Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nejveći problem je, koliko ja vidim, da niko ne želi ni da pokuša, jer "šta ja sam tu mogu". Da li je neko od vas uopšte i pitao nekog rođaka sa sela ili bilo gde za koga će da glasa!

STAND UP FOR WHAT IS RIGHT, EVEN IF YOU STAND ALONE!!!

Evo jedne priče, a ako mislite da nije isto varate se.

Ovde su počeli da dižu cenu benzina skoro svaki dan. Svi gunđaju, ali niko da uradi nešto radikalno. Jedna osoba je došla na genijalnu ideju. SVI u državi da bojkotuju nacionalnu firmu Petro Canada i kupuju benzin od drugih firmi. Ne bi dugo ta firma opstala ako niko ne bi kupovao benzin od njih. Hteli ne hteli morali bi da spuste cenu da bi privukli klijente. Kad spuste na određenu cifru, onda svi da kupuju kod njih i bojkotuju drugu firmu. Sada bi i ova druga morala da spusti cene.

Šta mislite koliko ljudi učestvuje u toj akciji, a poslato je maltene 10.000.000 emailova i svi znaju za to!!??!! Manje od 250, jer svi kao i u Svrbiji misle, "pa šta ja tu sam mogu da uradim".

Upravo to je ono na šta političari i ova bagra što vodi svetski biznis i računa!

STAND UP FOR WHAT IS RIGHT, EVEN IF YOU STAND ALONE!!!
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
kako niko ne zeli da pokusa ?

pa koliko smo uspesnih akcija imali od osnivanja foruma ?

od plaketa koje dodeljujete, preko 'spasavanja' Moreire, podrske krstajicu, stanojevicu, plakati protiv djure i slicno.

ja sam imao ideju da bojkotujem svaku firmu koja sponzorise crvenu zvezdu dok nisam provalio da ne bih imao fiksni telefon, struju, vodu, benzin, da bih leteo paraglajderom umesto avionom i sl. ...

zivimo u odvratnoj ciganskoj drzavi, nema tu mnogo pomoci.

ovaj poziva na akciju protiv sps-a, ko da ce mi biti bolje sa djilasom ili naprednjacima, sekijem ili vukom kad su svi ogavne cigansture korumpirane koje ce raditi po interesu.

a interes je zvezda, vece govno, vise i muva. mi smo tu kao utesna nagrada ...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
na stranu sto se iskreno nadam da na ovom forumu niko ni ne poznaje ijednog sps glasaca.

Kada je Gazda uveo da možeš da vidiš ko ti daje reputacije prestali su da se dele crveni kartončići,ustvari ima ih manje.Pre toga je bilo par cvenih sa sočnim komentarima kad se bocne SPS i Sloba,ali bez potpisa naravno!
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
ja se nadelio crvenih kartona pa me onaj u krvavim carapama tuzio.

sad ne smem ni da pomislim.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Evo gazda ja stalno pričam na glas kako je sps jedna velika prevara, kako su na prošlim izborima privukli ljude jednom pričom, a da su posle okrenuli ploču posle obilaska zapadnih ambasada.
Samo im niko ne kontrira, svi mi potvrdno klimaju glavom.:D
Priča mi ortak kako je njegova mama pre par meseci bila oduševljena nekom patriotskom retorikom prasca dačića, ortak joj kaže kako to nije prvi on rekao i kako je on slično pričao i pre četiri godine pa je okrenuo ćurak.
Po svemu sudeći badava, jer će žena verovatno glasati za njih, za razliku od njenog sina.
E sada je tu ženu ne poznajem, inače bi joj odavno kljucao da ne glasa za sps..:D
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Oce Makarije za sirenje defetizma dva dana spavaces na podu,tri dana bicevanja,bices na hlebu i vodi!

Salu na stranu,ako neko ne zeli da se aktivira ili smatra da od toga nema nista ne mora da ubija zelju i drugima!

