Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
:buhaha:buhaha:buhaha

E jbem ti sve. Dobro jbte, da li su oni svi normalni,onako na gomili...?
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Gazda problem je u tajmingu. Vremena i materijala je na pretek bilo.
Hvala Bogu bogat smo klub pa mozemo da podnesemo random potpisivanje i raskidanje ugovora (naravno na stetu kluba), a i pripreme prvog tima nisu bitne.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Cekamo tu famoznu sednicu uo..I cekamo da Bjeka ispuni obecanje i pocne govoriti..A dok cekamo uzmite pivo il tako nesto ublaziti nerviranje:)
 

wing

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
61
Reaction score
5
Локација
Gde god ti da igras...
JE-NE-A@:respect , Crno beli @ ,:respectBRAVO !!!!!! Evo vec mesec dana kako je pocelo sve ovo oko Stanoja i PARTIZANA u reziji mutave spodobe, kod mene u caffe-u svi GROBARI redom, pricamo o tome kako niko od igraca PARTIZANA i legendi PARTIZANA ne izlazi u javnost ni jednom jedinom recju ni inicijativom , ni gestom,ni izjavom u odbranu SALETA i PARTIZANA, a svi dobro znaju kako je on reagovao u slicnim kriznim situacijama kad je islo lose , kad je "forma" bila u padu i igracka i klupska.Nije nam jasno ko je taj koji im je zatvorio i usta i oci i kako je moguce NJIMA to uraditi,njima kojima je PARTIZAN dao sve, a Sale nas doveo do onog osecanja da idemo na derbi opusteno jer znamo da cemo da ih kecamo kako hocemo a njima uterao kompleks takvog intenziteta da ce ga se tesko osloboditi jos dugo dugo. Sada nam je jedinstvo najpotrebnije. Zagor i Azurn,i zajebite prepucavanja i svi zajedno u borbu , da skinemo ovo zlo iz PARTIZANA a posle cemo lako.Mozda nisam vremenski na forumui "mator"kao vi i nemam neke zasluge sto se toga tice , ali imam dovoljno godina i vrlo dobro znam da ocenim da MNOGO MNOGO volite PARTIZAN, i to je sada najvaznije.SVI U BORBU protiv zla koje preti da nam unisti ono sto najvise volimo, nas PARTIZAN !!!
____________________________
Za zivot mi malo treba, PARTIZAN i parce hleba !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovo je zanimljivije od mileve :buhaha.
Prošlih godina u ovo vrijeme prisali smo o Mutuu, Krespu, Basti, Jankoviću, a danas o Grantu, Mateusu, Eriksonu, Ten Kateu, Kumanu...
Jedva čekam sjutra :D.

Lepo ja vama kažem a vi ne verujete i nervirate se. Ovakva zabava odavno nije viđena na forumu :D

Ponavljam, samo pametno i opušteno

Za legende opet ponavljam.... samo zato što se ne eksponiraju po medijima ne znači da nište ne rade iza zavese.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Toliko smo prica ispricali o tome ko je dao koliki doprinos u ovoj borbi.
U ovoj agoniji koja je zahvatila nas klub,jedino svetlo na kraju tunela smo mi,SS,Krle,Vuk i Paun.Ostali,NULA!
Ali,nemojmo ljudi stavljati sve u isti kos.
Kako ocekivati od igraca koji je juce dosao u Partizan i koji je tek zapoceo svoju karijeru?Stavite sebe u njihovu poziciju. Sta,krene u strajk,popije suspenziju i kaznu,i sta onda?To sebi mogu da dozvole Sale ili Zvone,koji su obezbedjeni i na zalasku su karijere. A cija je zasluga za novi fudbalski zivot pomenute dvojice najveca,nego Stanojeva?Posebno Vukic,u koga je Sale bez obzira na lose igre s pocetka,imao poverenja i kada ga je prozivao ko je stigao. Covek mu je obezbedio jos 1 transfer,iako mu je pretio fudbalski zaborav.
Dalje,clanovi skupstine,legende kluba,GDE STE?Jel cekate da se oglasite kad sve bude gotovo?
Juce sam napisao i sad cu ponoviti.Najbitnije je kada na kraju borbe,bez obzira na njen ishod,znas da si uradio sve sto je do tebe i da se nisi predao bez borbe. Jel mi to mozemo?Naravno da DA! Ne ocekuju valjda gore pomenuti da mi budemo glavna snaga borbe,oni su ti koji moraju da budu zamajac.
A sta reci o nasim divnim navijackim organizacijama,tj grupama?SRAM VAS BILO!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Lepo ja vama kažem a vi ne verujete i nervirate se. Ovakva zabava odavno nije viđena na forumu :D

Ponavljam, samo pametno i opušteno

Za legende opet ponavljam.... samo zato što se ne eksponiraju po medijima ne znači da nište ne rade iza zavese.

