Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Mozda je burek po necemu i bolji kandidat ali nema kinte a ni sposobnost da dovede sponzore kao ni ostatak UO. Medjutim najveci razlog sto ne podrzavam bureka je sto je on bio taj koji je ispred UO izasao pred novinare da gazi Krleta, bio je medijska pesnica i portparol Dragana Djurica da se otjeraju Stanoje i Krle.

Propascemo svakako ali burek je govno ko i mutavi te ako treba katanac onda katanac ali mi od Jovicica ne pravite prihvatljivog kandidata.

Posto mi se ucinilo da mozda smatrate da sam ja predlozio Bureka ili da na bilo koji nacin njega podrzavam, odmah da razjasnim da mi to nije bio cilj. Ono sto jeste, a sto mi se cini je da zasad sigurno ne podrzavamo Popovica, a za ostale cemo vidjeti.

Za Bureka sam samo rekao da je, cini mi se Joco, rekao kad smo dovodili pojacanja da to radi nova uprava a da oni zele da im ostane Burek. Sta ce na kraju biti, vidjecemo. Zasad jadni mi sto se tice izbora.

DOPUNA

KO ČINI „GRUPU ALBERT NAĐ”: NIKOLIĆ I SIMUNOVIĆ UZ ASA
Grupu „Albert Nađ”, koja je bivšeg asa i predložila za predsedničkog kandidata stoje biznismeni Sreten Nikolić i Ivica Simunović. Nikolić, inače vlasnik uspešne kompanije „Infarm” iz Zemuna, koja se bavi veleprodajom, distrubucijom i proizvodljom lekova, kako u zemlji tako i u regionu, nije nepoznat u ovdašnjim fudbalskim krugovima. Početkom devedesetih godina je bio jedan od sponzora Crvene zvezde, da bi kasnije sa političkim promenama u zemlji i jasnim instrukcijama tadašnje vlasti ušao u Upravu Partizana (u vreme Mirka Marjanovića), na period od nekoliko godina. Sa druge strane Simunović je, navodno, bankarskom poslu, ranijih godina je važio za čoveka koji iza sebe ima ozbiljan kapital, no, u minulom periodu o njemu nema konkretnijih podataka o delatnosti kojom se zapravo bavi.

Ove niko ne prokomentarisa. Ko su? Sta rade?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ove što pominju Vesića i Kokezu pitam:Jel to štos iz Minhena?
Tog Popovića podržavaju Tomislav Karadžić(TOLE LOPOV),večito u klinču sa tim Vesićima,Kokezama i Broketama,Partizanov fanatik Žarko Zečević,čovek koji bi da gradi novi stadion,Ljubiša Tumbaković,kresao je taj i Aškalije pre Snežane,Vojislav Nedić(ne Novak!),naš advokat u procesu za stadion i Milan Obućina gensek JSD Partizan!

Hvala Duletu,volimo mi njega,ali taj verbalni ping-pong sa ciganima može ARMIJSKI klub da svede na kompaniju iz Đevđelije!

Molim te da ovu propagandu širiš na južnoj tribini među vođama, koji su te verovatno i poslale ovde, ili čak na severnoj tribini, možda si i njihov, a ne ovde. Providan si!!!



...DOPUNA

Ove niko ne prokomentarisa. Ko su? Sta rade?

Nema tu šta da se komentariše, dovoljno je reći Albert "The Titanik" Nađ i da svima sve bude jasno! Pre bi glasao za Jovičića, pa i Popovića nego za Nađa!
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Nije to propaganda @WG,to je nažalost tačno.Našli ljudi koji su isisali 100 miliona evra iz Partizana da istražuju to što je čovek rekao da je "državni projekat".Koje je to licemerje!Hvala za ovo pominjanje Juga,hehe,nisam iz te priče...

Voleo bih ja da dođe Peđa Mijatović,ali on i sam podržava Tumbu,zar ne...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Roto nista protiv tebe, hocu da kazen da niko od ova 3 kandidata nije prihvatljiv i propadamo finansijski do kraja sa svom trojicom bez dileme.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Niko ne zna kakve se igre ovde igraju. Ko garantuje da Svinjar nije samo dimna zavesa da se izbori lagano rese u korist Jovicica?
Malo mi je naivna cela ova prica oko podrske "iz vrha vlasti", pa odlaganje sednice dok se sve to ne proveri. Sve mi deluje na mazanje ociju i kupovinu mira medju navijacima koji ce samo odahnuti kada bude izabran Burek u fazonu "uh dobro je nije ono Vucicevo govedo", dogodice se neke kozmeticke promene, a u sustini sve ce ostati isto.
Pa jos pazi molim te, Jovicic dao pare iz svog dzepa za radnu zajednicu, ma mozda i poverujem.
Pa onda uledje Budj sa svojim "konzorcijumom" koji je sponzorisao cigane, jos samo Sneza da se kandiduje i da Ens instalira atomsku boNbu...
I sta i ova radna zajednica sere "ovo nema veze sa predstojecim izborima", ma ne nego ste cekali do sada jer vam je bilo lepo da ne primate platu.
 

