Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Vucelic se koristi novooprobanom taktikom svog pickoustog nalogodavca... Preuzima odgovornost, ali naravno nema nikakvih posledica za to... Ocito kod ovog mutavog i napacenog naroda i to prolazi...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Dovedu te (daleko bilo) u operacionu salu i kažu, evo ovaj mesar će da te operiše. Ako ne uspije operacija, mi ćemo preuzeti odgovornost, do tada: mesar je odgovoran (a tebe ko jebe).
Ovaj jebeni Balkan treba spaliti. I da.. šta je Sale Ilić Bogu zgriješio pa da mu "ono" bude trener?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Ti si za bojkot FK? Ajde?
Mnogo ces da doprineses bojkotom utakmica.
Pa sto ne dodjes na stadion i tamo iskazes revolt prema upravi?
Zbog ovakvih stavova i imamo 3000 ljudi na stadionu.
Najlakse opleti po tastaturi i jebati majku svima na internetu.
Kada opet bude dosao neki Totenhem, Besiktas, ili neko treci, tada ce ljudi koji isto ovako razmisljaju doci na stadion... jer je dosao Totehnem, doci ce zbog njih a ne zbog Partizana. :banghead

Ne mogu da dodjem na stadion jer sam hiljade kilometara daleko. Naravno moja ljubav prema klubu ništa nije manja.

Bojkot sam pomenuo kao vid protesta. Nek se bojkotuje bar jedna utakmica, imaće neki odjek.
Sve iz razloga naše posete na JNA. Jebe se upravi ako 200-300 ljudi jebe kevu lozi. Za tako nešto treba pun stadion, što je misaona imenica.

Naravno ja svakom Partizanovcu koji ide na JNA i jebe majku upravi skidam kapu, isto bih tako radio da sam dole.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
šta je Sale Ilić Bogu zgriješio pa da mu "ono" bude trener?
tmt_milinkovic_trening_I_sct_26.3.2015_01_17599.jpg

Два човека. Један симбол Партизана а други симбол данашњег Партизана.
Први ће то заувек остати.
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Vecina koja poziva na bojkot, JNA vidi samo u sportskom pregledu.

Тако некако... Бојкот се често провлачи као опција на друштвеним мрежама, али је реалност таква да су навијачи Партизана већ увелико у бојкоту, још само фали да од ових једва 3.000 стандарних, половина престане да долази на ЈНА.

Другу половину свакако и не рачунам, јер њих претерано и не занима то што нам неко разваљује светињу. Након свега, овим душманима из Управе, највише би и одговарало да са стадиона оду они који их оправдано прозивају.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Sta je klub u kome su proslavljeni igraci i velike legende fudbala docekao da vidi:confused
Nekadasnji veliki majstori i na terenu i u upravi se okrecu u grobu kad vide sta nam danas rade od kluba. Ja verujem da su i onog pedera Dzajica doveli u klub umesto ove uprave ne bi uspeo ovako brzo da nas sjebe.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Јоцо, има ли неких вести из клуба које се односе на КК?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Pogled Saleta kod pozdrava sa govnetom govori vise od 1000000000000 reci!

Meni je vise zapalo za oko to sto pijandura masnokosa ne moze Saleta u oci da pogleda.

Meni je sve ovo previse, i svega preko glave. S obzirom da se sistem nece mijenjati, ja bojkotujem FK i ne pratim ga dok se makar ova uprava ne otjera ili ne ode.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Joco, za mene je Nikolić kriv, jedini krivac za neuspehe Partizana.

Za mene je Vuk kriv, makar me banovali dozivotno sa ovog foruma za mene je Vuk Rasovic krivac jedini za neuspehe Partizana!
Zasto?
Zato sto je video sta je bilo sa Stanojevicem, zato sto cuti, zato sto nema pravo da se oglasi kada ga oteraju i trazi opravdanja!
Imao je Stanojevica, video je sta su mu uradili, sta si ocekivao rodjace da si ti bogom dan pa ce tebe da nunaju i maze a Stanojevica su odjebali.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Koje neuspehe Partizana?