E, da zaboravio sam... kliknite i na koju reklamicu... nije odgoreg :D
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Brine me za tim. Dali će neko uopšte da radi sa igračima od ponedeljka ?
 

JužniKrst

Početnik
Учлањен(а)
18.05.2007
Порука
87
Reaction score
1
Tzv legende (namerno kazem tzv, dok se ne oglase) cutanjem postaju saocesnici u ubistvu Svetinje.

Мени никако није јасно чему те квалификације типа "кажем тзв. док се не огласе", стално неке ограде, задршке, па дај немој да увредиш овог или оног...

Ти су људи показали да им је до Партизана стало колико до лањског снега, и да им је само послужио да направе каријеру добро живе, и то већ небројено пута до сада. Кад се сетим колико су пута само имали прилику да отворено дигну свој глас и направе један уједињени фронт против свега што се већ годинама ако не и деценијама ради, међутим сви су они, част изузецима, само гледали своја посла (очигледно).

Нарочито када се узме у обзир да велика већина њих уопште ни на који начин већ одавно не зависи од људи који су у Партизану, нити од Партизана као клуба, што значи да са њихове стране нема никакве основе за некакав страх од могућих последица.

Тако да, све је то једна смешна дечија прича која служи за залуђивање народних маса, а колико видим, нису ни масе више у питању, јер нигде на улици нити у својој околини, а крећем се међу доста људи нисам чуо било кога да прича не о Партизану и овим сукобима, него о фудбалу, па и спорту уопште.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Наравно. Александар Станојевић звани СС.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Evo raduje se moja cerka Maja neopisivo, obecao sam joj da ce Stanojevic jednom da trenira tim za koji igra. :D

Stanoje poslije Partizana treniras "Seminole shooting stars".

Pobijedicemo ova govna, jednostavno moramo, nemamo izbora.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sad je na delu trka s vremenom. Pitanje je da li ce oni pre naci trenera ili mi predsednika. Ko prvi izbunari, pobednik! Necu da se radujem, nemam vise snage, svega mi.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Daj bože, pored tih poteškoča ( sranja ), mi moramo i o fudbalu da razmišljamo. Čeka nas teško proleče.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nema bre ništa od novog trenera, SS će se pojaviti u Zemunelu u ponedeljak. Predlažem da onih "107 odabranih" dođu ispred kapije i dočekaju Saleta, kako treba.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Meni nekad izgleda ovo sve kao da forumasi zajedno sa upravom prave cirkus :D

Gazda, jel smemo i mi koji nismo u ''Klubu 107'' ? :)
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Мени никако није јасно чему те квалификације типа "кажем тзв. док се не огласе", стално неке ограде, задршке, па дај немој да увредиш овог или оног...

Ти су људи показали да им је до Партизана стало колико до лањског снега, и да им је само послужио да направе каријеру добро живе, и то већ небројено пута до сада. Кад се сетим колико су пута само имали прилику да отворено дигну свој глас и направе један уједињени фронт против свега што се већ годинама ако не и деценијама ради, међутим сви су они, част изузецима, само гледали своја посла (очигледно).

Нарочито када се узме у обзир да велика већина њих уопште ни на који начин већ одавно не зависи од људи који су у Партизану, нити од Партизана као клуба, што значи да са њихове стране нема никакве основе за некакав страх од могућих последица.

Тако да, све је то једна смешна дечија прича која служи за залуђивање народних маса, а колико видим, нису ни масе више у питању, јер нигде на улици нити у својој околини, а крећем се међу доста људи нисам чуо било кога да прича не о Партизану и овим сукобима, него о фудбалу, па и спорту уопште.
Tvoj post je tuzna ,ali ipak istina. Nezamjeranje i uvlacenje vlastima i autoritetima nas je i dovelo ovde gdje smo sada i kao narod ,a i mi kao navijaci. Nas mentalitet je mentalitet robova.

Uzasno sam razocaran vecinom bivsig igraca.Jedini koji nesto godinama istupima u javnosti pokusava da kaze je Golac,iako mi nije na listi omiljenih likova. Koji su njegovi motivi za to ne zna , ali cinjenica je da koliko god mracio govori tacne stvari.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top