Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Eeee, al' mi ne priznajemo tebe za trenera :D
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ali zasto on?Za ime Boga,jel ima neko treci neukaljan snagu da otera ove lopove.To je i glavni problem.Nenad Bjekovic i da uradi tu dobru stvar,nikada ali nikada se nece povuci iz kluba,nego ce dok god je ziv da rovari i da pokusava da vodi klub jer je jednostavno takav covek.U tome i jeste problem.Sve ove godine je rovario i rusio Partizan.Pocev od Popovica,Tomica,Jokanovica.....Sad pokusava Djurica.Ko je sledeci?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Хаха, одакле их извлачи, аскачу к'о пајаци из кутије.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ej bre ljudi jebiga neznam dali sam u off-u al ovo moram da podelim sa vama,caskam sad sa prijateljom i on mi ovo napise

[8:11:51 PM] Aleksandar : da vidiš foru... igram ovaj najnoviji football manager 2012 i sve ide ok... udjem sa partizanom u LŠ 2011-2012, udjem opet naredne sezone i odjednom mi na konferenciji za štampu postave pitanje pred neki meč u kakvim sam odnosima sa predsednikom Djurićem?!?!?! hehehe nisam mogao da verujem!!!

HAHAHAHA i naravno na konferenciji si ga napusavao
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
@DUSAN80
A da li ti vidiš nekog drugog ko to može da uradi, u postojećoj situaciji? Nekog ko je dovoljno namazan?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Rekao sam već glavne razloge zašto Stanoje treba ostati u klubu, ali evo još jednog:

Zašto Stanoje mora ostati u Partizanu?

Moraš ostati zbog JEŠIĆA i ĐUROVSKOG kao i mnogo takvih koji sebi uopšte daju za pravo da u istoj rečenici spomenu svoje ime i ime FUDBALSKOG KLUBA PARTIZAN!

I kapak...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Možete li zamisliti ovaj Partizan sa Ješom na čelu. Izgubili bi obe u kupu, derbi na JNA i na kraju i titulu.

- Ako bi me Partizan pozvao, prihvatio bih. Dao sam crno-belima 14 godina u dva navrata kao igrač i kao trener. Pričao sam sa Draganom Đurićem, mi smo prijatelji.

:puke:banghead

*&^78(#435% ... ajde samo dođi... čekamo te!:kur
 

Dr.Hofmann

Guest
E samo njega nek dovedu ona sezona 1999/2000 kad je prokockao 9 bodova prednosti mi je skratila jedno 9 godina života...

ali dobro moraju i novine nešto da pišu...
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
a ovaj...vidim da niko ne predvidja sledeci scenario:

stanoje ostaje u partizanu, i nekoliko dana nakon odluke da izjavu novinama gde napushava mutavog i bagru. sta se desava? lopovi mu uruce otkaz zbog "mesanja u stvari koje nisu pod njegovom ingerencijom". stanoje odlazi u ilegalu, gde zajedno sa krletom nastavlja borbu za zdraviji partizan. jedino ako ga, ne daj Boze neki seik ne okiti parama u medjuvremenu.

kako god, zna se da je sale mudrica i lik koji zna odigrati na rezultat.

To bi bila pocetnicka greska i zato se ne predvidja...
Sale da kaze onako nesto sto napisa Je-Ne-A i nista vise na tu temu, vec samo o sportskom delu, gde na pripreme, taktika, o igracima i to je to :wink:
A novinari ce da natezu na tu stranu sigurno, ali ih treba na finjaka odjebati od te teme...

Kako se djura tek sad seti Jesica, on je slobodan strelac ima 10-ak dana vec :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Miodrag Jesic je samo izbjegao otkaz u Libiji jer su ga pobunjenici poslali na brod.

Eto njima moze da zahvali sto nije otpusten kao trener, da je ostao Gadafi.....

STANOJE hoces da ovakvi bolidi sjebu tvojih +10.

@DUSAN80 zaboravio si na listu da stavis da je dao gol u 90 minuti i da je Partizan osvojio titulu nakon 11 GODINA.
 
Последња измена:

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ма све ово су небулозе и чиста нагађања...
Све је у рукама Салета Станојевића, и искрено се надам да ће донети исправну одлуку!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
- Ako bi me Partizan pozvao, prihvatio bih. Dao sam crno-belima 14 godina u dva navrata kao igrač i kao trener. Pričao sam sa Draganom Đurićem, mi smo prijatelji.
Prijatelji neprijatelja našeg SS-a, Krleta i Vuka su naši najveći neprijatelji!

Odjebi Ješiću u najsitnijim i najbržim koracima, ali pre toga se obavezno uhvati pod ruku sa Milkom, onom pijandurom Milinkovićem i svima ostalima, znanima i naznanima!

-------------------
Ako rasplet ovog sranja bude takav kako pravda zapoveda:

- Predsednik Milija ili neko drugi, ali ko god da bude - da MORA godišnje da daje (ne da pozajmljuje!) minimum 500.000 evra (ne mora sve u parama) i to uneti i u novi Statut ako treba!!!
- Krle obavezno član UO, ne "običan" nego i jedan od potpredsednika UO (kluba)
- Jokan ili Ivan sportski direktor
(više naginjem ka Jokanu, pre svega zato što se Partizan (odnosno đubrad u ime Partizana) više ogrešio o njega nego o Ivana...ali obojica su dobri za tu poziciju...i jedan i drugi su "šmekeri", pojave, gospoda...)
- SS šef struke, to se podrazumeva
(sa 5-godišnjim ugovorm, pri čemu treba definisati da mu se svake godine primanja povećavaju za "X" posto automatski, a za "X+'?" procenata u slučaju ostvarivanja posebnih uspeha...te "posebne uspehe" interno definisati)
- Vuk opet prvi pomoćnik SS-a ili opet šef u Teleoptiku,
(neka se dogovori sa sportskim direktorom i sa SS-om)
(ali i uz jasan dogovor da je Vuk taj koji će naslediti SS-a kad ovaj ode iz kluba)

...i Bog da nas vidi u miru i idili sa kojom bi se radilo u klubu i išlo napred...
...i da spoznamo šta je zapravo prava fudbalska makabizacija na srpski način...
...i da "zajebemo" i APOEL iz ove sezone...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
saglasan sam,ali steta sto je Deda mraz otisao,mada i Bozic Bata bi mogao da zavrsi posao.:D

samo bi imao jednu korekciju u svemu,a to je da bi Krleta stavio na mesto predsednika kluba.mislim da bi mogao da privuce nekog dobrog sponzora,ima autoritet,mnogo puta je dokazao da radi u interesu kluba,a ko takav ne bi imao nikakvu sumnju da sve sto se radi nema neku "drugu stranu" i da bi i finansijski i igracki jacali iz godine u godinu.nesto slicno Danilovicu u KKP-u.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Evo ja imam predlog da FK Partizan uvede novu funkciju poznatu kao consigliere a jedini moguci kandidat je nas strateg JE-NE-A.:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top