Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
:buhahaI onda neko kaže da je Drulović oportunista... pa šta je onda ovaj? Svesno je pustio "Drulu"da obrišu bulju sa njim, pa da lepo može da zasedne kao spasilac. Lebe mekani! A kukalo se nekad kad su ga neki zli ljudi oćerali...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
paralellno sa politikom, opozicija je nestala i oko fk partizan. ili sam ja corav ili zaista ne postoji nikakav front koji okuplja bivse igrace i ljude iz sveta biznisa? zar bas niko da progovori koju? cudi me da se tompus(onaj originalni) ne javlja. jedino se buda vujacic oglasio na nekom bogtepita portalu.

neka dodje ivan tomic za trenera. znam, ulazi u pakt sa djavolom, ali iskamci li nesto za prava pojacanja, i ako mu tim bude licio na partizan, imace moju maksimalnu podrsku.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
@batakpudla
Ako si isao na derbije kada je igrao Savo,ili na utakmice reprezantacije,verujem da ga ne bi nazvao majmunom.

Kapiram da si mladji momak,pa si propustio gore navedene utakmice.

Nemam razloga da branim Savu,niti imam nesto previsoko misljenje o njemu,ali sam jednostavno alergican na to Savo majmune,jer je svaka prozivka na utakmicama reprezentacije pocinjala sa njihovim Savo majmune,i sa nasim odgovorima picke ciganske.

O derbi mecevima kada je igrao Savo,takodje ne treba trositi reci,jer su cigani minimum trecinu tekme pevali Savo majmune.

A znao je Savo da im zavuce,i to sa propisne razdaljine glavom,kao u onoj kup utakmici.

I zbog svega toga,ne mora bas Savo majmune,moze malo drugacije i kreativnije.

Ја сам мало млађи :D

Никаква ми намера није била да се користим циганским увредама, а искрено то моје ''Саво мајмуне'' нисам повезивао са њима, јер нисам о том времену дуго размишљао, већ сам то користио као један од епитета којим изражавам свој анимозитет према дотичном. И у праву си, кад сам прочитао твој коментар сетио сам се Савиног периода у репрезентацији, и јесу му умоболници са чмаракане то певали. Зато драге воље повлачим ту спорну увреду а да је гњида гњида је :D
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Kada bi se Bata Mirkovic vratio da zavede red i disciplinu .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
:buhahaI onda neko kaže da je Drulović oportunista... pa šta je onda ovaj? Svesno je pustio "Drulu"da obrišu bulju sa njim, pa da lepo može da zasedne kao spasilac. Lebe mekani! A kukalo se nekad kad su ga neki zli ljudi oćerali...

Ovaj je još gori, pošto je hteo da postane trener kada je imao plus kod Nikolića, ali smena nije uspela, pa sada nije hteo jer je teoretski još mogla da se osvoji titula, pa je sačekao da ovog isprangijaju ( što je i zaslužio) pa da zasedne, grobarčina na kub, u principu klasičan oportunistički šljam koji uzima na pare na priču o grobarstvu.
Jedina razlika je što on možda i zna ponešto o fudbalu kao trener ( kažem možda) za razliku od Drulovića od koga teško može biti gori.
 

Shata

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2011
Порука
45
Reaction score
12
Ima li iko zivi da se dovodi u vezi sa Partizanom, a da ga mi odmah ne izmazemo govnima. Strasno
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
:buhahaI onda neko kaže da je Drulović oportunista... pa šta je onda ovaj? Svesno je pustio "Drulu"da obrišu bulju sa njim, pa da lepo može da zasedne kao spasilac. Lebe mekani! A kukalo se nekad kad su ga neki zli ljudi oćerali...


Sjecam se da sam i kartone onomad dobijao,ukazujuci na njegovo "cojstvo"
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ovaj je još gori, pošto je hteo da postane trener kada je imao plus kod Nikolića, ali smena nije uspela, pa sada nije hteo jer je teoretski još mogla da se osvoji titula, pa je sačekao da ovog isprangijaju ( što je i zaslužio) pa da zasedne, grobarčina na kub, u principu klasičan oportunistički šljam koji uzima na pare na priču o grobarstvu.
Jedina razlika je što on možda i zna ponešto o fudbalu kao trener ( kažem možda) za razliku od Drulovića od koga teško može biti gori.

A daj, lupas, to je samo dokaz da ima mozga i da razmislja, sto je u svakom slucaju plus u odnosu na Ljubinka.

Tomic ima uvid u situaciju i naravno da nije lud da se samoubije, naravno da ce birati najbolji momenat, ljudi iz struke su svesni da je Kiza izvukao max iz ove ekipe i da su igraci izraubovani, 20 golova u Evropi nije mala brojka, nazalost vrvt je samo falio jedan krsten stoper i zadnji vezni i ova sezona bi vrvt isla u drugom smeru, ali jbg.

Evo mali off, apropo ove price, zanima me tvoje misljenje zasto je Milojevic odbio da nasledi Duleta?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A daj, lupas, to je samo dokaz da ima mozga i da razmislja, sto je u svakom slucaju plus u odnosu na Ljubinka.

