Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Jedna osoba iza zavese može da uradi više za pet minuta nego tih 20.000 Grobara koji će se šetati ulicama mesecima! Kad ćete da shvatite da mase sama nikad ništa ne rešava, osim ako je neko iz pozadine ne iskoristi za njegove potrebe.

Ako tih 20.000 zaista žele da pomogne Partizanu, neka svako odgovori pet osoba od glasanja za SPS i budite sigutrni da su oni gotovi kao politička partija.

Gazda, a ko ti kaze da pod pretpostavkom da SPS ne udje u vladajucu koaliciju, neka druga stranka, pa makar to bila i Savez Vanzemaljaca, nece da ubaci neke svoje "igrace" u Partizan da muljaju? jeste SPS mafija kakve nema, ali uvek ce neka druga politicka partija imati svoje pipke u Partizanu ili zvezdi, i od svakog zla ima i vece i gore zlo. Uostalom sto se tice glasanja, ko zna ko i kako na sve nacine mulja oko izbora i glasackih listica... Igrom slucaja, dezuracu za vreme izbora, u mom kraju, pa cu imati uvid u to koliko je otislo SPS-u glasova. mozda preterujem u teorijama zavere, ali sto se manje o tome prica i odmahuje rukomo tim "teorijama" to vise odgovara onima koji namestaju glasove, tako da u najgorem slucaju cak i da odgovorimo 10 000 ljudi od glasanja, neko ce u zatamnjenim prostorijama, zvucno izolovanim, u kasnim vecernjim satima, samo dodati par nula za svoju partiju, sve zavisi koji igraci stupe na scenu...
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
mnogo manje nego sto mozes da pretpostavis, a trenutno sam u Novom Sadu, a sutra ces videti i zasto...

Zabranjeno je citiranje posta iznad tvog u celosti :D

Ne, samo sam pitao, reko dal nisi neki koji je rođen tamo i ceo život u tuđini, a nas uči šta i kako treba da radimo. OK. :wink:

Šta ću videti? Upašćeš mi na gajbu i odneti komp? :D
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Neee, brate moj, nisam na to mislio, pa svi smo ovde sa istom zeljom i sa istim ciljem
Strpi se malo, ali mogu samo da ti kazem da smo blizu cilja, malo nam fali, zato apelujem, hajdemo svi jedan mali korak da napravimo, ...

Zao mi je ali ja nisam ovlascen da dajem informacije, kada GAZDA odluci, on ce to i uraditi. Mi smo samo vojnici koji ispunjavaju zadatke. Zato sam i veceras ovde...

EDIT
Citirao sam post misleci da cu referat da napisem a u medjuvremenu neko ce vec okaciti novi post. IZVINI
 
Последња измена:

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Zelju da izadjem na izbore dobio sam prosle nedelje kada je Zoran Dragisic u emisiji "Da, mozda ne" izjavio kako mu je najveci greh u zivotu to sto je bio u G17+ i druzio se sa tim sljamom :D Onda je pred kraj emisije izbio sebi jedan glas izjavom da bi pruzio podrsku onoj budali Muameru Zukorlicu u drugom krugu.

Zaista ne vidim razliku izmedju svih ponudjenih partija i koja god da zajase vladu, zajahace i Partizan. Koliko sam shvatio SPS se povlaci iz Partizana? Ili se opet nesto promenilo...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Obrni okreni taj SPS je cisto foteljaska stranka i oni ce praviti koaliciju i sa samim djavolom ako treba da bi bili na vlasti. Pobedili Tadic, koalicija SPS PUPS JS je tu. Pobedili Toma Nikolic, koalicija SPS PUPS JS je opet tu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako već nemate koga da odvratite od glasanja za SPS onda bar ubedite ove koji ne planiraju da izađu na izbore da ipak izađu. Ne moraju ni za koga da glasaju. Neka zaokruže sve opcije i poseru se na listić. Bitno je da se njihov glas računa.

