Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
KiWI naravno... ali isto tako moras da priznas da ima i novinara koji svesno pisu u korist djurica bez da moraju...
 

KiWi

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2012
Порука
35
Reaction score
19
Локација
na stazi.
Ovo je situacija da poludiš! Raspoloženje mi se u toku dana menja više puta - od totalnog optimiste do razmišljanja da je sve izgubljeno. U kontaktu sam sa upućenim ljudima (baš upućenim) i posle razgovora s njima vrati mi se vera u pobedu. Tako je bilo i danas posle Teleoptika. Dobio sam informacije koje će mi više dana dozvoliti da mirno spavam. Nažalost, ne mogu da ih sa vama podelim, ali mnogi ljudi ovde znaju da bi epilog priče trebalo da bude krajnje pozitivan, pogotovo posle ovih silnih autogolova mutave družine. Da uporedim to sa basketom... Igramo sa PAO, vodimo 15 poena tri minuta pre kraja, svi smo srećni, ali ništa nije gotovo...


losh ti primer :)) znash da nas Zeljko uvek pusti :)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Munjo, sta je Kezman uradio da ga stavljamo u isti nivo sa albertom? Nije provokacija nego stvarno pitam...Znam da se pisalo sve i svasta, ali nista od toga ne bi zvanicno za razliku od ovog skota.

Довољно што је шуровао са Мутавим и јавно предлагао Кумана за тренера поред живог и здравог Станоја хвала Богу.

А о њему лично најбоље говори чињеница да буквално нико од бивших играча не може очима да га види. Толико :ziveli
 

Dr.Hofmann

Guest
Kiwi kako si ti uspeo na tastaturi da zalepiš slova S I H,?

Ako te internet novotarije i Fejsbuk žargon i "pravopis" usvajaju ovi balavci od 12 godina ušiljeni nemoramo mi...
 

KiWi

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2012
Порука
35
Reaction score
19
Локација
na stazi.
Последња измена од уредника:

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Slazem se KiWi da mu je to OGROMNA zamerka, ali nije (jos?) zavrsio na strani mutavog. Nije to ipak isti rang sa albertom...Ruku na srce, jedini koji su glasno i jasno napusili mutavog su oni koje je on direktno sjebao. To meni jako smeta, o tome sam pisao i ranije, pa ne bih ponovo.

A ako je ono oko Kumana bila 100% tacna informacija, a ne neka novinarksa majstorija- sisaj kurac Mateja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
PU MATER VAM JEBEM LOPVSKU !! AUUUU KOLIKI MI PRITISAK DIZU !!
Svaka cast Stanojevicu i Krstajicu i njihovom profesionalizmu...kako su se samo suzdrazli i sve zavrsili sa recima...ja bih na njihovom mestu izlupao Djurica da ga ne bi niko posle prepoznao tako da ne bi ni morao da se krije pa kud puklo...sve bre prodadose..sve sto vredi...prodaju buducnost Partizana...sadanjost sabotiraju...proslost ni ne znaju...i zna li neko da li ce onaj zidov moci uopste da ode u Dubai ???? Jel ima nekih informacija u vezi toga ??

IGRACI PARTIZANA VI STE ZADNJA LINIJA ODBRANE !
!! Drzite se zajedno, ne razdvajajte se, ne dajte da vam olosi pokvare odnos i spuste moral...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Kakva ironija,koliko toga stade na samo 1 malu fotku.
Njihovi osmesi govore vise od reci.Jedan iskreni prijateljski i drugi pederski,isfolirani...
Pu,picko smrdljiva!
vukbrankovic.jpg
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Primer Vladice Kovacevica, a pogotovo Blagoja Paunovica su pravi, i kad bi se pojavilo jos nekoliko takvih imena...

Ovaj predsednik teniskog kluba... rispekt...
 
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
9
Reaction score
0
Довољно што је шуровао са Мутавим и јавно предлагао Кумана за тренера поред живог и здравог Станоја хвала Богу.