Tomic ima uvid u situaciju i naravno da nije lud da se samoubije, naravno da ce birati najbolji momenat, ljudi iz struke su svesni da je Kiza izvukao max iz ove ekipe i da su igraci izraubovani, 20 golova u Evropi nije mala brojka, nazalost vrvt je samo falio jedan krsten stoper i zadnji vezni i ova sezona bi vrvt isla u drugom smeru, ali jbg.

Evo mali off, apropo ove price, zanima me tvoje misljenje zasto je Milojevic odbio da nasledi Duleta?

Motao se kad je Nikolic bio trener, a sada je odlucio da ceka i da nas Ljubinko jos vise ukanali, on bi mozda i prezimeo u Evropi.
Sto se Miloja tice
dve opcije
1) Kao sto je DV pomenuo, zeleo je da ispadne korektan iz postovanja prema DV da ne bude on taj koji ce ga naslediti
2) Zeleo je nesto da dovrsi u klubu u kojem je trenutno
3) Isto kao Tomic cekao je da se Pera iskoristi pa da dodje bez pritiska, u tom slucaju imam o njemu isto misljenje kao o Tomicu

S tim sto Tomic nema ni dana iskustva ni trenutni posao.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
A daj, lupas, to je samo dokaz da ima mozga i da razmislja...

Može da ima mozga koliko Ajnštajn, Tesla i Hoking zajedno, ali nema ništa grobarsko u sebi. Pička jedna, oportunistička, što kaže Stojanče.

Jel' nije mogao da preuzme ekipu i da u prvoj izjavi isproziva upravu za nerad i sabotažu kluba i ekipe?

Braniš neodbranjive stvari. Nije nama potreban neko ko će da balansira između uprave, želja ciganske Srbije, govana sa južne tribine, raznih Babovića i svoje buduće karijere.

...ljudi iz struke su svesni da je Kiza izvukao max iz ove ekipe i da su igraci izraubovani...

Izvukao maksimum iz ove ekipe? Jel' se ti zajebavaš?

Izraubovani igrači? Ko je vodio pripreme i dozvolio da ima jednog levog beka, jednog centarfora i jednog zadnjeg veznog? Mada je vrlo diskutabilno i da li su taj levi bek i taj zadnji vezni igrači koji, iole uspešno, to mogu da odigraju.

...Evo mali off, apropo ove price, zanima me tvoje misljenje zasto je Milojevic odbio da nasledi Duleta?

Sad sam siguran da se zajebavaš. Tvoje mišljenje je da je igrački kadar KK Partizana bio na nivou igračkog kadra FK Partizana? Jel' pravi potez iz Milojevićeve pozicije da se preuzme ekipa koja nema takmičarskih ambicija? Još gore, da li ti to porediš Duleta sa Milinkovićem?

Osim toga, jel' možeš da tvrdiš na nije tačno da je Miloje odbio klupu iz lojalnosti prema Duletu?
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Motao se kad je Nikolic bio trener, a sada je odlucio da ceka i da nas Ljubinko jos vise ukanali, on bi mozda i prezimeo u Evropi.

Iz mnogo razlicitih uglova se to moze gledati, ja gledam iz onog najrealnijeg i onako kako bi ja postupio.
Ti ocekujes da se neko zrtvuje za Partizan, a to je nerealno, zasto bi on preuzeo ekipu koja se raspada, gde su glavni igraci ispovredjivani, koja je vec izgubila titulu, jedino sto dobro stoji u Evropi, a pritom zna, ako je pametan, da ima nemogucu misiju i ogranicen rok.

Ovako ce opet dobiti neku svoju mogucnost da iole kreira tim, prodje pripreme, naravno da gleda sebe, to je za mene legitimno i normalno.

Jos jedna stvar koju mislim da si u krivu, ne znam sta ocekujes da bi Tomic sad nesto uradio i kako nas je to Drulovic ukanalio, ja smatram da bi isti rezultat bio i da je Tomic preuzeo tim, mi smo ukanaljeni vec samom konstrukcijom tima, bilo je samo pitanje gde cemo stradati, da smo kojim slucajem ispusili za Evropu, sad bi bili u igri za titulu, ovako smo ostvarili odlican rezultat u Evropi i izgubili titulu, smatram da nije moglo mnogo vise, naravno nije smela bas ova bruka razlika da se desi, ali desava se to kad kola krenu nizbrdo a nema ko da zaustavi.

Ne bi o Miloju, ali zanimljivo da u njegovom slucaju nisi odmah dosao do tacke br 3, vec imas i 1 i 2, mozda i Tomic zeli da zavrsi zapoceto, mozda ima neka saznanja za ovu novu upravu, pa nece da ulazi u tal sa ovima.

