Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.039
Reaction score
26.186
Локација
ante portas
Tek će se videti šta je iza sebe ostavio ovaj napredni kadar. Šta sad na ovo ima da kaže neimarski lobista Željko Pantic?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.039
Reaction score
26.186
Локација
ante portas
Nema veze.Bitno da je Svinjar po biznis planu digao kredit,na osnovu koje je radna zajednica dobila plate .
Svi srecni,svi zadovoljni.
A dug raste.
Naravno niko krivicno nece odgovarati/podvesti pod ciganski slucaj nagomilavanja dugova/.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.168
Pa sta ce nam struja kad je ekipa na Pohorju :confused

Ljudi vam doveli Bugare, Brazilce, crnce, a vi opet kukate :D
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Odgovaraće (al šatro) nadzorna, pederska veprina koju su odveli u Sloveniju. :puke
Jedino ako su ga poveli da ga pretvore u Kranjsku.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Сада ће све славилити на Ђуру тако то иде Србији. Иначе да похвали управу постаће гори од Ђуре а то је заиста успјех.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne treba sada traziti sve po netu raznorazne stvari samo da bi se moglo nesto reci protiv uprave.

Cinjenica je da su nam doneli/vratili titulu i da niko nije mogao zamisliti da cemo ovog prelaznog roka dobiti igrace poput Bozinova ili Oumarua a mi obojicu vec imamo i veliki PLUS sto do sada niko bas znacajan nije otisao odnosno niko koga sa trenutnim igracima ne mozemo zameniti! Ovo ako ovako ostane ja se nadam ulasku u LE a mozda nekom srecom doguramo i do plejofa za LS!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ako ne gledate Zeljka Pantica ..odgledajte reprizu bar onaj njegov uvod
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Cinjenica je da su nam doneli/vratili titulu i da niko nije mogao zamisliti da cemo ovog prelaznog roka dobiti igrace poput Bozinova ili Oumarua a mi obojicu vec imamo i veliki PLUS sto do sada niko bas znacajan nije otisao odnosno niko koga sa trenutnim igracima ne mozemo zameniti!

Мислиш да је Јевтовић довољно добар да замени Дринчића?

Не би се кладио у то...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
opaaa, ko to nama postaje moderan evropski klub?! vec vidim: siemens arena, lukoil garden...more, hohstapleri jedni! prvo odbranite stadion na sudu, pa onda nam pricajte brca grim price. panticu, pudlico!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ako ce ovo da donese pare za kk i vk onda podrzavam
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ovo bi imalo logiku,samo da su u pitanju ozbiljne pare.Ali cisto sumnjam.
Mi pravimo press sa firmom koja nam daje 50.000 EUR(stolice) i to racunamo kao "sponzosrstvo".Hvala ljudima(Italijanima) i na tim stolicama,bruka je da stranci i nasi igraci sede na plasticnim stolicama,ali daleko je to od "sponzorstva".
Ovo sa stadionom i imenom mi je jos uvek jos mutna prica,videcemo sta ce ispasti i koje su pare u pitanju.Ako je neka imbecilna cifra(a bice),onda....
Mada mi ionako nas stadion zovemo JNA,a ne Stadion Partizana.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Да је среће ја бих тај стадион назвао Драган Манце, ово прихватити искључиво за велике паре и да иде новац осталим клубовима. Колико сам чуо ови из ФК морају да се консултују са Дулетом и то ми даје наду да ће проћи добро.
 
Top