ovakav način naštetili Partizanu biti trajno zabranjen ulaz na stadion.

- Ne znam zašto Englezi insistiraju na tome da nas izbace iz Evrope kad se Partizan kao klub ogradio od poteza pojedinaca i nadamo se da će policija vrlo brzo pronaći počinioce. Koliko mi znamo, pitanje je trenutka kad će oni biti uhvaćeni, jer su im državni organi na tragu. Biće im zabranjen ulazak na stadion jer njima nije mesto na utakmicama našeg kluba - kaže Đurić.

Predsednik Partizana ističe i to da su crno-beli kroz istoriju izgradili čvrsto prijateljstvo s pripadnicima jevrejske zajednice i da se to ne može srušiti zbog jednog nepromišljenog gesta pojedinca.

- Zaista bi bilo glupo poistovećivati klub s tim, jer ne treba zaboraviti da su Partizan, između ostalih, osnivali i Jevreji, poput Artura Takača. Ne zaboravite da nam je trener bio Izraelac Avram Grant, da smo na pripreme išli u Izrael, da je mnogo igrača iz našeg kluba tamo nastavilo karijeru, pa je suludo naš klub okarakterisati kao antisemitski - kaže Đurić.

(Izvor: Kurir, Foto: Reuters, Saša Pavlić)
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Једино ако му неко прочита, није баш потпуно мутавко савладао вештину читања. Једино да користимо сви фонт величине 36 овде, па да сриче човек полако, али без тешких и сложених речи. Не могу да се сетим да ли је она новинарка која је својевремено била на презентацији Гранта-преваранта (а коју је мутави називао Маца, па Наца) рекла да тај човек не зна чак ни да прочита оно што му је написано на папиру.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Možda je nekome smešna i bezveze ideja ideja o prodaji trave sa ,,JNA,, - meni nije...
Još uvek mi je žao što sam propustio da nekako nabavim koji deo starog ,,lampaša,,...mnogo mi je žao...
Ako se ikada bude rušio naš ,,JNA,, to će mi biti strašno, ali, svakako ću se, ako ikako budem u stanju, potruditi da neko parčence odatle dođe kod mene...

Ako nešto voliš, ne mora to da bude baš racionalno objašnjeno...
O.K. volim da Partizan pobedi, nekad tako igraju da možeš i da zaspiš pored Tv-a, a nekad se baš ubacim i u neko vrlo adrenalinsko stanje pa itekako ,,zapenim,, na stadionu (derbi, Evro-utakmice)...
Ali, opsednutost nečim što ima veze sa Partizanom, očigledno je i zato što sve to ima neke veze sa mnom...
Meni je taj stadion, stvarno moja druga kuća, proveo sam na njemu sate i sate, pa nije čudo što sam jednom prilikom (na proslavi naše poslednje titule) uzeo busenčić travice sa terena da i kod moje prve kuće imam nešto iz one druge...

Trava se primila, razrasla, zimi se malo smrzne, na proleće izraste, u leto joj je vrućina, u jesen se sprema za zimu...

copy-of-legendarna-trava.jpg



Busen i saksija nisu na prodaju, ali ako neko ima par hiljada evrića viška sa kojima ne zna šta da radi :eek: , nek ih pošalje meni da vratim dugove :D , a ja ću mu poslati nekoliko travčica za koje garantujem svojom čašću da stvarno potiču sa terena našeg ,,JNA,, i to iz 16m prema Jugu...

:šal
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Mi Partizanovci smo mnogo sentimentalno vezani za nas stadion, vise nego bilo koji drugi navijaci, jer volimo Partizan neizmerno. Smesne su price da tako nesto steti, mi nismo bogati, ni u tranzitu, da se ne vezemo emotivno za stadion, narocito takav koji postoji skoro koliko i sam klub.
Kad bi ga rusili, bez garancije da ce nici odmah novi tu, mnogi bi se vezali lancima za njega.
Ima praznih povrsina po BG, ako dodje do toga, nije bogom dano da nam sediste bude kraj Kuce cveca. Mozda bi bilo bolje da sagrade neki stadion na vodi.

Prodaja trave je dobra ideja, ali potencijalni kupci bi se pitali, jel to zaista trava sa JNA, ili ce da nas Djura zajebe, bolje bi bilo da se besplatno dele navijacima travke, ili uz kupljenu ulaznicu, mada od ovoliko price o travi, mup bi se vise interesovao za nju.

Jel postoji sansa, kad se postavi nova trava, da fudbaleri Partizana prvi istrce na teren, na neki trening, ili da je opipaju radi reda? Bez neke zelje da podrivam tenzije uoci duela reprezentacija Srbije i albanije, ali ipak Partizan je taj koji ce igrati mnostvo utakmica na toj travi.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Zamisljam naslov "Uprava Partizana poklanja travu uz kupljenu ulaznicu!" Ja mislim da bi pola centralne i juzne Amerike, plus citava Holandija poceli navijati za nas. Ovo je marketinski zicer za Snezu, sad ili nikad! :D

