Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Živo me zanima u kojoj banci i u kom iznosu je uzet kredit, koja je to banka dala kredit klijentu u blokadi i kako se blokada računa nije smanjila ni za dinar. Jedino ako nam je možda adimes/agimes/ažgljimes odobrio pozajmicu uz vrlo povoljne uslove.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Pa i bilo je price da ce neko preko neke firme da uzme, a ko ce tu kome i koliko vracati sam Bog zna. Mi smo u svakom slucaju nadrjlali. Nego, ovo nigdje niko ne pita. Nadam se da Gazda prati kad su rekli koji datum kod Pantica pa da mi, ako drugi ne htjednu, priupitamo neke stvari. Npr. bas taj kredit, pa sponzor, pojacanja...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ovaj intervju matorog govneta Vučelića je otvoreni napad na našeg trenera! On je već treći iz nove uprave koji napada Marka, njihovi odnosi mora da su užasni trenutno. Zamislite kako je Marku da se koncentriše na svoj posao i da motiviše igrače kad je sjeban totalno ovakvim izjavama trojice ljudi koji su zaduženi za sportski sektor.

Mamu li vam jebem da vam jebem!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Opustite se što se Marka tiče, te budaletine mu samo rade neviđeno dobar marketing, čovek će ovim tempom, polako ali sigurno postati najpopularniji trener Partizana kada su navijači u pitanju!
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Šta on ima od toga kada će ga sabotirati i onemogućiti mu da ostvari bilo kakav dobar rezultat... Poznato je da oni donose odluku preko volje navijača.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ко после ових месец дана ''давања шансе'' каже да ова Управа ради у интересу Партизана, или је глуп, или је циганин или је злонамеран.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Onima kojima je smetao Krstajic na mestu SD, ti dobiju Dragana Cirica. Jedino je sranje sto sam ga sa vama i ja dobio.. :D Tako bi opisao i promenu SPS na SNS, i ako mi je neizmerno drago sto vise nikad necu morati da gledam "kez" Mileta Burekdzije kad zaseda savez komunista! Krle i ako je imao podosta promasaja u dovodjenju igraca, barem je izdejstvovao da se bagra u klubu po prvi put u skoro 70 godina postojanja kluba, otvori za onoliki novac. Sa Cirom i mornarima na celu smo dobili Kuratog, ne samo van terena, nego i na njemu! :respect Bice dobro ako ne rasprodaju ovo malo sirotinje sto nam je ostalo i ako ne budemo morali ici s onim Lastinim autobusom na pripreme.. Valjda cekaju da Lazovic uplati boravak u Turskoj. :pop
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jeste, otvore se konačno i on zasere prelazni rok. Sad znaju za jadac svi i ne daju ni dinara. :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Naravučenije, nemojte braćo Grobari da nervirate i vređate premijera, jer se uvek može dobiti i gore od onog što nam je prvobitno namenjeno.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Ko radi, taj i gresi. Ko krade, taj je gresan! :D Ne tvrdim da je on idealno resenje za to mesto ni priblizno, samo kazem, Nadj i Cira ni u dinarima ne bi smeli da potraze isti iznos kod cinkarosa Djure. Takodje mi nije bas jasno zasto se Tomic toliko prizeljkuje na mestu SD-a, znamo svi koga je doveo, okej, ali i za njegove promasaje moze da se pise podosta. Usudio bih se da kazem, da ga je vise usralo u tom prelaznom roku nego sto je zaista madjionicar. Zajeb, Ngambi i drugovi znaju zasto, a i mi sa njima.. Kezman (ako ne trazi reket), Zahovic i slicni bi svakako bili od puno vece koristi i od Tomica, iz raznih razloga. Ali to je sve SBBKBB, i ako neko misli da me ispravi, naravno da bih i ja pre vratio Tomica na SD nego Krstajica, samo tvrdim da bi se i u njega mnogi razocarali posle prvog sledeceg prelaznog roka. Cak i da ima nesto u kefalu, sa bagrom i skromnim budzetom i jos skromnijom ponudom menadzera, ti ne mozes izaci na kraj na duze staze. Moze da te usere koji put, vec pri drugom pokusaju ima da ti uvale sirovinu iz Rada ili nekog kuratog povratnika..

