Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Dobio je Tumbica cigane dosta puta. Nije to tema, ali čisto da napomenem...

Inače, nemam živaca da ovde pišem o sns govnima. Reći ću na stadionu šta imam....u ostalom činim to već godinama.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Ne brinite ljudi, sace Je-Ne-A da objasni koliko je ovo napredan poteg, barem isto kao i Telekom, i kolko je bolja ova uprava od prethodne, bar za sad...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ne uzbudjujem se mnogo oko ove smene...sve ideale sto sam imao sam potrosio u slucaju Stanoje i to kada sam video lica igraca na predstavljanju Granta onomad.Nama pena na ustima od besa a oni laganica,osmesi,prihvatise Granta kao najrodjenijeg,kao da nista nije bilo sa Stanojem.
Tu me razocarao Sasa Ilic ali oprostio sam znajuci da ce i njega jednog dana da potrose,oterace ga kao psa iz kluba ili uz pomoc neke nove ciganske garniture na jugu.
krajnje pesimistican upis...jebiga.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ne poznajem čoveka, ali je odvratno sporadično spominjanje Je-Ne-A u konotaciji "naprednjaštva".

Jel' on ne sme da ima stav?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Jebao vas Je-Ne-A. Toliko smo mizeran narod, da treba da nestanemo, jer apsolutno zasluzujemo sve sto nam se dogadja. U celoj prici, gde nam uprava gasi klub, svaki treci post proziva coveka koji ima vise odgledanih utakmica nego svi zajedno sto ga spominju. Odvratno, jedva se ceka smrdljiv epilog da bi se likovalo, "ja sam bio u pravu". Jeste majstori, bili ste u pravu, ajde sada da sa pravom i pravdom ukopamo Partizan.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nije problem clan JeNeA nego je problem sto je tako iskusac clan pao pod SNS propagandu. Ljudima to nije nikako jasno.. Sta onda da ocekujemo od ljudi koji nisu u prici ?

Razumemo mi svi da 99% navijaca ni ne zna ko su i sta su ljudi iz uprave ali makar nas 500 ovde sa foruma mora svaki jebani minut ovu upravu da docekuje na noz.

Uglavnom,glasali ste za umobolnog pedera sada i gledajte predstavu.
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Milinkovic odjeban, dat rok Djukicu da se izjasni.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Pa nije lud da dolazi iz Spanije u ovaj brlog. Nego, hocemo li mi sta ciniti po ovom pitanju da Marko zna da nasa podrska nije samo virtuelna (iako je cuo i na stadionu)?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Đukić?

hahaha, nisu oni toliko ni glupi.
Znaju oni da ce vecina grobarske populacije da prihvati tu pricu(ako prodje), uz komentar - "Uz Djukica smo igrali najbolji fudbal", kao da se moze igrati lijep i dobar fudbal bez napadaca.

Ne znam sta Marko ceka.
Daj jbt, nacestitaj im se mrtve majke, pokvarene!
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Подршка Марку, Ђукићу одјеби !

П.С. Накотило се овде много циганских пацова. Хитна ДЕРАТИЗАЦИЈА !
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.506
Reaction score
1.262
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ako ima imalo obraza i mozga - odbice.

Obraza zbog nacina na koji je otisao onda, mozga jer bi preuzeo ovakav tim u ovakvom momentu. Samo nek mu neko kaze da je Kojic prvi napadac, Volkov bek, Babovic key player, i vjerujem da ce odustati.

E da, da sazna da je cigansko proljece u toku.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Djukic da napusti Spaniju i da ovde radi za sitnu lovu,da saradjuje sa stranackim poslusnicima iz uprave,da vodi tim bez napadaca ???
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Шта да напушта Шпанију кад је тамо попио отказ прошлог викенда... Уопште ме не би чудило да прихвати понуду.

Нама остаје да своју борбу наставимо даље већ од прве следеће утакмице.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Đukić se onomad prema nama poneo kao poslednja "đukela"... Otišao je usred sezone sa Terzićem tikve da sadi!

Таман да се врати па могу да наставе да саде даље.
Не постоји тај тренер на планети кога би подржао у овом тренутку и у околностима где вуцибатине спајају лепо са корисним, товарећи Марку одговорност за своје свињарије и одлажући даље стабилизацију стања у нашој игри, како би чергари завршили започето и засели на прво место.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nista ondak do sledecek kiksa Marcella.

Ma cim je odbijen onaj alkos meni se opet vraca neka nada da nije sve crno.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Pravda za Milinkovića! Može li makar da bude pomoćni trener? :D
 
Top