SPS je pojacao svoj rejting za 4-5 odsto,to su ti novi za koje se pitate,,ko glasa za SPS!''Oni su tu blize nego ikad vama(od 2000) ja licno znam neke ljude za koje nikad nebih pomislio da mogu za njih glasati.Nije bas sve crno-belo.
 

Zagor

Guest
Ima tih glasaca svuda, samo ih je i dalje sram da priznaju svoju povrsnost.

Svako neka uradi koliko moze, pa cemo videti koliko zasluzujemo.

Ja sam se ipak nadao da mi cekamo izbore forme radi, a ne da grizem prste nadajuci se da ce sps gledati cenzus odozdo.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ako tih 20.000 zaista žele da pomogne Partizanu, neka svako odgovori pet osoba od glasanja za SPS i budite sigutrni da su oni gotovi kao politička partija.

Зна се ко гласа за СПС: људи које су запослили по државним предузећима и њихове фамилије.
Полиција, НИС, Србијагас, ДДОР и још 100 кураца... све је то њихово, запослили су ђутуре страначких људи док су били на власти и тиме увећали своје бирачко тело.
Боли њихове гласаче туксон за Партизан и Ђурића, како ја да их одговорим кад им СПС даје посао...


Додајте на све то Палмине жирафољупце и оне задригле Кркобабићеве пезосе и добићете неуништиву комбинацију која не може никако пасти испод цензуса.
Једини начин да они одјебу је да не их нико не прихвати у постизборну коалицију, да не уђу у владу чиме ће изгубити константан прилив кеша и радних места.
Пробали би као Атлантида...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Gazda ja koristim biciklo :) bas otkako je preslo gorivo sa svim normalama.. :) jedino kad putujem negdje iskoristim auto :)
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Зна се ко гласа за СПС: људи које су запослили по државним предузећима и њихове фамилије.
Полиција, НИС, Србијагас, ДДОР и још 100 кураца... све је то њихово, запослили су ђутуре страначких људи док су били на власти и тиме увећали своје бирачко тело.
Боли њихове гласаче туксон за Партизан и Ђурића, како ја да их одговорим кад им СПС даје посао...

mozda ja stvarno zivim u nekim bajkama, ali ti hoces da kazes da radnici drzavnih preduzeca koje drzi odredjena stranka dobiju vec zaokruzene listice ili sta ?
ili idu sa njima iza onih paravana da vide da li ce zaokruziti pravu stranku ? :confused

mislim ko mene kao radnika NIS-a (primer) moze da natera da glasam za neku stranku i kako ?
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Problem je u tome sto ni jedni ni drugi ne mogu da formiraju vladu bez njih, a oni to koriste i jebu kako i koga hoce.
Sutra ce biti ista prica, a oni ce dobiti jos vise. Sansa za njihov odlazak u istoriju je propustena 2000. kada su mnogi jutro trebali da docekaju u zatvoru.
A sada taj isti sljam sve vise jaca i kezi nam se u facu. I sad treba navijacki forum da uradi posao koji ne mogu ni mnogo jaci. E, pa i treba da nas karaju.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam sme li da se priča o crvenim kartonima i zelenim, mislim da ne. Samo znam da ljudi ne daju crvene, da ne bi bilo posle osveta, jer svi čuvaju svoje dupe (reputacije), a mnogima su iste udarile u glavu, pa su popušili neke banove...

SPS će preći cenzus, SPS će ući u vladu, Dačić će opet biti ministar nečega... I to mi ne možemo promeniti. Pa i da se desi da oni ne pređu cenzus, što je nemoguće, opet to ne čini nikakav boljitak. Trenutno ne postoji ni jedna politička opcija koja bi bila dobra za Srbiju, a ni za Partizan (da malo i ostanem u temi i tipu foruma).
Sve dok je Partizan državni (ničiji) čerupaće ga sa svih strana. Imajte i u vidu da se naši klubovi bave i utajom poreza i da im se to dozvoljava decenijama..
Ove pare koje su dali sad ciganima, pa i nama, to su iste pare koje su već iznošene iz klubova, tako da ni tu ne vidim neko strašno delo.