Inace moj stav o Nikolicu se uopste ne razlikuje od stava prema Rasovicu, eto Sensei moze da potvrdi sta sam mu rekao jos zimus sta bih uradio na Markovom mestu.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Koje neuspehe Partizana?

Inace moj stav o Nikolicu se uopste ne razlikuje od stava prema Rasovicu, eto Sensei moze da potvrdi sta sam mu rekao jos zimus sta bih uradio na Markovom mestu.

Tri remija u prvih pet kola.

Ne treba meni ništa Sensei da potvrdi, umem da čitam. Ipak se malo razlikuje - Vuk Rašović je JEDINI krivac za neuspehe Partizana i - krivica kao i obicno pada samo na jednog coveka, on je kriv za rezultate, a koje kriv za tim?

Ono što sada uprava, koju napadaš, tvrdi za Nikolića ti si isto tvrdio za Vuka.

Drago mi je da si shvatio suštinu. Potpuno se slažem sada sa tobom.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja kada sam pricao o Vuku pricao sam o timu, moj stav o Djuricu je poznat.... U poruci na prethodnoj strani sam napisao gde je pogresio Marko, dakle na istom mestu gde i Vuk, tako da ne znam o cemu ti pricas uopste...
Drugo Vuka su smenili oni, Nikolica je smenila vlast jer je brljiv, i njegova smena nema veze sa fudbalom, sto su oni na Milinkovicevoj konferenciji potvrdili ko je hteo da slusa. I da, zaboravih, jesi mozda primetio da je Nikolic non stop pricao sta mu treba i iznosio svoj jasan stav i o igracima i o pojacanjima, dakle nije cutao, to je ono sto sam ja zamerao Vuku, to sto je cutao, ali kao sto sam rekao kada je otisao ispao je gospodin kao i Marko jer nije pljuvao kada je otisao.
Pozdrav.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Лептејебо, је л' реално да СНС ботови на фејсбук страници клуба остављају коментаре подршке овом маснокосом алкосу, изнверовао сам :pop
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
posle decembarskih desavanja pomislio sam da bi vucelic mogao da bude glas razuma. zbog izjava koje je tada davao, utisak je bio da nece udariti na struku. Boze koliko sam bio glup:banghead. lik je ustvari govno na kub. vec sada nam otvoreno kaze da jedino ugraci i trener snose odgovornost i posledice. od cuvene bljuvotine brontosaurusa rase babica("zato sto sam lep, i niko mi nista ne moze"), ne cuh vecu poganstinu od ove, koju je danas vucelic izrekao.

kakav crni bojkot!? na stadion ko moze, da se podrze igraci, a alkosu slajmara kod tunela!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
@Diego, Vucelic je branio Nikolica sve dok nije dobio po usima, obrati paznju kako se odjednom promenio njegov stav, ali normalno on nije oteran... Ostavljen je da rovari i verovatno jedini krivac za nedolazak Babica i Gacinovica u Partizan.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.851
@peca

sta te to cudi, pa stav juzne tribine je da njih boli kurac ko vodi klub, ko sta radi, i da li je to u interesu kluba. Oni imaju svoj fazon, oni su za klub, a ljudi koji su u njemu su nebitni. Jebo njihovu logiku. Pa taj isti jug skandira babunu, i protiv terze.Samo mi nije jasno kako im ne smetaju vecere nase uprave sa njihovom, kad vec imaju merak na terzu!?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
@Oplenac

СНС ботове намиришем на километар, реторика и стил писања су им шаблонски, препознатљиви. СНС ботови по партијској дужности, ангажовани на писању коментара подршке масном Кизи? Од кад су то Српској Неписменој Странци битне рокаде на месту шефа стручног штаба ФК Партизан? Чек да размислим ....
 
Top