Verovatno je lepa Sneza "pojela" novac za pripreme u Londonu, neka se njoj zahvale sto ce konacno odraditi pripreme u deliblatskoj pescari. To su doduse i mnogi drugi clanovi prizeljkivali posle odradjenih priprema po Zlatiboru, Dubaju i Antaliji.. :D

@pekarski

Jebe mi se za premijera i bilo kog drugog, ako pokusavas da aludiras na moj post. I ako upravo tvrdim da je promena na SNS jos veca propast. Procitaj poruku ponovo.. :wink: Ja ne zavisim ni od koje stranke, mnogo mi je bitnije sto je centralna banka jedne zemlje danas konacno odustala od vestackog kursa Evra, ali to je manje bitno za ovu temu. Cisto da znas da me savrseno zabole sto svi strajkuju i sto protestuju putem drustvenih mreza.. Meni je svaki put bas zabavno uz "24 minuta sa Zoranm Kesicem" :ziveli Samo mi nije jasno zasto se ljudi u Srbiji svojoj nesreci mogu smejati..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa i bilo je price da ce neko preko neke firme da uzme, a ko ce tu kome i koliko vracati sam Bog zna. Mi smo u svakom slucaju nadrjlali. Nego, ovo nigdje niko ne pita. Nadam se da Gazda prati kad su rekli koji datum kod Pantica pa da mi, ako drugi ne htjednu, priupitamo neke stvari. Npr. bas taj kredit, pa sponzor, pojacanja...

Ne brini, sve mi to beležimo. 24. januara ćemo lepo da se saberemo i oduzmemo pa da vidimo šta su uradili u prvih mesec dana. Mogu već sada da vam nagovestim da neće biti ni malo pozitivno, a po svemu sudeći tokom sledećih 5-6 dana biće tu još svega i svačega oko prodaje fudbalera.

Neko je rekao da jedini razlog zašto Škuletić nije prodat Lilu je što sadašnja uprava nije mogla da se ugradi. 90% tačno, 10% zato što znaju da mogu da dobiju mnogo više! Sad će lepo da ga prodaju švabama, optuže prethodnu upravu zbog dugova, a oni jadni moraju da prodaju da bi namirili obaveze... uz procenat koji će oni da uzmu, naravno.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Наравно. Онда ће нам (надам се) довести Клеа и од тога направити огромну сензацију а представити као свој велики успех. Нажалост, многи ће неприметно ејакулирати у хлаче (јел смо Хрвати ил' нисмо :D), сметнувши с' ума непобитну чињеницу да је опет украдено много новца.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
On poznat po svim mogućim kombinacijama mi palamudi.

I kako je jebeno moguće da on sa svojih 28 godina bude direktor, jel imamo mi u statutu neke obaveze koje treba direktor Partizana da ispunjava? Toliko i toliko godina radnog staža u slićčnoj struci.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Вучелић рекао у интервјуу Данас-у да смо узели кредит, а Глазура каже да клуб тренутно живи од пара господина свињара и да ћемо тек узети кредит.

Како се не знају усагласити, као да свако ради на своју руку.
Лажови, класични!

Гдје ли је већа камата, код банке или код свињара?

Угасили смо га!

Iz raznoraznih razloga Partizan dugo nije imao generalnog sponzora. Prema tvrdnjama Vazure, i to će se uskoro promeniti.

"Uskoro ćemo dobiti novog generalnog sponzora, na dobrom smo putu. Iskreno, navijam da to bude privatni kapital, jer je premijer Vučić rekao da više ne želi da fudbalske klubove finansiraju državna preduzeća. I ja se sa tim slažem. Sponzor mora da se traži u inostranstvu. Naš zadatak je da šaljemo ponude svim jakim firmama", kaže generalni direktor Partizana.

Шта кажеш, Глазура?
Да цигане финансира држава, нас не мора, а?

Јебем ли ти мајку која те родила, и теби и пичкоустом!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Bitno da on podržava premijera da državna predueća ne budu sponzori, dok za cigane to pravilo izgleda ne važi.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ja da sam neko mudo u FK Partizan, napravio bi takvu medisjksu hajku i pritisak da nam drzava nadje sponzore koji bi na godisnjem nivou uplatili minimum koliko ciganskoj bagri, da bi Vucic i druzina ili morali da ih pronadju, ili bi ukinuli sponzorske ugovore stoci. Znaci jebo bih im milu mamicu, i to svaki dan.
 
Top