Takođe je i istina da mnogi koji glasaju za SPS ćute, tako da ih ni ne možete ubeđivati u bilo šta, jer ni nemate pojma čiji su, možete samo sumnjati. To su reaktivirani glasači iz devedesetih, koji su posle kraha 2000.godine prešli da glasaju za Koštunicu (na primer), jer su u njemu videli novu snagu, bio je "moderan", a opet malo vukao na tu komunističku stranu. Pošto je on na moje veliko zadovoljstvo popušio, mnogi od njih su se vratili socijalistima.

U mojoj porodici se neće ni glasati, osim ćaleta koji je u izbornoj komisiji i član je stranke, pa je logično da će on glasati, iako je razočaran u "svoju stranku"... Ta stranka nije SPS, da se razumemo :D
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Jedna osoba iza zavese može da uradi više za pet minuta nego tih 20.000 Grobara koji će se šetati ulicama mesecima! Kad ćete da shvatite da mase sama nikad ništa ne rešava, osim ako je neko iz pozadine ne iskoristi za njegove potrebe.

Ako tih 20.000 zaista žele da pomogne Partizanu, neka svako odgovori pet osoba od glasanja za SPS i budite sigutrni da su oni gotovi kao politička partija.

to je najmanje 2% manje za SPS, sto bi bilo ozbiljni problem za njih...
Za one koje ne znaju evo neke univerzalne statisticke podatke:
1. mala izlaznost odgovara manjim partijama znaci SPS-u, jer sa manjim brojem glasova probijaju "celzius"
2. Izlaznost iznad 65 i vise % je smrt za male partije, vecina njih otpadne
3. Neizlazak na glasanje otvara veliku verovatncu da neko iskoristi vas glasacki listic "iza zavese"
4. Znaci izlazak na glasanje makar i mimo volje i glasanje za bilo koga osim za SPS ili ponistavanje glasackog listica... to je u nasu korist u ovom momentu

Znam da izgleda moj apel kao fatamorgana, ali ako uspemo bice svima koji dodju u klub POUKA ZA NAVEK...
nemojte da se potcenjujete, ovaj klip
http://www.youtube.com/watch?v=Bk3Wlba0cBs
je pregledam na facebooku, tviteru, youtube-u i nasem sajtu preko 215.000 puta !!!!
SALJITE LINK VASIM PRIJATELJIMA NA E-MAIL !!!

i ovo sto sada pisem dusmani citaju, prate sve, NIJE VAM LAKO MAJKU VAM JEBEM LOPOVSKI !!! NECETE JOS DUGO, KOLIKO STE FAMILIJA U CRNO ZAVILI, KAKO STE SRBIJU UNAKAZILI, I VI CETE SADA KOSOVO DA BRANITE, SEME VAM SE ZATRLO !!!!
NAJVECE ZLO U SRPSKOJ ISTORIJI !!!
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
mozda ja stvarno zivim u nekim bajkama, ali ti hoces da kazes da radnici drzavnih preduzeca koje drzi odredjena stranka dobiju vec zaokruzene listice ili sta ?
ili idu sa njima iza onih paravana da vide da li ce zaokruziti pravu stranku ? :confused

mislim ko mene kao radnika NIS-a (primer) moze da natera da glasam za neku stranku i kako ?

Не може нико да те натера да гласаш за неку странку. Нико њих не тера да гласају за СПС нити их надгледа за кога су гласали.
Они размишљају овом логиком: "Што бих секао грану на којој седим"

Њима је лепо. Имају партијску књижицу, сигуран посао, добру плату и одговара им да су њихови на власти.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
mnogo manje nego sto mozes da pretpostavis, a trenutno sam u Novom Sadu, a sutra ces videti i zasto...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top