Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ima li Jovicic i jedan razlog da se kandiduje za predsednika Partizana?
Evo ja pokusavam da se preispitam sta ga je to sprecilo da se pronadje generalni sponzor za ovih 5 god, sta ga je sprecilo da njegova firma sponzorise klub?!

Не само да није спонзор Партизана, већ је пре пар година, док је већ увелико био у Партизановој управи, био спонзор Спартака! :banghead Лого његове фирме је био на званичном сајту Спартака, у пулу спонзора.

За то време, у земљи Дембелији, изоловане од тривијалности председничке трке, Снеки и Бики и њихов мали од Фејсбука постављају нове језичке стандарде, али и мењају фудбалску терминологију...


kak8yg.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.227
Локација
Žrnov
Ne bi se oni bavili trivijalnostima kao što je pravopis... što bi čak i neki Grobari rekli, "pa nismo mi SrPi" :banghead

Nedostaje i "za" ispred "kluBski", a i navodnici su pogrešni... kao i ovde što sam ja napisala :D...

Zbilja, znate li tu osobu koja "uređuje" tu FB stranicu? Jel' im to radi neko iz onih 23% polupismenih u Srbiji, sa nedovršenom srednjom školom ili je ipak u grupi od onih 17% sa nedovršenom osnovnom?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Немој тако, човек је са Мегаденса. Академски грађанин. Крем де ла монт интелектуалне елите.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
A prestali su, izgleda, i da dolaze ovdje, jer još nisu ispravili gafove i pravopisne greške. Vo ime oca...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
За то време, у земљи Дембелији, изоловане од тривијалности председничке трке, Снеки и Бики и њихов мали од Фејсбука постављају нове језичке стандарде, али и мењају фудбалску терминологију...


kak8yg.jpg

И опет ће да излупају пар стотина фотографија за једно поподне и до увече да их побацају по календару, дај Боже да грешим али ми се чини да ћу морати да прескочим званични календар и ове године... Још су сад имали прилику за 70 година клуба да направе неко лудило од календара, а они се сликају у децембру уместо да се већ врти најава за календар и узме нека пара, јер не видим шта овде од производа можеш да продаш боље него календар.

Што се тиче кандидата, волео бих да после Астераса, а што не и пре, сви играчи којима се дугује туже и траже раскид уговора на штету клуба чисто да видим да ли би олош и онда циљао фотељу.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
neka meni zecevic popusi kurac zajedno sa ovim svinjarom, a mile neka saceka odmah posle njih.
sve ga jebalo pa ovo se ne zna koji je gori od ove dvojice.
ko god da dodje od njih ugasili smo ga.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Жарко Зечевић гура Зорана Поповића!

ПОЗИВНИЦА И БЈЕКОВИЋУ

На састанак секретаријата Партизана био је позван и Ненад Бјековић, означен као вођа опозиције!

Комисија за спровођење избора у Партизану од играчко-тренерске легенде и дугогодишњег функционера хтела је да чује да ли има амбицију да се кандидује за председника и поседује ли план за финансијски препород и још боље резултате клуба из Хумске.


http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/10331/zarko-zecevic-gura-zorana-popovica


Lićno mislim da će na kraju opozicija podržati Bureka i da će takav dil biti Ružića Duleta i Bika
 
Последња измена:

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
kad rece finansijski plan??Pa to je bar svima jasno.......prodaj sve iz omladinske skole sto postoji i sto ide na dve noge ,zaduzi se kod banke i eto ti finansijski plan.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
To sto je Bik odbio da se pojavi na sekretarijatu mi uliva neku nadu, da opozicija ipak ima strategiju...ili mozda gresim..!?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Zec, Bik, Svinjar, Snajder, Burek, Roleks ...

Jebote sunce kakav soj. Ako klub dozivi 70. rodjendan bice ludilo. Da se sutiramo u dupe.

U medjuvremeno, na drugoj strani brda/univerzuma, student sa razmene obecava titule ...
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
"Nažalost, čelnici našeg kluba Omladinsku školu hvale samo kad je to njima potrebno, u javnim nastupima ili na izbornim skupštinama, kada treba da se dobije još jedan mandat, i tu školu, koja je zvanično na drugom mestu u Evropi, po tretmanu ljudi koji rade u njoj, postavili su na poslednje mesto".

Ovo pismo potpisalo je 26 trenera i zaposlenih u Omladinskoj školi Partizana. Imena pojedinih su:

Momčilo "Moca" Vukotić, Ilija Zavišić, Zvonko Živković, Nikica Klinčarski, Duško Trbojević, Nedeljko Kostić, Miodrag Radović, Slađan Šćepović, Dragan Šušnjar, Darko Tešović, Milan Ristić, Igor Spasić, Slobodan Todorović, Miodrag Stojanović...

Nenad Bjeković: Niko me nije zvao na Sekretarijat

O svojoj eventualnoj kandidaturi je rekao:

"Vidim da se mnogo piše i priča o tome, ali sa mojim imenom se mnogo manipuliše bez moje želje. Ja nikada nisam patio od funkcija, ni kad sam bio trener, ni kad sam bio sportski direktor i uvek sam se sklanjao i puštao druge da pričaju, pre svega one koji su zaslužćni za uspeh. Nikad nisam voleo da se eksponiram. NIsam se promenio i dalje sam takav. Naravno da mi prija i laska mi kada vidim da navijači Partizana žele da se vratim, video sam i vašu anketu...".

Kada biste znali da će vam novogodišnja želja biti ispunjena, a u vezi je sa Partizanom, koja bi ona bila?

"Samo jedna - da Partizan bude ono što je bio pre".

http://mondo.rs/a751196/Sport/Fudbal/Nenad-Bjekovic-Niko-me-nije-zvao-na-Sekretarijat.html
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.227
Локација
Žrnov
Samo da ovo ne bude labudova pesma naših legendi...

Valjda Marko nije kasno na Kosovo stigao....
 
Top