Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ja za Krstajica kao igraca i kao coveka imam samo reci hvale.Ako ga nekada budem sreo na ulici voleo bih da mu stegnem ruku i pozdravim ga.Medjutim Krle je pokazao da nije za sportskog direktora i tu se moram sloziti sa par postova iznad.Nije tu pitanje volje...namere...postojala je volja za najboljim...namere postene i iskrene iz srca ali jednostavno to nije za njega!previse je promasio...ali zaista previse...neko jednostavno nije stvoren za nesto ali jeste za nesto drugo.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Nije pokazao da je za sportskog diretkora? Koliko je vremena proveo na tom mestu pre nego što su problemi počeli? Ja sam ubeđen da glavešine iz uprave nisu bile ni za Stanoja ni Krleta nego neke svoje opcije. Jednostavno, odmah su ga sabotirali. Odmah je video kakva je situacija, pokušao (i on i Stanoje) da nešto urade čak i u takvim uslovima, nije moglo...i onda su digli glas protiv lopova. Nemojte molim vas da sa vremenske distance pokušavate da iskrivite činjenice.
 
Последња измена:

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Enslaved,

vidim sto nam se odbrana u evropskim kvalifikacijama (i klub sa njom, a sa tim racunaj i klupsku kasu) proslavila od kada Krastajic vise ne igra.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ladno su vas ubedili da je on kriv. :prekrsti

Šta bi sa onom anketom gore?

Pre ću misliti da su namerno šikanirali i sabotirali igrače koje je doveo nego u bilo šta drugo. PRODALI SU SVE ŠTO JE VREDELO I TO NAKON PRIPREMA I SPORTSKI DEO JE MORAO DA SE SNALAZI U MINUT POSLE 12!!!! ALO!!!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.256
Reaction score
33.948
Локација
vaginamandibularia
Čekaj, mi pričamo o Krstajiću na poziciji klupskog funkcionera, zaduženog za dovođenje novih fudbalera u Partizan. Doveo je Evandra ( EDUARDA, zajeb.) koji nas je koštao ubi bože, učinak veoma slab. Anderson nas je takođe koštao za medalju, stalno je povređen, odigrao je 100 minuta. Rnić je bio u situaciji strpljen skrpljen, a kakav je igrač prosudite sami. Jovančić je kralj trbušnjaka, najteži igrač za čuvanje iz naše lige, po rečima Krstajića. Povratnik iz Holandije je bio tužan za gledanje. To je već 5 fantastično velikih promašaja.

I i dalje je Krstajić u pravu, hoćemo nove izbore!
 
Последња измена:

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Eduarda. Ne Evandra, kralja penala. :D

Samo kažem da po mom mišljenju jako škripi to da su baš sva petorica promašaji. JAKO. Ajde dva od pet, čak i tri od pet...ali baš svi da nemaju pojma...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
da ima vise Mladena Krstajica nas klub ne bi ni bio u ovakvim problemima :wink:
dal je za sportskog direktora ili ne,to ne mozemo znati posle 1 prelaznog roka gde je bilo sabotiranja sa svih strana ...

ono sto meni ne daje za pravo da kazem bilo koju ruznu rec na njegov racun i pored evidentnih promasaja je sto znam da je sve sto radio bilo iz najbolje namere.

ocekujem da u novoj upravi bude na bilo kojoj funkciji jer sa takvim LJUDINAMA se ne treba razbacivati,a pogotovo ne mi,koji nemamo bas mnogo takvih licnosti,koji su voljni da rade u Srbiji.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.256
Reaction score
33.948
Локација
vaginamandibularia
Slažem se sa Taličnim, Krstajić je krajnje poželjan u novom sazivu uprave, samo ne bih voleo da bude taj koji odlučuje o tome ko treba da dođe da igra za nas.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema nije Mladen Krstajić, Talični je objasnio u svom postu, tačnije u prvom pasusu. Kraj diskusije o Krstajiću!

pr:
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Da se manemo Krstajića, manje-više se svi slažemo.

