Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.596
Локација
Beograd
O tome ko bi šta radio u klubu, ko bi koga prihvatio za koje mesto...otom-potom...
Treba i ta Skupština da odradi nešto, i da vidimo, koga će oni na koje mesto da postave, i kako će da glasaju...

Vi što ste negde gore pisali o ćirilici i latinici - ja na internetu u većini slučajeva pišem latinicom, iako sam Srbin, rođen i živim u Srbiji, i, što se tiče brzine kucanja slova, ili čitanja, potpuno mi je svejedno da li se služim ćirilicom ili latinicom...ja sam odrastao u potpunoj ravnopravnosti ta dva pisma, a i jedno i drugo su tokom istorije bili u upotrebi kod nas (ćirilica više, ali i latinica prilično)...

Ćirilica mi možda izgleda kao grafički lepše pismo, mada latinica ima više različitih fontova, a neki su zaista prelepi, ali na internetu pišem latinicom, da bi me lakše razumeli oni koji govore istim ili sličnim jezikom, kojim se ja služim, a slabije se snalaze sa čitanjem ćirilice...
Takođe, znam i da mnoga deca naših ljudi, koja su rođena, ili žive u inostranstvu, ne govore perfektno Srpski, a i muče se sa čitanjem ćirilice...

Nije moje da teram njihove roditelje da oni decu uče našem jeziku i pismu, ali bar ovako ta deca mogu lakše da pročitaju šta ovde pišemo! I neka od te dece navijaju za Partizan!

Pozdrav navijačima Partizana od Kanade do Australije (a i šire!), gde god da ih ima, svejedno koje su vere, nacije, kojim jezikom govore, ili kojim pismom pišu!
 

Zagor

Guest
Новинарима, односно већини, свака част како су се поставили на страну истине.

Очигледно је да је онај чувени Дулетов говор од пре пар година довољно одзвањао у ушима!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060

Dr.Hofmann

Guest
Ova rechenica ti je pravopisno netachna, tachnije manjkaju joj tachno tri zareza.

ali ovde svakako zavrshavamo raspravu o tome. ;)

Jeste tačno je , ali da ti Mićo radiš 6 radnji odjednom kao ja , ti bi pisao natraške verovatno:D

Ovo ti dođe ko dobrodošlica na forum:ziveli


Nadam se da će se sutra bar ponoviti onaj broj od subote, ako ne i uduplati barem, jer mnogi koji su bili neodlučni, skeptični, letargični će nakon onoga što su u subotu videli reći "pa ima ljudi koji hoće nešto da promene, idem i ja na protest" !


Ovo Beograd mora da izgura, mnogi od nas sa strane nismo u mogućnosti svaki drugi dan da dolazimo za Beograd na protest iz više razloga.
Nadam se da će se probuditi svest kod običnih Partizanovaca , kao i kod ljudi iz raznoraznih ekipa koje su uvidele da nam tribina ostaje nema na sve ovo i postala je sama sebi dovoljna.

Drugim rečim Partizan više nije u prvom planu, u prvom planu su neke druge stvari.
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Izvini, a kod koga na crnoj listi jel kod ovih što je SUTRA U 15h MEDIJA CENTAR
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Bravo Olgice..bas me zanima sta ce gadovi iz uo reci..
A trebalo bi pitati i policiju i tuzilastvo malo zasto ne pokrenu neku istragu ili su im 35 miliona evra male pare i ne treba istraga i nije bitno..
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ja koliko znam Kezman nije prihvatio Djuricevu ponudu da bude sportski direktor i ne razumem cemu napadanje Kezmanja jedino ako ja nisam obavesten pa je prihvatio funkciju?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Jedan je Albert kapiten,Albert kapiten :puke Jbt pa koliko puta da pojedemo govno...strasno.
Ne znam ,nisam pametan dokle ce i kako ce se sve ovo zavrsiti samo znam da mi je muka vise od naseg FK i ljudi u njemu.
Pa oni se bre sprdaju sa svima,ponasanje,stavovi sve je jedna velika sprdnja i naravno ne moze im niko nista.Oni nikad ali NIKAD nece odgovarati za ovo sto su uradili klubu.Nikad niko i nije odgovarao,jer smo mi banana drzava.
Pa gani su i veca sranja pravili po raznim upravama pa en vidim da nesto robijaju ili ispastaju.A sve su to isti govnari.
Prvi put posle toliko godina sa mukom gledam na pocetak priprema voljenog kluba,prvi put ne zelim da pocne drugi deo sezone.Nadam se da ce se opet na kraju dobro zavrsiti ali poucen iskustvom svi prethodnih godina nisam uopste optimista...za bolje dane,BORBA BRE !!!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Evo ga ovaj mali,izvirio iz rupe.
Nađ: Novinari, dođite u Zemunelo
16. januar 2012. 15:43 > 15:44 Operativac Partizana kaže da se pobrinuo da novinari u utorak mogu da rade posao, odnosno da prisustvuju treningu.
v230768p0.jpg

Koordinator za sva sportska pitanja Partizana Albert Nađ rekao je da veruje da će novinarima od utorka biti omogućeno da nastave uobičajeni rad u Zemunelu, odnosno da gledaju treninge.

"Što se mene tiče, ovo danas (ponedeljak) je bio nesporazum sa novinarima. Već od sutra će biti omogućen normalan rad, kao i do sada. Za sutra sam se ja lično pobrinuo da tako bude, a za dalje ne znam, jer neću da se bavim tuđim poslom", rekao je Nađ agenciji Beta.

Novinari su u ponedeljak pre podne došli na okupljanje igrača Partizana i prvi trening novog trenera Avrama Granta.

Ali, posle oko 15 minuta od početka treninga, obezbeđenje je nateralo novinare da napuste sportski centar, što je suprotno dugogodišnjem običaju da izveštači uzimaju izjave posle treninga.

Nađ je dodao da je zvao sve novinare čije brojeve ima da ih obavesti da će od utorka biti nastavljen uobičajen rad sa prvotimcima i stručnim štabom crno-belih.

Dosadašnji portparol Partizana Marko Vjetrović više nije na toj funkciji, a konferenciju za novinare prilikom predstavljanja Granta vodila je novinarka Nataša Cvetković.
mondo.rs
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
E sad bi bio posao, da niko od novinara sutra ne dodje... tako bi zastitili svoju struku...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Нађу то сутра већ неће бити толико битно! Поред тога што укаљан образ пред седмом силом не може ништа да опере, јер само је један први тренинг, сутра у Земунелу неће бити ни толико дуго ишчекиваног Шојића! Али како он каже има времена... Не знам само за кога, за њега сигурно нема!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Dabogda crko svaki novinar koji im sutra ode na trening. Olgice, imas muda veca od Topaloviceve glavudze.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Sutra nema mutavog u Teleoptiku i naravno da onda sve moze za novinare :wink:
Providno skroz...
Nadj - hrrrk, pljuc...

Olja :respect
Ni Je-Ne-A ne bi bolje napisao :D
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Ko je ova lepotica iza granta?

Смањите мало непотребан чет. И овако је превише порука.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top