Sve je to kako zelis da vidis, samo sto nisam siguran da svi polaze od sebe nego pisu svasta, evo npr Lazar P, ovo je nebulozno, ja ne znam dal je on to kad uradio u svom zivotu, ali kad ovako nesto pise se ponasa kao onaj koga najvise mrzi u ovom klubu, pazi molim te da dodje na klupu i iznapusava upravu, pa nije to bajka, nije forum, stvaran je to zivot tim ljudima, jel on kad napusavao svoje nadredjene i one od kojih ti posao zavisi ako nije zadovoljan necim.
Eto potezao je to pitanje Nikolic i sve vidim procvetalo od tada i njemu i Partizanu, moras da plivas u mulju do nekih boljih vremena, sve ostalo je mlacenje prazne slame
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Sve je to kako zelis da vidis, samo sto nisam siguran da svi polaze od sebe nego pisu svasta, evo npr Lazar P, ovo je nebulozno, ja ne znam dal je on to kad uradio u svom zivotu, ali kad ovako nesto pise se ponasa kao onaj koga najvise mrzi u ovom klubu, pazi molim te da dodje na klupu i iznapusava upravu, pa nije to bajka, nije forum, stvaran je to zivot tim ljudima, jel on kad napusavao svoje nadredjene i one od kojih ti posao zavisi ako nije zadovoljan necim...

Ne poznaješ me, pa da ti odgovorim.

Naravno da pišem ono što mislim i u životu radim baš onako kako sam napisao. Ne jebem uzaludne kompromise ni dva posto, jer u bolesnom okruženju kompromis nikada ne dovodi do zdravih odnosa, nisam spreman nikome da gladim jaja i zarad nekog svog sitnog interesa prećutno dozvolim gaženje drugih.

Takav stav verovatno nije povoljan za opstanak u društvu koje je pojeo nemoral i gde ljudima upravlja strah od gubitka sredstava za egzistenciju. Mene za takav način življenja zabole kurac, baš. Nikad se nisam prodavao, niti ću da se menjam u godinama u kojima sam.

Radio sam sa, verovatno, najmoćnijim ljudima u Srbiji, prošao sve i svašta, samo i jedino zato što se nisam ponašao kao pička oportunistička. Da malo više ljudi u Srbiji ima ovakav stav, ne bi po nama pišao ko stigne i ne bi u svakoj zabiti ove jebene zemlje postojao neki "gazda", od čije dobre volje ljudima zavisi opstanak.

Tako da, pre nego što za nešto napišeš da je nebulozno, razmisli ima li šanse da postoje ljudi koji imaju toliko morala da se, iako sakrivenih identiteta, na forumima ne izdaju za nešto što nisu.

Pa me još dodatno izvređaj poređenjem sa ponašanjem čupave spodobe, koja je uspela da bude toliko nezainteresovana za život, da uz najbolje moguće uslove i podršku i Bogom dani talenat jedino uspe da postane personifikacija svega lošeg u srpskom društvu.
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
460d3864b9005180b8f6efc571ac915f.jpg


:puke:puke:puke:puke:puke:puke:puke
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne bi o Miloju, ali zanimljivo da u njegovom slucaju nisi odmah dosao do tacke br 3, vec imas i 1 i 2, mozda i Tomic zeli da zavrsi zapoceto, mozda ima neka saznanja za ovu novu upravu, pa nece da ulazi u tal sa ovima.

Gde u skolici za trenere da zavrsi zapoceto, sta je taj zapoceo?
Ili cemo da se pravimo da je posao u teleoptiku dobio zbog kvalifikacija.
Koga je on nasledio Fergusona?
Cime je to njega Kiza zaduzio kao DV, Miloja, kartonskim kupom?
Dve situacije su neuporedive.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ako ja nesto nisam propustio, celavi je i dalje pod ugovorom sa Partizanom?

Svaka uprava koja u takvoj situaciji dovede Ivana Tomica na klupu je 100% izdajnicka, tako da cemo vec na pocetku znati na cemu smo. Naravno, ako uopste bude nekih promjena u upravi.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
@Lazar P

Nije mi namera da te vredjam, niti znam sta si prosao, samo rezonujem iz svog ugla na osnovu sopstvenog iskustva i onog sto sam cuo i naucio za vreme svog zivota, mozda ja gresim.

Zadrzacu pravo da verujem da je to nemoguce sto ti tvrdis ako nemas jaka ledja ili resenu egzistenciju, kurcio sam se ja mnogo puta i nista mi dobro donelo nije, naucio sam da nekad moras i da precutis i pretrpis zarad viseg cilja, jbg nije mi drago ali sad treba misliti o svojoj porodici.

@Stojance

Opet kazem, sve je kako ko rezonuje meni je to skroz nebitno, ja ne gledam njega kao moralnu gromadu, vec kao nekog ko treba da bude trener i da ima rezultate a dal je u SNS ili je komunjara, derpe, pedofil ili sta vec, nije me briga.

Evo npr ako ti ja kazem da je Darko Brasanac jedan od najomrazenijih likova medju fudbalerima a ne Stefan Babovic kako se to ovde misli, hoces ti promeniti misljenje o njemu koje imas(mislim o Darku)?
 
Top