Mene zanima šta će biti sa dolaskom Bogićevića, a tiče se direktno izbora:
-hoće li se čekati da se napravi vlada?
-hoće li se čekati da se izabere predsednik?

U oba slučaja čekanje nam ne ide na ruku.

Jasno je da su DS i SNS jedine 2 stranke oko kojih će se praviti vlada. Na našu žalost, SPS je 3. stranka po jačini. Oni će kao i prošli put da "tvrde pazar", pa ćemo se načekati oko formiranja vlade.

A što se tiče predsedničkih izbora, ne gine nam drugi krug (znači, opet čekanje).

Poenta ovog mog pisanija: ima da se načekamo još, jer 6. maj nije dan kad će sve biti jasno na našoj političkoj sceni.

Ako neko može da me demantuje, biću mu zahvalan.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Демантоваћу те само у следећем: влада ће бити формирана врло брзо. С обзиром да ће нажалост,,проевропске снаге'' имати већину, неће бити тешко Бриселу да састави нову владу. Али како нас обавештавају врли инсајдери, избори у држави немају везе са тим што Богићевић још није засео на трон.
 
Последња измена:

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.646
Reaction score
5.473
Zajebite sada Krstajica i izbore,nego hoce meni neko da objasni zbog cega konkretno nas trpaju u isti kos sa ciganima kod Uefa,zasto smo kaznjeni sa 30.000 i uslovno jos 60.000 zasto je FSS kaznjen i zbog nas? Da li je ova uprava to namerno uradila da ne bi eto cigani bili sami,i za koje to igrace i kojim klubovima dugujemo? Bilo je ovde ranije pominjanja nekih timova,ali zna li neko zbog cega je ovo?Samo Koblenc posto to niko ovde nije pominjao,koliko se tu kasnilo i sta? Znaci Falji nam uvalio onako muski?Ili je bio jos neki klub ili pojedinac?Unapred hvala, uprava (podhitno) napolje!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Tako je...Vlada ce biti sastavljena za 10tak dana...a kako stvari stoje...SPS nam ne gine ni naredne 4 godine...
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Djuricu,jebem te Ludog.Umesto da izadje i da kaze,Neka Hvala,nama ne treba pomoc Drzave
sami vracamo svoje dugove.On dozvoljava da nas trpaju u isti dzak sa njima.Mozda bi se to i desilo,da nam nisu srozali klub.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.256
Reaction score
33.948
Локација
vaginamandibularia
Država nas krade decenijama, sad će da nam "pomognu" sa stotinak hiljada evra, a onda će, posle izbora da nastave sa iznošenjem miliona u džakovima iz kluba.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Drzava oduvek pljacka sva preduzeca koja su u njenom vlasnistvu, to svi znamo.
Medjutim, Partizan je sa novcem koji je zaradio u poslednjih par godina mogao da namiruje i drzavu a i svoje potrebe. Zasto smo dozvolili da dodjemo u ovu situaciju, pitanje je sad?
Da li je u pitanju bahatost i neciji nemar, neodgovornost? Plasim se gore varijante, a to je da je sve pokradeno i da zaista nemamo para.
Bilo kako bilo, snajder jebe pa usi zavrce, a mi od cekanja na izbore, Bogicevica, strajk ili neku apokalipsu, cini mi se, sve manje verujemo da ce se nesto promeniti.
Cak nema vise ni proverenih insajder dojava, da bar za trenutak raspale mastu onih koji su u to verovali, a i onih koji idu iz euforije do apatije i nazad.
Bogicevic, kao jedina nada, uteha i spas se ceka na novu izjavu kako sve ide planiranim tokom i da nece da remete mir u ekipi. Nema boljeg od Bogee, alal vera majstoreee..
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Info od danas, cuo sam na par mesta, da su skupljeni potpisi za smenu mutavog govneta! Kazu da ce sve biti gotovo za 15-ak dana! Nadam se da je istina!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Sad procitah na fejsbuk stranici "Partizan ponos Srbije" da je Bogicevic sakupio 25 clanova za sazivanje izborne skupstine
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top