Je-Ne-a vam je dao odličan predlog. Zaokružite sve opcije i napišite "jebam vam mater svima". Vaš glas će biti uknjižen, a ni jedna partija neće dobiti glas. To je odmah manji % za SPS i ostale. Ako dosta vas to uradi...

Nemojte da vam posle bude žao što ništa niste uradili kad ste mogli. Ako ništa drugo bar ćete moći unucima da pričate da ste se borili protiv govana, a ne da ste sedeli na rukama i nemo posmatrali šta se dešava.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@batakpudla
Tacno, ponovio sam opstopoznate podatke jer sam citajuci postove primetio da dosta ljudi to ne shvata ili je zaboravilo ili ih jednostavno ne zanima...
Ali ako ih zanima i boli to sto SPS radi u klubu, onda jos jednom apelujem:
URADITE TO STO JE NAJBOLJE ZA NAS PARTIZAN i mirne savesti se pogledajte u ogledalo, znajte da ste nesto ucinili za svoj klub .
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Svidja mi se vase razmisljanje o izborima koji slede i maloj ulozi koju Grobari mogu odigrati u njima.
Sps sigurno prelazi cenzus. Po meni najmanje njihovom zaslugom. Veliki broj biraca vuku Palma i PUPS. Palma ima svoje "tvrde" glasace,a PUPS uz sebe vuce njima odane birace i grupu starijih ljudi koji su neodlucni,a politika sps-a im je nekada bila bliska,no odredjeni procenat ne bi glasao za SPS kao samostalnhu stranku.
Neko je napisao da je jaaako tesko provaliti glasa SPS-a. I zaista je tako. Ne mogu ih nabrojati ni na prste jedne ruke u mojoj okolini a opet uzimaju oko 10% na izborima.
Izlaznost tesko mozemo znatno povecati nekim individualnim akcijama,ali vredi pokusati,mada su DS i SNS svojim anti-kampanjama ogadili postenom coveku i ovako odvrtanu situaciju sa politikom u Srbiji.

Da ne skrenem potpuno sa teme. Kako god se ovi izbori zavrsili situacija sa naklonoscu vrha prema jednoj strani vecitih rivala se nece znatno izmeniti.
Nama ostaje zadatak da na celo kluba dodje nova uprava kojoj ce prvenstveni zadatak biti da se ne dozvoli podrivanje i busenje kluba iznutrakao sto je to sada slucaj. Ako vec trpimo nepravdu sa strane,daj bar da im zajedno uzvratimo udarac (slozno uprava,igraci,struka i navijaci).
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.252
Reaction score
33.933
Локација
vaginamandibularia
Izlaskom na izbore dajete legitimitet pobednicima, a to je ds i koalicija. Pa se posle čudite kako bagra rasprodaje državu na kilo. Bojkot je jedina razumna stvar za one koji ne znaju za koga da glasaju. Sve drugo je učešće u farsi.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Treba izaci na izbore u svakom slucaju. Ukoliko to ne uradite, svejedno ce da vas zabiljeze, kao da ste bili, a umjesto vas ce da glasaju za nekog desetog...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Biće štrajka u Partizanu?
Fudbal, 06:00, 03.05.2012.
Autor: Konstantin Radulović,Foto: Marina Lopičić,Foto: Dado Đilas


Zaposleni u srpskom šampionu za ponedeljak najavljuju obustavu rada
grubora-ocekuju-teski-pregovori-sa-zaposlenima-1335975337-156810.jpg

Grubora očekuju teški pregovori sa zaposlenima
Nove muke.
Dugo najavljivani štrajk Radne zajednice Partizana najverovatnije bi trebalo da započne sredinom maja! Zaposleni u klubu odlučili su da sačekaju subotnji derbi protiv Crvene zvezde i zatražili sastanak s najužim rukovodstvom kluba u ponedeljak. Zasad je izvesno da će oni svoje zahteve predati generalnom sekretaru Darku Gruboru, dok je dolazak predsednika Dragana Đurića neizvestan.