Postujem vas kolekcionare svega i svacega sto je crno ili belo, ali da bi se ispatilo prodavati travu prvo treba razviti neke osnovne stvari. Kao prvo bilo bi lepo da i Krme nadje sebi adekvatnu velicinu u butiku, kao drugo da ne prodavaju neke raspale replike.. Ali sto bi se oni cimali za butik, priveske, casice i upaljace, kada je butik vec poluprivatizovan, pa te pare svakako ne zavrse u SD-u. Pogresio sam, prvo reketasima oteti butik, pa onda sve ostalo! :D
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Veca je veza izmedju Smiljanica i njegove zene nego sto je popularni "Adi" imao veze sa dovodjenjem igraca u FKP. Moze on da prati koga hoce, ako se Falji i menadzerska svita ne slozi, dzabe mu je i da pronadje novog Maradonu. Za pocetak bi mu bolje bilo da prati svoju zenu.. Mogu zamisliti kako je ogavan kada se i Djuri zgadio i ako mu nije izlazio iz bulje, ali verovatno je i Djura dusa od coveka, samo kad bi imao priliku da ga licno upoznam a ne onako kada muca preko medija.. :D

Kakva je veza izmedju Smiljanica i Adijeve zene? Ko je iz kluba dovodio igrace dok je on bio sd? Da li i Nikolicu Falji i svita odobravaju pojacanja i ako je tako da li ti to smeta ili za Nikolica imas razumevanja? Koju zenu treba da prati, sadasnju ili bivsu? Koliko zamisljas da je ogavan na skali od 1 do 10, kad se zgadio Djuri i odakle znas da mu je izasao iz bulje?

Napisa jednom Lazar P da se pisanje na forumu svelo na telegraf i kurir. Mislio sam da preteruje...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Mislim da je pre par dana bilo ko, ko je hteo, mogao da ode do stadiona i da nekako uzme busen trave sa stadiona, besplatno.

Evo Goran je primer.
Ja travu ne doživljavam tako, jer je trava prolazna.
S druge strane, kad se taj stadion bude rušio, siguran sam da će biti na hiljade ljudi koji će hteti komad betona ili stolicu sa JNA.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
pitanje je koliko će nas biti među živima kada se bude rušio stadion.nešto mi se čini da se to nece desiti u ovom veku.daj Bože da grešim i da ću dete voditi na novi,moderan stadion.ali čisto sumnjam.tako da nam je trava jedina stvar od tzv.stadionskih suvenira
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ostali bi mi na tom stadionu još 150 godina, kad bi moglo, ali ne može.
Ne verujem da će izgurati ni narednih 10 godina.

UEFA će ga "blokirati" već za 2-3 godine. A verovatno će i sam početi da puca.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nisam mislio da cu ovo ikad da napisem ali sto se tice naseg HRAMA i njegovo rusenje slazem se sa kolegom Nikola G,mozda ne za 2-3 godine ali vreme mu brzo istice.Zasto ovo pisem.Renovirani (skoro pa ko nov)stadion u Skoplju(stariji ovde na forumu ga znaju kao gradski stadion,a sad je arena filip 2) je za nas HRAM sada poljud ali i takav nije dobio dozvolu uefe da se na njemu igraju kfalifikacije u grupi za evropsko prvenstvo cini mi se 2020 god.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Mislim da je pre par dana bilo ko, ko je hteo, mogao da ode do stadiona i da nekako uzme busen trave sa stadiona, besplatno.

Evo Goran je primer.
Ja travu ne doživljavam tako, jer je trava prolazna.
S druge strane, kad se taj stadion bude rušio, siguran sam da će biti na hiljade ljudi koji će hteti komad betona ili stolicu sa JNA.
Nisam ja uzeo travu (sa terena stadiona travu, ne ,,onu,, na koju neki tako često misle) sad kada su je skidali, nego sam sišao na teren da je uzmem kad se slavila naša titula, 26.maja 2013.-e...

U nekoj sređenijoj državi, ja bih zbog tog ulaska na teren zaglavio zatvorsku kaznu, i kaznu da ne mogu posle da idem na utakmice, ali...ova država koju ja često kritikujem, eto, obično na kraju prvenstva, na proslavama titule, dozvoljava da uradim to što sam uradio (iako sam, priznajem, time oštetio teren za koji santimetar, što nije baš lepo...i to priznajem...ali, mislio sam da ionako neko vodi računa o toj travi, i da svako oštećenje ubrzo zameni novom travom...)

Slažem se da je trava prolazna, da je stadion prolazan, ali i ja sam prolazan, pa ne mogu reći da me sve to baš mnogo veseli...
Veseli me svaki put da iznova vidim taj naš stari dobri romantični i lepi stadion, moju drugu kuću, i, ima on još puno ,,snage,, da izdrži sve i svašta, nije on baš tako ,,trošan,, kako ga mnogi predstavljaju...
Nije baš ni moderan, a ja ga i volim što nije moderan, eto, nisam ni ja, pa šta...

Ja pretpostavljam da će nas UEFA stvarno u neko (dogledno?) vreme terati da učinimo nešto na ozbiljnoj i potpunoj modernizaciji mesta gde igramo utakmice, a da li će to dovesti i do izgradnje potpuno novog stadiona na istom, ili nekom drugom mestu, nemam pojma, i ne znam ima li iko...

Svestan sam realnosti, ali što pa ja moram da volim realnost, pisali smo već mnogo puta o svemu tome (stadionu starom i novom), pa da se ne ponavljam...
 
Top