Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Oni njihovu sujetu stavljaju iznad kluba. Pazi ti njih...da im se izvini. A šta, kao...uvređeni su? I šta sad? Šta se desi kada je neko uvređen? "Uvredio me je! Rekao je nešto za mene što me je uvredilo i...i...sutradan sam saznao da bolujem od raka prostate!" Jbte, kao mala deca! Odrasli ljudi ste! A još kada su se prvi put zakačili je onaj majmun (i neću da mu se izvinim!) Ružić rekao Krstajiću "I šta sad, ispada da smo mi lopovi a vi ispravni?"

Kada se izvini biće "Nije dovoljno. Treba da na kolenima dođe do topčiderskog brda i vuče ovu stenu oko vrata!"
Tako su i Moreiru podjebavali. Kao "Ajde potpiši novi ugovor. Ovaj, za 50% manje plate. Najbolji si nam igrač pa ono..."

Grobari treba da naprave neke plakate ili majice ili šta god sa natpisima tipa "Nikad izvini!" ili kontra "Svi se izvinjavamo!", "Đuro, izvini nam što si lopov" ili "Ko je pojeo burek?"
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ја бих то доживео да им је доакао, да је он њих зајебао, а онда рушење изнутра!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Njima samo skupstina moze jebati mater(u sto sve vise sumnjam), ko zna na sta ce sve ovo izaci.
Drago mi je sto je Bora nagazio mutavog bez da mu mora spomenuti ime.

Davide slazem se apsolutno da bi to od Stanoja znacilo da su gotovi, ali bar u ovom momentu mi ne izgleda tako, pogotovo sto su se do sada mogli skupiti potpisi za vanrednu skupstinu. Nisam optimista.
 
Последња измена:

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Miloše 024,dobra ideja za plakate:

"Ðuro,izvini što si lopov "
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Danas sam se čuo sa svojim drugarima iz kluba, jer sam preuzeo obavezu da obezbijedim sponzorstva za turnir mimoze u H. Novom 3.februara i rekose mi da nemaju pojma o Stanojevoj smjeni i posto ćemo se sjutra sresti u Podgorici da organizujemo tv prezentaciju našeg kampa u Igalu, uživo ni prenijeti sve sto znaju. Kažu da im se prisluskuju telefoni i da su optimisti u konačan ishod skupštine. Detaljnije kad se vidim s njima
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
od posta ovde pa od portala do portala eto to je sportsko novinastvo --pisi brisi --
Meni uopste nije realno da smene Stanoja i to zbog sebe samih .. sta im pa Stanoje smeta samo moze pobede da im donese --panicite
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
ja ne znam ko komentarise ispod vesti na portalima . Ili mutavko placa nekoga ili ima mnogo ludih ljudi
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Smeta im što smatraju da je 10 bodova toliko da titula može da se osvoji i bez recimo Markovića a Stanoje je protiv toga. Isto tako su smatrali da se u Ligu Šampiona ili Ligu Evrope može bez Klea, Ilieva, Savića...da ne nabrajam sad sve, nestaće mi mesta.
 

Sale87

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
97
Reaction score
11
Ma kakvi plakati,nalepnice i ostale gluposti. Zna se gde se pokazuje nezadovljstvo i na koji nacin se to radi. Mozemo mi da isaramo ceo grad ili kao sto smo isarali stadion,kada ce se vec sutradan svi to skinuti, okreciti.. Juce je bila idealna prilika da forumasi nesto odrade na basketu,ali ne znam koji je razlog sto niste. Jel vam je neko branio da se ceo mec skandira protiv djure? Propustena odlicna prilika da se napravi neki transparent koji bi pozivao na sto skorije odrzavanje skupstine. Sve je to moglo,al nije
p.s al najlakse je pljunuti po Z.
p.p.s @ NN G012 promenjeno :)
 
Последња измена:

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Али стварно... Последњих година колико сам на овом форуму, невероватно велики број пута се десило да се вести преносе са истог... Овде неко нешто напише, и после сат-сва-три то је ексклузивна вест на многим порталима! Популарни смо, нема шта...

Ma kakvi plakati,nalepnice i ostala sranja.

Могао би овакво своје мишљење да изнесеш на мало "лакши" начин...
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Neka ide sve u pm, bice zanimljivo videti ko ce navijati i za koga od marta pa na dalje.

Ovo je skroz bolesna konstatacija i šta god bilo ja neću moći, a da ne navijam za moj Partizan.

