Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Не разумем Станоја, да ли остаје у овој борби или се вечерас дефинитивно повлачи :confused


Pa naravno da ce da se povuce, ne trebaju on i Krle da ruse upravu, to je i ne moguce! Zna se ko moze jedino da istera ovu bagru iz uprave, sve do jednog! SAMO NAVIJACI!!! i niko vise! Ne ocekujte da se Krle i Stanoje posle oprostajne konferencije ikad vise oglase povodom Partizana, sve dok se ne vrate u novi ZDRAV PARTIZAN!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
slazem se i ja sa vecino ne treba cekati nego odmah sutra sazvati novinare i izneti sav prljav ves u javnost!!
a mi sa nase strane da imse najebemo sve zivo i mrtvo na sve moguce i nemoguce nacine!!!
preko interneta, slanjem privatnih poruka svim smradovima iz UO,okuplanjem grobara,pisanjem tagova itd!!!!!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jovčiću i Babiću, koristim priliku da PRVO jebem mater VAMA, pa tek onda raspalom mutavom degeneriku! Jebo vas sve konj mrtvi u gepeku Djurinog taksija raspalog!

JEDAN JE MLADEN KRSTAJIĆ!!!

U ovom trenutku, svi mi cekamo neki znak, ili vijest, bilo sta, sto ce nagovijestiti da ce se Krle i Stanoje vratiti, a da ce neuspjeli abortusi otici iz uprave. Pomozi nam Boze da slozno otjeramo stoku iz svetinje!
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Kada kod Video bima stisnete MUTE to se zove Dragan Djuric, a kada pojacate VOLUME onda se to zove Mile Jovicic.

Ove bilo kakva legalna sredstva nece oterati, to je jasno ko dan.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Kakvo ljigavo govno...Nemam reči...Šta sve majka neće da rodi
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Koja je to bagra u UO, svi su osim Nadja glasali za lopova! Kakve tu veze rade majku im jebem da im jebem. Umesto da stanu na stranu postenog naroda, oni se uvlace u dupe djubretu! Neka ih je sramota, pokazali su ko su i sta su, a Albertu svaka cast. :clap Sad treba klub da se raspadne zbog grupice ljudi kojima nije dovoljno ovo sto su do sad pokrali, nego oce jos! Sve ovo pokrece Tole, glavu dajem, takav nam je fudbal u zemlji, takva nam je reprezentacija...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Znam da su mnogi razocarani ovim ishodom kao sto sam i ja, ali mislim da je bolje sto se sve izdesavalo na ovaj nacin. Tek sada vise nema dalje! Bojao sam se nekog primirja kao prosli put. Ko zna kako bi to zavrsilo. Ovako je bolje. Gvozdje se kuje dok je vruce! I, kao sto rekose mnogi, tek sad pocinje borba. Krle, Stanoje i ostali moraju da osjete da imaju nasu bezrezervnu podrsku! Barem tako mozemo da im pomognemo.

Sensei je u pravu. Sada treba da se pokazu svi koji vole Partizan, a pogotovo njegovi asovi. Razumijem dosadasnje neoglasavanje, vjerovatno su cekali da vide sta ce se desiti danas. Ali vise nema razloga da cute. Moraju da se izjasne o trenutnoj situaciji. Moraju pokazati da ovi momci nisu sami (iskreno se nadam da je tako).

A i mi moramo da pomognemo kako znamo i umijemo. Pa makar i mejlovima podrske, ako nista drugo.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Ааааааааааааа, сад се све нешто бојим да је Крлету изостала она кључна обећана подршка коју је требало да добије, видим то неко разочарење у његовој изјави, али надам се да умишљам! Време нам сад није савезник, морају се брзо решавати проблеми, празници су ту, а припреме само што нису! Не могу да верујем шта смо дочекали са говнима у Управи на челу са мистер говнетом!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Da li ovaj stvarno misli da mu neko veruje :banghead.
Mali se Gebelse,mali.
Počevši od 2007 budzet 14,6 pa preko 18,pa 20 do 23 miliona u 2010 :puke.
Za ovu godinu verovatno 30 miliona.
Dogodine 50,a u budućnosti ni budzet Reala neće biti dovoljan.

Ove jedino motka tera,da ne kažem nešto jače.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Neka mi neko na PM posalje mailove sledecih ljudi.

Jovicic

Krstajic
Stanojevic
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
И шта каже Миле, 20 милиона... динара? старих инфлационих динара?

Ајде неко ко је упућен нека прорачуна сав новац који је ушао у Партизан од почетка мандата овог мутавца. Заједно са овим фиктивним сумама које "улажу" он и његови пајтоси.

Нула мора остати позитивна. Причали су како ће буџет бити 8 милиона, па 10 милиона, па због ЛШ (какве то везе има) 15 милиона, па ће сад и до 20 да догура.

А ово са Крлетом и смењивањем Станоја... Говна једна лажљива. Можда мало слабије памтимо, али нисмо глупи.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ko nama sedi u upravi,kakve su ovo nakaze i kako su uopšte dospeli na taj položaj?! Pa ovo šteti zdravlju
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
A ima li neko da ga pita koliko je tačno para on uneo kao potpredsednik Partizana u klub?!

Elem, da li dotična matora drtina kad priča o dugu misli na Zečevića i Bjekovića, ili na T. Karadžića!?

Čuj' mu metafore za burek... Ajoj mati moja mila, pozliće i meni!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Bože, dragi, ne mogu da se otmem utisku da nam je ovo neka "osveta" zbog onog greha prema Jokanu ....
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mladja je nas junak, ali ovo je zemlja Srbija i ljudi koji su uzeli te silne milone sigurno nece dozvoliti da iznese sve cinjenice sutra.

Napravice pajaca od njega, a sve sto bude rekao ce se brzo zaboraviti, a drzavu boli dupe , jer se verovatno i sama omastila o silne milioncice.

Jedina sansa nam je ta skupstina , ali opet velika lova je u igri i bice tesko.

Mnogo mi je tesko veceras :?

Ono sto mi mozemo je da ih bojkotujemo.

Ja ne vidim drugi nacin borbe....:napred Partizan
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Ovo je strasno kako ovaj covek spinuje...
Jovicicu govedo jedno matoro, da Bog da te pretvorili u lepinju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top