Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Crno beli je sve objasnio. Svako treba to da procita. Toliko.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Samo da pozdravim Crno-belog i Dvoglavog. Nisu možda lepi :D , al' imaju pameti za žestok izvoz! :clap
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Последња измена:

Partizanovac_Zapad

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
92
Reaction score
14
Crno-beli, da Zec ima i V od vecine sve bi rijesio na novoj skupstini za 15 dana...on nema cak ni kvorum da napravi sljedecu skupstinu i da pobijedi ako druga strana ne dodje npr...
Ovo danas je potez koji je iznudjen jer prvi put ne moze da namjesti glasanje.
Ko podrzava Vucelica, Vazuru i Curkovica ne podrzava struku, citaj mucenika Trbojevica.
Ja na stvari pocinjem da gledam bukvalno jer nisam u vrhu SNS kao vecina forumasa pa da znam njihov plan preko Nedica.

Bravo za post.
Jbg, vidi se da ne radis za ludog pantica..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.999
Reaction score
26.037
Локација
ante portas
Vratio se general u FKP, vratili se Crno beli, Dvoglavi i Je-ne-a na forum. :D
Pamtiće se ova noć :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pekarski mislim da si u pravu jer izgleda da niko nema 33 koliko je izgleda potrebno.

Bode jos oci sto je Milinkovic odmah demantovao Zeca da je Nedic ulazio u svlacionicu nakon poraza i neulaska u LS..
Jbt taj Nedic ko da je juce dosao u UO a covjek godinama tu...a sto se Bika tice taj mrzi cigane vise nego bilo ko kad se svi onako poredaju po lozama na obe strane stadion..

Napisao sam juce da je sukob neprirodan, ali isto tako Zec prekljuce nudi Biku mjesto podpredsednika, kao hajde sa nama. Dobro, a zasto Bik ne bi bio predsednik a oni njemu podpredsednici...

Jos nesto, ako je Zec sada rijesio da nas spasi zasto je ko picka sutio i trpio Djuru mutavog 7 godina dok je onaj opljackao klub. Ni na skupstinu nije dolazio koliko se sjecam..
Plakali smo po forumu da nam ode SPS, Roleks i burek.

Nista ovdje nije kako treba.
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
???????????

Samo da pozdravim Crno-belog i Dvoglavog. Nisu možda lepi :D , al' imaju pameti za žestok izvoz! :clap

Hahhahaah ,odakle ti rodjače iskoči ????

Raduješ se što Vazura i dalje jaše ?!

To beše onaj iz ekipe koju si opasno hvalio i nama poručivao da nam slede bolji dani ???!!!

Mogao bi da nam objasniš i na kontu čega ,ili za čiji račun , si tad hvalio Svinjara ,Vazuru , Nedića i ostalu bagru ???


Pre i posle svakih izbora ,ti imaš po koju pametnu ,zar ćeš sad da nas razočaraš ?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@ Max, jeste govno nedic tu godinama, ali u tim godinama njegov sef nije bio u stanju da radi ono sto moze danas, da razjebava JSD Partizana. A to ce mu biti mnogo lakse ako u FK Partizan ima svog debilnog potrcka, bar ja to tako vidim.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Nek dodje ko hoce sto se mene tice samo da osvojimo titulu, ako ne osvojimo UPRAVA NAPOLJE i sve tako u krug...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Igore... i ja sam iskreno mislio da nam dolaze bolji dani nakon mutavog ali su nam onda poceli servirati u upravi one sto su plakali na slobinom grobu, pa balave generalne direktore koji otimaju Trbi auto itd...pogrijesio sam a mozda opet grijesim ali ne mogu pristati da, kao ovi misle - bolje od onih...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Pa niko ne tvrdi da su ovi drugi zlato,ali ponavljam....
Ko ce pre da utice i na koga
Zeka i ćure na vazuru ili on na njih
Bik na nedica ili nedici na bika?
Nemoj da se zajebavamo ,njemu mrtvi odalovic prica sta dalje
Janicari,mutavi,nedici ,vucic
Vs
Hitler
Zna se....
Ovo saopstenje kk sto pre zaboraviti...ne znam koji im je kurac vec drugi put
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jebem te živote da te jebem!

Da budem za čoveka zbog kog 2 godine nismo išli na utakmice, za čoveka zbog kog se desila Kroacija, Rapid, Sparta, Petržalka, Tikva, ROMA???
Sa njim Ćurković, čovek koji je uticajan u celom svetu, osim u Partizanu gde je uvek bio samo figura.
Sa njim, Mile Burek, đurin ortak, koji se više ne voli sa đurom.
Tu je i vučela, stara komunjara, besmrtni čovek, moćnik iz pakla.
A jagodica na vrhu torte, Vazura, najodvratniji lik svih vremena.
CEO OVAJ FORUM/SAJT JE RADIO KAMPANJU PROTIV ZEKE I SAD DA BUDEMO ZA NJEGA?

