Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Pa dobro...

Ajmo sad malo, iskreno. Barem malo.

Najveći greh, onako baš baš Duleta V. je bio taj kada je predložio/poželeo/preporučio/nahvalio izbor udbaškog govneta na mestu JSD. Tada mi ceo dan stvarno nije bilo dobro, msm pozlilo me istinski kao kad pizdu prekinu na konferenciji za novine...

Zašto je tako? Imam svoje mišljenje koje se ne bi svidelo baš svim Partizanovcima, jer Duletov greh je tu nekako lični a sa druge strane vezan i delom za uobrazilju da ova agentura i pored svog angažovanja od 68 pa na ovamo ima išta pošteno a da je to Partizan. E sad Duleta obožavam zbog dijementralno suportnih viđenja stvarnosti od ovog...ali eto svi mi imamo pomalo ambivalentnosti, dualnosti, zrno mraka i slabosti...

Kako je govno Vučelić inače, pre bio jedan običan prašinar po zadatku udbe i pizdetina po karakteru, se osilio od 90-ih pa na ovamo kad oseti da ima moć, zna da bude veoma zajeban igračl kad mu se može...Iz toga vidim čistu govnariju po klub i dalji raspad. Pazite ne mora to da bude finansijski krah, rapidan, već sistematsko i temeljno uništavanje, kakvo ozbiljno vlada godinama unazad. On je tu da se ne dozvoli dijemetralan pravac...

Ono što je važno da se nijedna uprava, samoproklamovana, izglasana od "legendi" (koji većinom čute na uništavanje) ne treba da bude podržana od običnog Partizanovca, pa makar donela 3 titule a izbacivanje od Jermena u Evropi...Dok se u klub ne vrate ozbiljni Partizanovci, Golac, Petrić i ta kompanija...nema te uprave koja na bazi juga, vlasti, "legendi" kluba ću ja da verujem...

Za ove mutave pojave, ciganske popove što teraju đavole, i delegate...zašto bi nas onda sve to čudilo? Sad znam kako je pizdi kad ga prekinu...kako loš osećaj...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Cekajte, jel vi hocete da kazete da se profesor Vuletic, novi potpredsednik kluba firca u bulju sa drugim muskarcima? Pa mozda cak i sa Vazurom i Vucelicem? Obucinom? Do duse Obucina prima 100 % tu nema dileme. Hocete da kazete da je proferor homoseksualac? Da je pedercina? Da voli muskarce? Vi mislite da je on zensko u tim odnosima?
Nemojte tako pisati, pouzdano znam da profesor cita ovaj forum. Ruzno je da ga nazivate debelom pedercinom. Jako ruzno.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Videh negde screenshot fejsa tog ciganina, predstavnika "navijača", naknadno ubačenog... Ludilo.
Jebem li ga, Bik podneo prijave protiv svih, videćemo šta će biti.
Ima jedna razlika između ove dve garniture - ako nas sahrani jedan Moca Vukotić, sa svim bivšim igračima i trenerima koji podržavaju tu struju, da ne nabrajam, onda i nismo za bolje nego za katanac.
Uopšte ne ulazim u to da li je ta garnitura dobra ili loša, bar je manje zlo. Što uopšte nije teško u poređenju sa ovim šljamom.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
^^Da, čovek ima probleme sa težinom i zvaćemo ga jednostavno, pederčina.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
To znači da ako ovi klubovi jednog dana budu odlučili da renoviraju stadione ili da izgrade nove na istom mestu, Grad će učiniti sve da se rasčiste imovinsko-pravni odnosi pa će klubovi pred investitore moći da izađu sa potpuno čistim papirima. Mislim da su klubovi sada dobili jak vetar u leđa da reše probleme, a i sami znate da su stadionu u veoma lošem stanju, dodao je gradski menadžer.

Evo da vidite zašto se kolju oko Partizana! Pre nekoliko meseci sam vam rekao da se ovo sprema, a sada je Vesić sam potvrdio.

