Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
@ WebGazda Izvini gazda,al meni i dalje nije jasno zasto si postavio obavestenje alkatraza na partizan.net?? Aj mi objasni ako imas vremena...nista zlonamerno samo me interesuje...
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Nije mi jasno kako se ovaj mutavi ne boji da ce neko da ga rokne?!
Da li je on svestan u kakva se govna uglibio,nece ga oprati ni Sava ni Dunav.
Ovo sto on radi nasem klubu ne radi ni najveci protivnik Partizana,dokle bre vise ovako,ja se bojim da nema ko da ga digne iz fotelje,pola uprave je uz njega. Nadam se da gresim i da ce oteraju bagru ne samo iz Partizana vec pravac u Zabelu pa nek odgovara za sva krivicna dela i lopovluk sto je pocinio u klubu.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Predlazem anketu sa pitanjem Azurnog, da vidimo u procentima koliko ljudi ce se opredeliti za Granta na mestu trenera ako je Sale SD, a koliko ce biti protiv. Dajte, ljudi, nemojmo se zajebavati i razvodnjavati pricu. Djuricu - MRŠ, UO ceo MRŠ, trenerski debil i ljudska gnjida Grant - MRŠ. Sta tu ima dalje da se prica.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
auu kolko ljudi ovde sanjaju... Stanoje + Grant?! vi pricate o tome sta bi bilo kad bi bilo ako bude kad bude.. pfff.. cisto da vas podsetim - Sojic nam je i dalje na vlasti, Grant je danas odrzao prvi trening, a Saletu ne dozvoljavaju ni da udje u prostorije kluba.. a vi tu pricate o dalekoj buducnosti..
da se drzimo redosleda i idemo case by case, najpre konferencija koju tako dugo cekamo!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Bravo nimante! SVI,BAGRO LOPOVSKA NA CELU SA MUTAVIM TAKSISTOM,MRS! ocistimo klub bre od ljudskih odpadaka,bureka,rase,nadja,da i njega....
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
- Želim prvo da pozdravim naše igrače, da im čestitam praznike Novu godinu i Božić i jutrosamdobio radosnu vest. Ljudi koji se bave fizičkom spremom. Dakle, imam informaciju da su igrači po prvi put bili najspremniji u odnosu na prethodnih petnes sezona. I to je dobro, to nas raduje. Dakle, shvatili smo ozbiljnost i ta prednost od 10 bodova koje imamo. Sigurno znači da nismo sigurni, treba da radimo još više. Deset bodova na prvi pogled jeste prednost na prvi pogled velika, međutim... U prvenstvu to nije puno. Dakle, hvala vam za rad koji ste imali u prethodnih šest meseci. Tako treba da nastavimo i još jače. Takođe bih danas želeo da zahvalim i bivšem treneru koji je učestvovao u tom radu i kao što vidite dobili smo novog trenera, čoveka koji će sa nama završit započeti ovaj poso za ovu sezonu i pokušati uradit što više u Evropi. Ja vam želim zdravlje i jedan veliki rad koji sledi u sledećih mesec i po dana, rekao je Đurić.

Србо врати се, све ти је опроштено!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
АЛЕКСАНДАР СТАНОЈЕВИЋ СУТРА У 15Ч ДРЖИ КОНФЕРЕНЦИЈУ У МЕДИЈА ЦЕНТРУ !

Управо јавио ЈЕ-НЕ-А , да се не питате где је цео дан :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
АЛЕКСАНДАР СТАНОЈЕВИЋ СУТРА У 15Ч ДРЖИ КОНФЕРЕНЦИЈУ У МЕДИЈА ЦЕНТРУ !

Управо јавио ЈЕ-НЕ-А , да се не питате где је цео дан :D

AJDE SADA OVO SIRITE DALJE, ZOVITE DRUGOVE, OSTAVLJAJTE POSTOVE NA FB, PO RAZNIM PORTALIMA, GDE GOD STIGNETE.. MORA DA NAS BUDE BAR DUPLO VISE NEGO LI U SUBOTU!!! DO KONACNE POBEDE!!!
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Media Centar svaku konferenciju za novinare daje direktno na svom webu tako da se niko ne brine sto se toga tice.

Jedino ako EPS ne krene sa restrikcijama zbog prekomernog trosenja elektricne energije:)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top