Nenad

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
99
Reaction score
11
Niko ne zna kakve se igre ovde igraju. Ko garantuje da Svinjar nije samo dimna zavesa da se izbori lagano rese u korist Jovicica?
Malo mi je naivna cela ova prica oko podrske "iz vrha vlasti", pa odlaganje sednice dok se sve to ne proveri. Sve mi deluje na mazanje ociju i kupovinu mira medju navijacima koji ce samo odahnuti kada bude izabran Burek u fazonu "uh dobro je nije ono Vucicevo govedo", dogodice se neke kozmeticke promene, a u sustini sve ce ostati isto.
Pa jos pazi molim te, Jovicic dao pare iz svog dzepa za radnu zajednicu, ma mozda i poverujem.
Pa onda uledje Budj sa svojim "konzorcijumom" koji je sponzorisao cigane, jos samo Sneza da se kandiduje i da Ens instalira atomsku boNbu...
I sta i ova radna zajednica sere "ovo nema veze sa predstojecim izborima", ma ne nego ste cekali do sada jer vam je bilo lepo da ne primate platu.



To sam i sam hteo da napisem al me mrzelo:clap
Nego eto, sto kaze gazda, da vidimo i taj dan kad istekne ovo za vanredne izbore sta ce se desiti. Ako se ne varam 13-i. Samo cisto sumnjam. Da bi opozicija nesto mogla da uradi bice im potrebna pomoc velikog broja navijaca ili bar onih vidjenijih koji mogu da lupe sakom u sto. Sve drugo slaba vajda
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Има ли веће срамоте за Партизан од обитавања ове глупаче у маркетингу?

Још рано јутрос смо преко званичног сајта Партизана и званичног Твитер налога сазнали за тужну вест о смрти Благоја Пауновића. Међутим, за званичну Фејсбук страницу клуба, смрт једног од највећих имена које је Партизан икада имао - није вест! :banghead

Паун је преминуо синоћ, већ јутрос у 9 сати су сви објавили вест, сада је 17 часова, а на Фејсбук налогу ни речи о смрти Благоја Пауновића! :banghead :banghead

https://www.facebook.com/FKPartizanBG

Није прилика да у посту који помиње овај тужни догађај кажем све шта мислим о овој сподоби која води наш маркетинг, и о кретену који уређује ту ФБ страницу, а уједам се за језик...
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Ni stida ni srama nemaju više valjda će uskoro te dve pinkuše da budu išutirane iz kluba
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zato jedan ugledni fakultet ruši svoj ugled sa ovakvim scenama...

10858568_10205008178302312_2813900143309880063_n.jpg
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.918
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Zato što je obrazovni sistem u zemlji toliko urušen da je predavače pretvorio u najamnike, koji naknadu za svoj rad moraju da traže prostituisanjem po privatnim fakultetima i bliskošću sa vlašću.

Iz toga i usluge ove vrste.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Andjus daje prednost svinjarskom sns botu.Treba ga ozbiljno shvatiti,ima pouzdane informacije.Blizak je ovoj vlasti.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
СИНДИКАТ ПАРТИЗАНА: Штрајк због пара, не председника!

http://zurnal.rs/fudbal/partizan/10619/sindikat-partizana-strajk-zbog-para-ne-predsednika


FK Partizan: Štrajk se nastavlja, Skupština kasni

Za to vreme u Humskoj mudro ćute i pripremaju teren za izbornu Skupštinu koja će po svemu sudeći kasniti nekoliko dana jer još nisu održani kandidacioni zborovi posle kojih će se znati novi sastav Skupštine.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:523588-FK-Partizan-Strajk-se-nastavlja-Skupstina-kasni
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Niko ne zna kakve se igre ovde igraju. Ko garantuje da Svinjar nije samo dimna zavesa da se izbori lagano rese u korist Jovicica?

To sam ja odavno rekao! Za mene Jovičić nije alternativa za Popovića. Jeste dosta manje zlo, ali svejedno neprihvatljiv!

Doduše niko od mogućih kandidata nije prihvatljiv, ali ako već moram nekoga da prihvatim, mada ne i podržim, jer podršku treba zaslužiti, onda je to Bjeković. ALI, samo ako najuri ostalu bagru, ili veći deo njih, a pogotovo ove iz marketinga. Kad bi to uradio imao bi moju podršku, bar za početak, a posle, opet ako zasluži.

Nikome više ne treba davati bezrezervnu podršku. Sve po zasluzi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.416
Локација
Kej Republika
Šta se dešava sa onim Fratelom? Jel on i dalje opcija ili je to samo plod nečije bujne mašte?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Fratelu danas rođendan, rekao je da se vraća :D
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Изборна скупштина Партизана касни!

Сходно Статуту, члановима Скупштине дневни ред и радни материјал морају бити достављени најмање седам дана пре њеног одржавања. А то је било јуче...

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/10620/izborna-skupstina-partizana-kasni

Odluka o crno-belim izborima: U toku sastanak Partizanovog Sekretarijata

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-...rima-U-toku-sastanak-Partizanovog-Sekratijata
 
Последња измена:
Top