Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Видим, муда су отегли да нађу спонзора за КК, иако их Дуле прозива свакодневно. Како не капираш да ти људи у ФК не би ни били ту да то није одобрено са врха државе.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Видим, муда су отегли да нађу спонзора за КК, иако их Дуле прозива свакодневно. Како не капираш да ти људи у ФК не би ни били ту да то није одобрено са врха државе.

Jedno je Dule, a nesto sasvim drugo je organizovana kampanja FK-a.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Дај друже, не заноси се... Каква кампања, ко да је води? Ови што раде све против клуба? И ниси одговорио на други део мог поста. Ако су те исте људе довели људи на власти може ли се очекивати од истих ти људи у клубу да пљују по онима који су их ту довели?
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Prijatelju totalno si promasio poentu mog upisa. Ja sam napisao, citiracu samog sebe, ' da sam neko mudo u FK Partizan'. Svestan sam ja da od toga nema nista i da ovi koji su dovedeni ne razmisljaju u tom pravcu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
ali genijalna ideja o redukovanju plata igracima i pravljenje jos manjih ugovora ubuduce:pop. ovi hoce da rasteraju sve igrace, i pride nas ucine vrlo neinteresantnim za fudbalere koji bi dosli kod nas.

a marko polomi zube pricajuci o povecanju ugovora za kostur tima. ju,ju, al' ce ovde biti zestokooooo.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nema sta da bude zestoko.
Doslo bagra da nas svede na nivo amaterizma.
To je i vise nego ocigledno.
Ukratko za ovaj kratak period:
Uzeli kredit ne zna se koliko i ne zna se pod kojim uslovima
Doveli babuna poremecenog nazad u klub
Smenili Nikolica pa ga nisu smenili
Izbacili primanja igraca u javnost-nezapamceno do sada
Organizovali koktel na nivou fk Vrazogrnci
O sponzoru ni traga ni glasa
O pojacanjima takodje
Pripreme jos uvek nisu uplatili
Pomirili se sa don terzom vodjom podbanjicke ergele
Malo li je na ovu krizu?
Filip Visnjic i Rej Carls bi ovo videli bez problema
Spasa nam nema propasti hocemo
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Ем се нису отарасили Воје. Лоше, много лоше. :D
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ja da sam neko mudo u FK Partizan, napravio bi takvu medisjksu hajku i pritisak da nam drzava nadje sponzore koji bi na godisnjem nivou uplatili minimum koliko ciganskoj bagri, da bi Vucic i druzina ili morali da ih pronadju, ili bi ukinuli sponzorske ugovore stoci. Znaci jebo bih im milu mamicu, i to svaki dan.

Kroz koje medije? Danas,Tabloid,Teleprompter,Pistaljku...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.818
Reaction score
29.840
Локација
Beograd
Да не буде да сам само строг према ,,производњи,, а да не ,,поткачим,, и политичарску ,,надградњу,,...

Зна се шта ја мислим о њима - све најгоре! Да су паразити који живе, и то богато живе на грбачи свих нас, ето шта мислим.

Како могу да имам било какво позитивно мишљење о способностима и било каквом трагу морала код таквих типова и ликова и шљамова који упрво путем неких КОМБИНАЦИЈА, политичких или већ каквих сличних томе долазе на неке битне положаје, долазе у ситуацију да одлучују о битним стварима, долазе у прилику да располажу са огромним сумама новца, а да НИКАКАВ, АЛИ НИКАКАВ доказ о било каквој њиховој способности за неку одговорну функцију, заправо и немамо...
А сасвим је могуће и да га никада нећемо и добити...

Све вајни стручњаци и мој до мојега, а да не знаш ни које им је право занимање, ни како су доспели на то место на које су доспели, итд.
Оно, по систему, битно и добро плаћено место, а без дана радног стажа...

А неко крв пропљује на свом радном месту док доживи пензију, а за цео радни век не може да заради новца, колико неко узме једном једином својом КОМБИНАЦИЈОМ...

Спрдамо се ми на својим радним местима са таквим ,,постмодерним политичким комесарима,, који су ,,по задатку партије,, послати да владају нама, спрдамо се и ругамо се њиховим неспособностима, неукости, неспособности, па чак и изгледу, али...
...они имају образ ко ђон, директорску плату и овлашћења да владају нечим што им неко повери...

Зајебана је то тема, задире одозго па до одоздо, или и обрнуто у сваку пору ове државе (па тако и Ф.К.Партизана), и није ми до писања есеја о томе, из више разлога...

Све видим, све схватам, али немам моћи и снаге да нешто битније променим, то већ излази из тема о Клубу и фудбалу, ето, зато браћо радије покушавам да сачувам ово мало живаца што ми је остало покушавајући да се ограничим само на ,,чистије,, фудбалске теме - ко зна да шутне лопту, ко не зна, каква је била утакмица, ко је бољи играч и слично...

Дакле, боље да и на овој теми Форума кажем - крај приче.
У нади да ће једном ипак бити боље и да људи јесу пролазни, али и да нешто од племенитих идеја ипак остаје и за будућност, да поновим:
СМРТ ФАШИЗМУ - ЖИВЕО ПАРТИЗАН!!!
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Znaci ima nade da ce doci neko drugi umesto njega :).
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Кад се повампири Алберт првоборац и шукне га Ћири Вињаковском. :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Stvarno, ima li neko upuceniji da nam pojasni ovu situaciju oko nase saradnje sa Teleoptikom? Dosad nisam ni znao da imaju predsjednika...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Драган Ћирић још без уговора са црно-белима

18 јануар, 20150
Драган Ћирић, спортски директор Партизана - изабран 26. децембра, промовисан 9. јануара, још без потписаног уговора!

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/12504/dragan-ciric-jos-bez-ugovora-sa-crno-belima

Mi se nerviramo a on i ne radi u Partizanu :buhaha

Sto se Teleoptika tice bolje da nas otkace ,unistili smo ih. Kakve sada igrace da nam razigraju kad su u trecoj ligi.
 
Top