Suština je da ja više ne želim da idem na stadion i vičem Uprava Napolje i Lopovi. Hoću zdrav Partizan i to svima treba da bude cilj, a podrška igračima uvke i u svakom momentu mora da se daje i dosta je bilo više sakrivanja iza sportskih rezultata te da neko mora da navija za loše rezultate kako bi možda nesposobnima došao kraj. Njihovi rezultati nisu na terenu već iza njega, a na tom njhovom terenu samo ćete naći mito, korupciju i laž.

Partizan je društvo građana i to mu je zvanični pravni status, a trenutno više liči na ortačko društvo mutave spodobe i kompanije iz UO i dok god Partizan bude bio društvo građana naš glas i glas svakog iskrenog navijača mora da se čuje i da vredi, zato svi vi pošteni i dobri ljudi morate da budete svesni ove činjenice te da svako do vas nosi odgovornost za činjenje odnosno ne činjenje. Partizan više nikada ne sme da postane ničija privatan prćija za izmirivanje sopstvenih dugovo. Kakav god bio ishod ove trenutne borbe konačni cilj svih nas mora biti da se lopovi smeste tamo gde im je i mesto. Nadam se da svi znate gde je mesto lopovima.

Ovakve stvari više nikada ne smeju da se ponove. Do konačne pobede nema predaje!!!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Zasta bre da sve izvinjava majmunima...NE NE I NE...to ne sme uraditi.Stanojevic nista nije ni izjavio tako da neka ga duvaju ovi iz uprave.Jedino da izadju sa saopstenjem da ga smenjuju jer ima 10 a trebalo je 12bodova viska...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Partizan je društvo građana i to mu je zvanični pravni status, a trenutno više liči na ortačko društvo mutave spodobe i kompanije iz UO

Мутави дегенерик је очигледно умислио да је ФК Партизан део конзорцијума "Делта - Зекстра" и зајахао је клуб као да му је аскурђел оставио Партизан у наследство. Не сме да успе.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Sad sam čuo da Stanoje prelazi u Zvezdu. Dobio duplo više para od tih 300.000 koliko Đura daje. Napravio nam +10 i sad će da ih prestigne. A Prosinečki ode da bude pomoćnik Gvardioli!
omg.gif
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ја бих то доживео да им је доакао, да је он њих зајебао, а онда рушење изнутра!

ma kakvo rusenje iznutra kad sta god uradis uvek od njih zavisis. Bukvalno mogu da ti rade sta hoce, menjaju, dovode drugoga, prave promene, krse statute..niko im nista ne moze
kakva nezdrava situacija bruka jedna i posle treba ocekivati da imamo uspehe i da sve funkcionise kako treba!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Nek pisu cigansture medijske sta god hoce i koliko hoce, sto se babi snilo.....
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Po enti put, ne potcenjujte ekipu iza mutavog..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ako od SS-a budu tražili da se izvini, predviđam sledeću njegovu reakciju
(posle koje će se on spakovati i otići, ostavljajući pustoš za sobom, ne svojevoljno):

"Može kad se uprava izvini što nije ni približno unela toliko novca u klub koliko je to u prethodne 3 godine učinio sportski sektor." :puke

"Može kad se uprava izvini za konstantne opstrukcije koje vrši prema sportskom sektoru u poslednjih godinu ipo dana." :puke

"Može kad se uprava izvini što su nam prodali Savića pred početak kvalifikacija za Ligu šampiona, a da to sportski sektor nije ni znao do par dana pre početka kvalifikacija." :puke

"Može kad se uprava izvini svim navijačima Partizana zato što im je predsednik kluba poručio da se ugledaju na navijače našeg najvećeg domaćeg rivala." :puke

"Može kad se uprava izvini što ni na koji način nije stala iza svojih igrača i njihovog stručnog štaba kad smo u komšiluku bili izloženi torturi i sve to junački izdržali." :puke

I na kraju i ovo:

"Može ako članovi uprave pristanu da sve svoje pozajmice klubu (kad obelodane kolike su te pozajmice bile i dokažu njihovo postojanje, datume davanja tih pozajmica i uslove pozajmica) poklone ili klubu, ili u humanitarne svrhe, onako kako će to učiniti Mladen Krstajić sa novcem koji mu sleduje posle raskida ugovora od strane kluba."

"E, ukoliko čujem sva ova izvinjenja i pritom ne budem imao ni najmanju sumnju u njihovu iskrenost, onda ću se i ja izviniti...što sam im naneo bol govoreći samo i jedino istinu!"

More mamu vam jebem lopovsku da vam mamu jebem...robijaćete majku vam jebem lopovsku, robijaćete sigurno...i džajka je mislila da je nedodirljiva, onda kad je 90-ih godina pravila to što je pravila...gledaćete i vi nebo samo kroz rešetke...lopovi jedni neopevani...jeb'o vas smradina mišković u dupe i vi njega...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top