А о њему лично најбоље говори чињеница да буквално нико од бивших играча не може очима да га види. Толико :ziveli

A, odakle odjednom kanister u celoj priči? Pa, on je bio protiv mutavog pre par godina, a sada mu je PR. Svi znamo šta je kanister Kežmanu... Bio je čak i na turskim vestima dok je Kežman igrao tamo (ona slika u kolima, ne mogu da je nađem)!
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
шта чека Моца Вукотић? Он је можда неко ко има највеће посштовање код навијача,као највећа легенда клуба.Мада верујем инсајдерима који кажу да се нешто ваља иза брда...:)
 

KiWi

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2012
Порука
35
Reaction score
19
Локација
na stazi.
Slazem se KiWi da mu je to OGROMNA zamerka, ali nije (jos?) zavrsio na strani mutavog. Nije to ipak isti rang sa albertom...Ruku na srce, jedini koji su glasno i jasno napusili mutavog su oni koje je on direktno sjebao. To meni jako smeta, o tome sam pisao i ranije, pa ne bih ponovo.

A ako je ono oko Kumana bila 100% tacna informacija, a ne neka novinarksa majstorija- sisaj kurac Mateja.


pa nije zavrshio jer su se umeshali bitniji igrachi i veca lova. on bi to najvishe hteo. da se razumemo, najdrazi dres fk koji imam je upravo matejin, iz derbija sa gulanferima. ali da je smradina, smradina je opasna.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Ako sam već predložio da se pišu i šalju komentari po svim sajtovima gde god se to može i stigne, znajte da ima i navijača Partizana, simpatizera, i tako to, koji ne ,,vise,, na ovom ili nekom drugom forumu po ceo dan, pa i ne znaju sve detalje...
A promenili bi mišljenje da ih znaju...
Zato, evo i ovo (poslao sam na 92):

Za neupućene:
Nemojte da ovo shvatate kao polemiku da li je Grant bolji trener od Stanojevića.
Ja Granta nisam pratio (ne znam kakav je), Stanojevića jesam (znam kakav je).
Svaki navijač Partizana želi da odbranimo titulu i kup i uđemo u Ligu Šampiona, ma kakvo da je stanje u klubu.
Radi se o tome da Đurić ne poštuje statut kluba, da je prekoračio rok za sazivanje Skupštine, i da sve radi samo u dogovoru sa svojim ljudima...
Pitanje je ko je tu sve iza ovih ,,isturenih,, i zašto?!
Đurić je svestan da danas, sutra, prekosutra, kad se Skupština sastane SVE NJEGOVE ODLUKE MOGU DA PADNU U VODU, DA MOŽE DA NE BUDE VIŠE PREDSEDNIK KLUBA, A IPAK I DALJE NEMILICE TROŠI NOVAC (DOVOĐENJE SKUPOCENOG TRENERA), KAO DA ŽELI DA NAPRAVI JOŠ NEKI TROŠAK PRE NEGO ŠTO ODE...
Najbolji igrač u poslednjih ko zna koliko godina (decenija) Moreira, bio je preskup i nepoželjan, sad odjednom, novca ima za novog trenera?
Dakle, još jednom:
- Čovek se ponaša bahato, nekulturno, diktatorski i štetno po klub.
- Jedno su lepe reči i želje, drugo su postupci.
- Ne poštuje statut kluba, time krši tamo svaki pravni poredak, ponaša se kao da je klub njegovo privatno vlasništvo.
- Veoma, veoma sumnjivo izgleda ,,štimovanje,, cifara prihodi-rashodi... Izgleda da fali 35 miliona evra...prava sitnica?!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
da li bi iko od vas prihvatio Granta kao trenera u slucaju da dodje Stanojevic na mesto SD-a? Ili obrnuto, da li bi iko prihvatio Granta kao SD-a u slucaju da se Stanojevic vrati na mesto trenera?

Naravno, mutavi prvi mora da leti da bi doslo do toga
 

KiWi

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2012
Порука
35
Reaction score
19
Локација
na stazi.
Primer Vladice Kovacevica, a pogotovo Blagoja Paunovica su pravi, i kad bi se pojavilo jos nekoliko takvih imena...

Ovaj predsednik teniskog kluba... rispekt...


predsednik teniskog kluba bi majku svoju prodao u delovima. to upamti.

vladica, blagoje, lazar radovic.. to su osobe sa divljenje - a ne dule grujic.
 

Popeye88

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
34
Reaction score
2
@Azurni_jahač

Naravno da bih prihvatio! To je sjajna kombinacija! Ali, naravno, mutavi mora da leti! Grant nam apsolutno nista nije kriv! Partizan sa njim moze samo mnogo da dobije! U svakom smislu, na kojoj god poziciji da bude! Stanoje+Grant, nadam se da je ostvarivo....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top