- Naši zahtevi se ogledaju u tri tačke. Pod jedan, želimo da se precizira kad ćemo primati novac, a ne da jednom bude petog, a naredni put 25. u mesecu. Pod dva, Radnoj zajednici treba da sleduju premije za uspehe prvog tima, a na čelnicima je da odluče koliko će to biti. Na kraju, želimo da nam se povećaju plate - kaže izvor Kurira.

Da finansijska situacija u klubu nije sjajna, potvrđuje i podatak da je blokirana kartica za plaćanje goriva za mašine kojima se održava teren na sportskom centru u Zemunu.

- Duguju nam po dve plate, koje se kreću od 25.000 do 40.000 dinara, a one nisu povećavane poslednjih pet-šest godina. Blokirana je kartica za kupovinu goriva za mašine koje održavaju teren, pa je direktor Vladimir Rakočević iz svog džepa morao da plati kako bi mogli da se održavaju treninzi - dodaje naš izvor.
darko-grubor-1335975294-156808.jpg



Funkcioneri bez komentara

Niko od funkcionera crno-belih juče nije želeo da komentariše najavljeni štrajk Radne zajednice, pravdajući se time da je bio neradni dan. Predsednik Dragan Đurić nije odgovarao na naše pozive, baš kao ni generalni sekretar Darko Grubor, koji već duže vreme ne želi da komentariše finansijske probleme u Humskoj iako mu je to u opisu radnog mesta.
http://www.kurir-info.rs/bice-strajka-u-partizanu-clanak-206666
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Nisam upucen ali izgleda da hoce da se ovajde ako je istina ovo da traze povecanje plate..po meni svi treba da dobiju otkaz kad dodje Bogi ako je istina da traze povecanje plate..
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
A zasto ne bi smeli da traze povecanje plate? Zasto bi oni pored toliko zaradjenog novca, dok ostali kradu i ne staju, se zadovoljili tolikim platama? Sta mislis, cega su se oni nagledali za svo ovo vreme?
Nego, nesto drugo meni pada na pamet. Nije iskljuceno da je ovo planirani sled dogadjaja, da je ovo uvod u nesto ozbiljnije. Od neceg mora da se krene.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
A možda bolje da ih strelja Bogi, šta misliš o tome? Ajde bre sramota, pokradoše milione a tamo neko čeka svojih mučenih 25 iljada.. sve je to otišlo u k.

I meni se čini Gargamele da je zajednica odabrala stranu. ;)
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Nisam upucen ali izgleda da hoce da se ovajde ako je istina ovo da traze povecanje plate..po meni svi treba da dobiju otkaz kad dodje Bogi ako je istina da traze povecanje plate..

Ako ce biti uspostavljen takav sistem vrednosti, "Bogi" bolje i da ne dolazi.

Nemoj da zajebavas, svako ko radi u klubu treba da bude novcano stimulisan u slucaju uspeha. A ovi jos ni ne dobijaju ono sto im sleduje po redovnoj situaciji i to ko zna koliko.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Hm pa zato vi nama povecajte platu i dajte nam premije a mi glas za vas eto zasto...Naravno ako je to u pitanju kao sto novine kazu..ako nije onda se izvinjavam na pometnji ali meni na to lici..Traze povecanje plate i premije od coveka koji im i ne uplacuje redovno plate?Mene to cudi..Ajde samo nemojte proci preko reda nego procitajte lepo..Rekoh ako je ovo zbog trgovine glasovima i pokusaj zaraditi za prodaju glasa onda da treba svako da dobije otkaz ko to radi..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Za "preduzeće" koje obrće tolike novce, te plate su presmešne, a i uopšte za beogradski standard i prosek. Ne znam zašto su ćutali do sad. Nisu imali hrabrost...

Baš bih voleo da vidim na zvaničnom sajtu da "stanković" napiše ogromnim slovima ŠTRAJK!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top