Privatizacija, veoma uskoro... ako ne samog kluba onda svakako zemljišta gde je klub. Biće tu i novi stadion, ali i sve ostalo što ide uz stadion.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nemojte tako pisati, pouzdano znam da profesor cita ovaj forum. Ruzno je da ga nazivate debelom pedercinom. Jako ruzno.


da sam znao da ce da udje u fk, pa jos da postane ovako bitan, i da drzi svima moralne lekcije odavno bih pisao za njegove marifetluke na Pravnom i druzenja sa tamosnjom studentarijom u fudbalskim sekcijama koje je vodio :D


prosto da covek ne poveruje da su Vuletic, Vazura i Vucelic u FK i da mogu da po ljudskoj odvratnosti i moralnoj nakaznosti prejebu sve one koji se godinama vrzmaju u i oko kluba.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da ne bude da nisam fer, evo ja se zahvaljujem predstavnicima navijača, koji nisu došli na Skupštinu. Nije bitno zašto nisu došli, bitno je da nisu došli i pomogli ovim govnima da završe posao.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
I trebali su javno da se ograde od ova dva mlada primaca kuraca. Znaci jesu oni dobru stvar uradili kad nisu dosli, ali cutanje je isto znak odobravanja.
Da oni kazu ova dva idiota nisu nasi prestavnici, smrdljivi julovac bi bio kurac Presednik, ovako bojim se da ce cutanje skupo naplatiti....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
A ne treba ni ovom deckicu zamjeriti, mozda samo nije imao vremena izmjenjati stvari (grupe) na fejsu. Morali su se postaviti prioriteti zbog brzine djelovanja, a svakako da je prioritet bio dizanje kartice. A zbog nekih slicnih situacija u proslosti mozda mu je samo neko ukrao profil, kao sto se licne karte kradu.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
To što nisu došli je zato što i sami znaju da nemaju potrebe...uostalom treba da se tvrdi pazar a i sutra da se "zna" kako oni nisu bili za njih...sisači kurca...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Znaci jahace nas trio Vu-Va-Vu.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Nisu dobro tvrdili pazar pa će sad pazariti tvrd.
Dobra prašina se digla, neće im ovo proći kako su mislili!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Vuletić odgovara Bjekoviću: Bivši si zvezdaš!

http://mondo.rs/a950890/Sport/Fudbal/Vladimir-Vuletic-Nenad-Bjekovic-FK-Partizan.html

Kakav nas mucan period ocekuje to smo znali i pre ali sada imacemo i bonus u debelog profesora koi ce biti drveni advokat prodavace nam maglu i ubedjivati kako crno nije crno nego belo. Jebace nas u mozak ali bice ruzno sa nase strane da ga zovemo debela pedercina.

Kako me to potseca na period kad djura nije bio mutav nego covek samo ima govornu manu
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-...asovi-i-navijac-zvezde-odlucili-izbor/mrxqgn8

Mi nismo u obavezi da objavljujemo promene članova Skupštine nikakvom mediju, javnosti, kao što to nikada FK Partizan nije radio pre nas. Kada ste vi to znali članove Skupštine Partizana?! Nastavljamo politiku koja je i pre bila u klubu. Te stvari su apsolutno klupske, što ne znači da su tajne. Na zahtev poverenika za javne informacije mi bismo naravno to dostavili. Ali ne možemo ih dostavljati na zahtev svakog zainteresovanog lica – poručio je Vuletić.

Јебига, дебели прасац отворено говори шта треба да се уради. А ви само ћутите и даље и не предузимајте ништа док се обични људи пребијају на стадиону/у хали и док нам окупирају клуб.

Најлакше је ћутити и пушити, повијати се и позивати на бојкот. Ја сам што је до мене било урадио. Много већи ефекат би био да се огласио већи број људи, овако ће бити појео вук магарца. Мада, видим и да се већина тако понаша...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Koliko se sjećam, imena članova Skupštine su bila postavljena na zvaničnom sajtu, i to ko iz kojeg dijela, (Bivši igrači, zaposleni...), pa je moguće da sam jednom davno i postavio ovdje tu listu, ili je neko drugi.
 
Top