Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Na pitanje koliko članovi UO donose finansijski u klub, Jovčić je ostao nedorečen.

- Tačnu cifru ne mogu da kažem, ali verujte mi da je ona sasvim korektna.

Sta bre koji kurac "korektna", reci smradu koliko para!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
"Zasto su danas u toku dana vise puta menjani termin i lokacija odrzavanja sastanka UO?"

"Mmm...ne znammm...mmm...ovaaaj..ne znamm...nemam pametan odgovor na to pitanje..."

MA CVAKAJ GA GOVNO KOMUNJARSKO !
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
A njih dupe zabole za bojkot, pa oni i hoće da nas nema na stadionu, da se ne čujemo!!!

Ja rekoh, ja sam iznad tunela svaku, da vidim tog trenera koji će da dođe... pa može 10 đurinih gorila da bude pored mene...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ljudi sta sad??? Ode Krle,ode Albert,ode Sale...Sta SAD
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Mamu ti jebem smrdljivu, serem ti se u onaj ukoceni kez. Nisi ni burek pojeo od Partizana ali zato si se preko Partizana navozao po svetu i trosio novac kluba, govno usrano. Kakav kurac asovi ovo ono, FUDBALERI u potpuni strajk. Niko da ne pristane da igra dok bagra ne ode i dok se ne vrate Mladen i Stanoje. Stanoje je morao da ostane i sa igracima da strajkuje, sta je ovo ljudi, place mi se od muke.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ako se bude cekalo 40 dana na skupstinu ne oterasmo mi njih nikada....
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
joooj pa ovaj nije normalan ,nevredi ga vise slusat jer cemo se svi porazboljevati od ovog smrdlivog matorog idiota!!!
GDE SU PARE jebem ti sve zivo i mrtvo!!!!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ja ne znam za sta nas smatra ova lopuza, ovaj smrad neopevani?!Jel on misli da smo mi tolike budale, pa da ne vidimo kako matoro govno laze? Ovaj vredja nasu inteligenciju...I jel ste videli kako on laze?Covek uopste ne trepce dok laze, lopuza ona komunisticka...Da Bog da ti plesao po grobu govnaru jedan lopovski...
Ne mogu da verujem ko je nama u UO...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Читав клуб у штрајк, а играчи да одбију да играју! Пошто смо ми навијачи голи курац, не видим друго рјешење, а што многи рекоше нисмо бољи ни залужили кад се не може више од седморо окупит!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ono sto mi mozemo je da ih bojkotujemo.

Ja ne vidim drugi nacin borbe....:napred Partizan


Па да смо неки, као што нисмо, урадили би оно што су урадили и ПАОК-ови навијачи! Једноставно морамо показати да нам је клуб испред свих, зар је пар дртина јаче од нас милион? Да је среће па да одемо да блокирамо стадион да уђемо у управу, да заузмемо просторије, да им не дамо да приђу, као ПАОК-ови навијачи! Још сад нема мурије, али јбг, ипак је лакше ћутети и седети, и пискати по нету!!! Људи мора акција да се организује, морају да се посеру, да се плаше да присмрде стадиону! Да схвате да не смеју више реч да кажу, да се пакују и побегну главом без обзира!!!
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
sta bi dao da znam sta znaci,,MI RADIMO U INTERESU PARTIZANA,,..........to stalno govori SS i Krle ,a evo i Nadj danas to izjavio.Mora da tu nesto postoji i sto ce tek da se iznese za javnost.U svakom slucaju to mi je slamka nade da se nesto veliko iza brda valja.

djuricu :pickaciganskavrati pare i pucaj sebi u glavu,bi ce ti sve oprosteno
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
I Rasovic ce da ode! Tako da polako se blizi kraj mozemo mi da pricamo nije gotovo , nije ovo ono. Mada jel se vidi neko resenje, tesko....
 

Domingez

Banned
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
35
Reaction score
0
Koji znak? Ne zaboravite da je Stanojević već imao ponude, ako se ovo ne razreši u najbržem mogućem roku - ostaćemo bez jednog od najboljih trenera u zadnjih 20 godina. Da li stvarno mislite da će Stanojević ostati bez angažmana - i da će se on ili Krstajić ili Vuk Rašović vratiti u Partizan posle godinu - dve - tri, kada se krene malo na bolje?

Pesimista sam veliki što se tiče svega ovoga i više ne znam ni šta da mislim.
Ako već želimo da se legende ujedine i da sruše Đurića i ostalu stoku, mora onda na neki drugi način da im se skrene pažnja, a ne ovako preko foruma, ne čitaju oni naše povike u pomoć ovde.

Sve ovo što pišu pojedini članovi za mijatovića, za složnost partizanovih legendi kao i navijača mi deluju kao šuplje priče. Od jebanja porodice ovde na forumu nema ništa, a čisto sumnjam da bi i neki skup grobara bilo šta promenio.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Идемо на Скупштину па да видимо бројно стање.

Chicha,vec izvjesno sjutra :D


Skupstina ima 65 clanova,a za sazivanje vanredne zahtev treba da podnese 1/3 clanova,tj. 22

29 je radna zajednica,5 je starih asova i 5 navijaca...
Pa vidjite raspored snaga.

Ispravite me ako grijesim oko brojeva.

Vuk podnosi ostavku ujutru.
 
Последња измена:

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ako nas se nemože okupiti 5000 iz svih krajeva i blokirati stadion,onda bolje da neradimo ništa.
Nažalost ovo je Srbija,ljudi gladuju i niko ništa nepreduzima pa neće ni za ovo.
Ovo je država odnosno njen prestavnik kod nas SPS.Kod njih je i završilo dosta para,pa što više iznesu budzet je za toliko veći.
U kako bih ih tuko,motkom,a i molotovljevim.Kakva govnjiva usta,jebo mu pas mater.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ajmo bre kakva kuknjava..da stanojevica zabole za partizan i rasovica ne bi ovo radili..nije ovo konacno zbogom ovo je samo na pritisak na upravu i uvid u javnosti da ova uprava na celu sa djuricem da su ukrali pare i da ne vode dobro partizan..Sve ce biti poznato na skupstini verujem da je krstajic jos ranije krenuo za potpise za vanrednu seednicu..ima podrsku radne zajednice i da nadje jos desetak clanova i ode djura i uo niz vodu..Tada ce biti izabrana privremena uprava do izbora i to je to..Vratice se sale i vuk kao treneri i bice partizan jos bolji..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top