A druga opcija, Bjeka, prvi saradnik Zekin, saučesnik u zločinima nad klubom 20 godina.
Sa njim ti neki SNS glavatori čije biografije su u rangu nebojše čovića kao što neko reče.
Pa je tu vrhunac svega, dragan jebeni đurić, da li taj čovek može da nestane? Da li je realno da taj čovek živi slobodnim životom?
Savo Milošević, šta reći za njega, možda i mogu da mu oprostim, ima težak život, svašta je privatno preživeo. Lik je bio za Zeku protiv nas navijača 2005. Sada je protiv Zeke. Bio je Toletov najveći neprijatelj, sada mu ljubi dupe, predlaže ga za orden. Bio je kandidat i najveći mrzitelj đurića, sada sedi pored njega.
Moca Vukotić je možda najbolji fudbaler Partizana svih vremena, ali je čovek trenutno na tom nivou da ne bi mogao da vodi ni mini market u bloku 25.

Dakle to su mi opcije, treća opcija u fizičkom obliku ne postoji, osim da se odreknem fudbalskog kluba zauvek ili privremeno? Moje mišljenje, a i svih vas ostalih koji ovde pišete nikome nije bitno, niti utiče na bilo šta.


Pozdravio bih ljude koji dugo nisu bili tu. Neki su izneli solidne argumente, ali ja kratko pamćenje nemam. Klub je danas kidnapovan od strane Zeke.

JeNeA drago mi je da si konačno pronašao idealnog ortaka Željka Pantića, kao braća rođena ste.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Klasican izbor da li da umres vesanjem ili da te streljaju..
Jebem ti sve .

Ovi trenutni bi mi bili manje gadni da sutnu vezaru debelog krmka sa 0 dana radnog iskustva.. On je klasicna slika prosecnog sns debila/bota.

Zanimljiva stvar je ta da je zeka otvoreno krenuo protiv sns struje koja je naklonjena pickoustom ciganskom pederu.. Svi mi znamo da pickousti ne postoji za oko 2god ali da li to zeka zna jos nesto ?

Mada i dalje postoji mogucnost da je ovo sve jedna velika predstava za prosecnog coveka

Bas tako
Rak ili leukemija ...
A koliko sam ovde citao svi su sns sem Vucele koji je UDBA, stara skola... I Cureta koji je ustasa...
Ja se samo pitam sto predsednistvo JSDa nije bilo tako azurno kada su nam se gasili klubovi kao ZKK, stoni tenis, rukomet vaterpolo pa i KK pred ambisom... sada odjednom svi potreseni stanjem u FK... a 20.02.2012 Kada su imali priliku da saseku zlo u korenu oni su odabrali da ga jos vise hrane i neguju...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Posle nekih stvari koje sam danas cuo koje su samo potvrdile ono u sta sam sumnjao, racunajte da ako takozvana opozicija pobedi zaboravite na bilo kakve sampionske ambicije sledeci niz godina,nece nam biti dato da budemo prvi a uprava ce se pobrinuti da tako bude. Pickousti,Nedici,Odalovic,Djura mutavi,Savo,cigani navijaci...sve je to isto. Jako su se naostrili da po svaku cenu zauzmu klub. Bjeku koriste nastrasnije,igraju na njegovo ime,obecali su mu svasta,kao i jos nekim ljudima sa te strane,opasne zmije su to. Ali Zeka je daleko od naivnog,opasan igrac je to. Najgore je to sto ni druga strana nije dobra,ali je daleko bolja od opozicije sa Nedicima. Zeka obecava neki strani kapital i investicije,uglavnom iz Rusije,jako lepo sve to zvuci ako nije patka u pitanju. Obecavaju i struci da ce imati sve uslove za normalan rad,bez mesanja u posao i da ce biti finansija da se isprate neke zelje. Tomic i Ilijev su vec prakticno resili par gorucih mesta sto se sastava tice i ceka se da se vidi sta ce se desiti pa da se poslovi zavrsavaju. Ako Zeka pobedi voleo bih da Vazuru vise ne gledam u klubu,retko antipatican tip. Samo jos da dodam da sto se KK-a tice,tamo je malo cudna situacija,oni su malo vise pod uticajem sns-a,jednostavno moraju tako da bi se prezivelo,ima ucenjivanja,itekako. Pekovic se tu ne pita mnogo a i ne zanima ga previse,fura neki Danilovic fazon. Jbg,sta je tu je,nece doveka da traje ovo sranje,doci ce opet lepi dani za nas klub. Nadam se sto pre.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nikola_G je napisao sustinu, klub je danas kidnapovan i privatizovan od jednog covjeka (bez novca). Klubovi JSD sa ovim nemaju nista i to treba jasno da kazu sto su i poceli.
 
Top