Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
De ža vu. Video bim i tako to.

Gosn. Svinjogojac spominje da je Partizanu potreban uspešan, poslovan čovek koji zna kako se upravlja velikim kompanijama. Možda poznaje nekog takvog, da nam ga preporuči?
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Daleko ti lepa kuca Grujane...a asovi ako su cutali do sada..dok su ugled kluba srozavale kojekave barabe i bitange....u buducnosti nam takvi ni ne trebaju.. Cast Bati Mirkovicu..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.247
Reaction score
2.832
Zato što smo mi nezahvalnici jedni i stoka klasična, eto taj Nedić, on je baš Grobarčina jedna koja je podnela ostavku u FK Partizan da mu se Veliki Vođa ne naljuti slučajno!!!!

Svaka cast za ovo. Znam da mi je bilo poznato to ime i prezime odnekud. To je onaj specijalac sto je zbrisao kad je na sajtu bio upoređen odnos drzave prema nama sa nacistima i njihovom odnosu prema Jevrejima nakon nekih zescih sudijskih kradja.

Mislim da bismo ovakve stvari trebali izbacivati na sajt da podsjetimo zaboravne.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
O tom Nediću je sve rekao Pantić u emisiji "Dođite na stadiona" na SOS-u! Meni je to dovoljno da o njemu mislim sve najgore!
Pa on ga nahvali večeras... I njega i Albertovog prodavca pelena!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ODH_RVApzko#t=452

EDIT (komentar ispod klipa):

untitled.jpg
 
Последња измена:

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Naravoučenije... Uvek budi u toku, tj. gledaj poslednju emisiju :D
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
A sta je sa fratellom? cenim da je jebeno slavlje za rodjendan bilo, pa jos nije u stanju da se oglasi
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Dobro, znamo da je bolestan... eto bar nešto oko čega se slažemo :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pa vikend je... Gužva kako na ulicama, tako i u gradskom prevozu, dušu dalo da se malo džepari.

Jbg, mora i Fratelo od nečeg da živi.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Procitah Grujanov intervju u Zurnalu...da ti se zivot smuci...:puke
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.111
Локација
vaginamandibularia
Jug ne želi više burek, oni hoće mesa
al ne matore govedine s aromom sps-a
Jug ne živi u prošlosti, svi postaše napredni
pa bi malo svinjetine za svoj obrok naredni

A ti partizane, umri, ko te jebe
dok je svežih čvaraka, možemo bez tebe
važno da je guzica omašćena sita
a za sportsko društvo zabole nas kita

Kada dođe svinjar klub da nam preuzme
u roku od odmah vlast će stadion da uzme
al nas nije briga, mi smo revolucionari
na rečima grobari, u duši čergari

A ti partizane, umri, ko te jebe
dok je svežih čvaraka, možemo bez tebe
važno da je guzica omašćena sita
a za sportsko društvo zabole nas kita

Šta nam vučko kaže, mi klimamo glavom
ko će da se usprotivi gospodaru pravom
a nekad debeli dukljanin i ćelavi naci
samo neka prde dok vlast piša im po faci

A ti partizane, umri, ko te jebe
dok je svežih čvaraka, možemo bez tebe
važno da je guzica omašćena sita
a za sportsko društvo zabole nas kita

mi smo avangarda švargla švarglu stiže
na evropsku zvezdu kurac nam se diže
sutra ćemo redom na druge tribine
gde god bude bio kajmak da se skine

A ti partizane, umri, ko te jebe
dok je svežih čvaraka, možemo bez tebe
važno da je guzica omašćena sita
a za sportsko društvo zabole nas kita
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Zečević: Ostavimo sujete po strani, pomozimo!
Bivši generalni sekretar crno-belih smatra da dug od 13,7 miliona evra nije nerešiv za klub iz Humske: Partizan je iznad svih nas, mi smo samo njegova deca i njegovi „službenici”

Interes Partizana je iznad svega i moj favorit je svako ko želi dobro klubu - poručio je bivši generalni sekretar crno-belih Žarko Zečević, istakavši da prati dešavanja u vezi sa predsedničkim izborima i da na čelu velikana očekuje čoveka koji će izvesti klub iz Humske iz krize.

Zečević je takođe istakao da dugovanje od 13,7 miliona nije tragično po klub i da može da se sanira dobrom organizacijom.

- Svako od nas ko je proveo izvestan period u Partizanu sigurno prati dešavanja u vezi sa izborima i očekuje da će klub izaći iz krize i da će uspeti da izabere prave ljude, koji će znati da vode crno-bele u budućnosti - rekao je Zečević u izjavi „SOS kanalu”.

Minulih dana Zečevića su vezivali za Zorana Popovića, a upitan da li pored pomenutog člana UO, kome su takmaci Mile Jovičić i Sreten Nikolić, ima favorita u trci, rekao je:

- Moj favorit je onaj koji želi dobro Partizanu. Bitno je da se sujete ostave po strani, treba da se razgovara i da se radi u interesu kluba. Partizan je iznad svih nas, mi smo samo njegova deca i njegovi „službenici”.

U vremenu kada su o Partizanu brinuli Zečević, Ivan Ćurković i Nenad Bjeković, crno-beli su bili klub za primer.

- Svako vreme ima svoje heroje, tako je i vreme u kojem smo radili bilo sasvim drugačije od sadašnjeg. Teško je to porediti, kao kada želite da uporedite košarkaše iz moje i sadašnjih generacija. To je neuporedivo, drugi su uslovi života i rada. Klubu su sada potrebni ljudi, koji mogu da ga organizuju, da naprave napredak u razvoju i donesu nešto novo.

Pre dva dana „Grupa Albert Nađ” na čelu sa jednim od kanidata za predsednika Sretenom Nikolićem otkrila je da je Partizan trenutno zadužen 13,7 miliona evra. Zečević smatra da ta cifra ne predstavlja neki veliki bauk.

- Ne bih rekao da je to veliki minus, ako se dug kreće između 12 i 14 miliona evra, onda to nije izrazito. Jeste značajan, ali pametnom politikom, merama štednje i poboljšanjem takmičarskih rezultata, stručnog rada, taj dug bi mogao da bude saniran, a sasmim tim bi stigli i prihodi - istakao je Žarko Zečević.
Novosti
 
Top