Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Mario care mislim da nakon sto Bik obrise desni i lijevi guz sa djuricem da cemo imati najljepse proljece u zadnjih X godina, i rezultatski i sveukupno.

Kada dodju novi ljudi ako bog da, odmah produziti sa SS-om ugovor na 3-5 godina i izasrati se mutavom bas u lice. Dabogda ne mogo' umrijeti spodobo.

Odoh na jednu Stelu artois.
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Realno, ako bi to neko posmatrao sa strane, npr. neki stranac... Već bi mu sama činjenica , da je mutavi nesposoban da nađe trenera, rekla mnogo toga o kakvoj " sposobnoj upravi " se tu radi. Vidim, da je svaki dan nova bitka. Danas je bio Avram, sutra će biti neko drugi, igra je to nerava i volje. Zato nema razloga za slavlje, nego se lepo odmoriti, pa sutra ponovo iz početka, do konačne pobede.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Podržavam! Doček za SS-a ispred kapija Zemunela!

Hajde neka neko pesnički obdaren (i ja sam, ali me mrzi sad da smišljam :D) smisli neku lepu pesmicu...ključne reči: 107 (sto sedam), SS, Stanoje, pušenje :)D) itd...

A onda da dočekamo tamo i mutavo govno kako dolikuje. :D Ako se usudi da dođe.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
'sio ti ga djura, Stanojeeee, Stanojeeee :D
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Moze i ovako oo stanoje vodi nas do duple alelale vodi nas do duple ljudi u koliko ce biti okupljanje ispred Zemunela da znam kad da dodjem moze odg najodgovornijih na ovom forumu!!!
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
mogli bi ovih 9 da se pojave da docekaju Djurica cisto da se upoznamo :D
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
to bre u ponedeljak svi u Zemunelo da se SS doceka kako dolikuje, ali ne samo 107 nego svi kojima je PARTIZAN u srcu a u mogucnosti su da skoknu na prvu prozivku nasih vojnika sa Generalom STANOJEVICEM na celu!!!:partizan_fan:
bice tu i puno predstavnika medija i jos jedna prilika da pokazemo koliku podrusku ima nas trene SALE STANOJEVIC!!!
a poruka za mutavog i lopove da mogu samo kurac da nam popuse!!!!!
GDE SU PARE BANDO JEDNA POKVARENA!!!!!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
da se malo nasalim...imam resenje za Djuru i trenera posto ga duva gde god da pokusa...dovedi Rivalda da bude player/coach ...:)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ako je bilo ovo za jevreja, praštajte. Pogledajte kako su ga jebali ovi iz Milvola (kad je sa Vest Hemom popušio i ispao iz lige):

http://www.youtube.com/watch?v=kigaw3XAyNI&feature=player_embedded#!
http://www.offthepost.info/blog/201...er-flies-over-dw-stadium-as-west-ham-go-down/

Je li govno mutavo, "ovo" si hteo da dovedeš na mesto čoveka koji je uzeo sve što se moglo uzeti od trofeja, koji je jebao droljetinu od komšinice sva 4 puta u prvenstvu i 1 put u kupu, koji je ušao u LŠ, koji ima "+10" na polusezoni? Pizda li ti materina mutava...

Koliko li su govnari samo trenera kontaktirali, koliko kuraca su samo popušili...više ni nemaju koga da pitaju.
Skupo će vas ovo koštati, najveći smradovi u istoriji Partizana...
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Sve vreme mi nesta palamudimo do zla boga. Najuricemo mutavog kad cigani uzmu titulu, znaci nikad. Pa sad nesto razmisljam na drugi nacin. Stavljam sebe u ulozi mutavog. Znam da me niko nece, partizan mi je krava muzara, uprava mi je grupa poslusnika i placenika, navijaci samo na recima jaki, legende nezainteresovane... Vidim, mozemi se sve. Napravi cu ugovore sa trenerom i pojedinim odpad - igracima iz inostranstva takve, da to ne bi mogli da izdrze ni mnogo jaci u finansijskom smislu od nas. Uzmem svoj deo od menadzera, lepo se zahvalim i odem na miru i zasladjujem se u mukama sledece uprave i molim boga da Partizan propadne. Ako ovako nesto bude bilo ( a nadam se da nece ), krivica ce biti iskljucivo nasa, navijaca i ne zainteresovanih legendi. Prica kako je tajna sta se radi iza kulisa, mislim da vise ne pijevodu, a u ostalom iza svake tajne aktivnosti, krije se neka mutna radnja.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.534
Reaction score
1.386
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ma ovo je ludnica. Toliko promjena u jednom danu...i tako 20 dana uzastopno. Samo oni sa jakim srcem mogu da prezive...

Dakle..i Grant je otpao :D :D Braco Grobari - samo hrabro do pobjede. Treba vjerovati da cemo otjerati bagru iz kluba...nicija nije do zore gorela!!!

Mi trenera imamo - drugi nam ne treba. Over and out!!!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
sad imam osecaj da kad bi zvali Pepa Gvardiolu da dodje i kad bi mu Je-Ne-A poslao ''kulturan'' mejl da bi prihvatio da vodi Alcorcon za 200 soma samo da ne dodje ovde :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ostaje Stanoje, Jovče koma, a Đura neverue! :buhaha
Ovo je jako važno. Drugi korak je teranje Đurića i uprave.

Evo nek' grmi ovo:

TI SI PRVI TRENER STANOJEEEE! :D (Poučen Radišinim primerom)
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
ljudi kao sto je rekao je-ne-a ako moze neko da smisli pesmicu za stanoja u ponedeljak na okupljalju u Zemunelu i da znamo kad ce biti skup u koliko sati!!!??
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top