Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Чиме се све не служе.. Жали мајко Божија господу из Управе. Шошкић им је успутна станица..
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Aj nek mu (šoškiću) neko odnese pelenu...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Znači Šoškić sa svojih 75 godina kao matorac treba da se drži podalje od cele priče jer misli drugačije od nas, a Vladica Kovačević sa svoje mladalačke 72 je dobrodošao jer ima podobno mišljenje?

Poštujmo svoje ako hoćemo da nas iko poštuje.

Šoškić se očigledno ne snalazi najbolje u modernim vremenima, mene nervira još od podrške Zeki pre neku godinu, ali i takav ima prava da priča šta hoće i šta misli. I nije zaslužio ovako nešto.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Sta mislite ko ce sledeci da "pise" otvoreno pismo Mikoju? Ja mislim kao i ovo "Soskicevo" Grubor! Kad ce vise ta 22+ glasa da se predaju, svaki dan nam je dragocen?!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
http://www.partizan.rs/27448-otvo­re­no-pi­smo-bi­zni­sme­nu-mi­ro­sla­vu-bo­gi­ce­vi­cu/

Uz duzno postovanje prema Soskicevom igrackom radu i delu, ovo je mnogo jadno.
Kakav bedan nalet patetike uz vrcavi uvod na kojem bi mu i Djuric pozavideo.
Zanimljivo je da i Sole pominje budalastine, pa njih kao da je inficirao Djuritis... Ne bi me ni malo zacudilo da pocnu redom mucati na sledecoj skupstini dajuci na taj nacin podrsku svom vrhovnom vodji.
Covek hoce na poligraf... idi legaj Sole... vreme je...

http://www.youtube.com/watch?v=PcshsvCwvCw
Stvarno nema nista gore nego kad covek omatori.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.860
Локација
Храм фудбала
Ма мени је слађе овако да се мутави и мутава говна црвају и убијају од размишљања да ли Богићевић,има 22 гласа,да ли је близу 33,да сваки минут и сваки трен размишљају кад ће им бити крај.Говна смрдљива.А ми нема потребе да будемо нестрпљиви,битно је да је Богићевић изјавио да је ово почетак а не крај борбе.И на нама је да наставимо са подршком и борбом за неки бољи Партизан.УПРАВА НАПОЉЕ,НАПРЕД ПАРТИЗАН!
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Није Шошкић у овом интервјуу рекао ништа због чега заслужује пљување, поготово што знамо шта је све дао Партизану. Мало је безвезно ово прозивање преко медија, али ако човек сматра да мора да се ''брани'' на тај начин, нека му.
 

Zagor

Guest
Znači Šoškić sa svojih 75 godina kao matorac treba da se drži podalje od cele priče jer misli drugačije od nas, a Vladica Kovačević sa svoje mladalačke 72 je dobrodošao jer ima podobno mišljenje?

Не подносе сви старост исто.

Један мој деда је дочекао 89 годину потпуно бистар, свестан и мудар. Други је побулазнио у 70 и некој.

Очигледно да Шолету није први пут да се погуби. Није само ствар у његовом мишљењу, него у гестикуалцијама, мимици... Просто, не зна где бије. Тој деци и унуцима које помиње боље би било да га склоне негде и да га заштите, а не да служи као билборд свакоме ко му тепа са "чика Шоле".

А може бити да просто воли ђуру као мутавог унука ког никад није имао...

Ма мени је слађе овако да се мутави и мутава говна црвају и убијају од размишљања да ли Богићевић,има 22 гласа,да ли је близу 33,да сваки минут и сваки трен размишљају кад ће им бити крај.Говна смрдљива.А ми нема потребе да будемо нестрпљиви,битно је да је Богићевић изјавио да је ово почетак а не крај борбе.И на нама је да наставимо са подршком и борбом за неки бољи Партизан.УПРАВА НАПОЉЕ,НАПРЕД ПАРТИЗАН!

Ко год да је смислио да их овако мучи, свака му част. Свира им по нервима као да су харфа...
 

Гпб

Guest
Хвала свим легендама и ''легендама'' али после овога ништа неће бити исто. Ово је тотални рат.

Признајем давао сам подршку Ђурићу док се понашао колико толико пристојно, поготово кад се недвила сенка циганија изнад нас и кад је дошао спор са говедом у виду Лукића.

Али овај прелазни рок и ствари које су дошле после њега су толико негативне да су поништиле и оно мало добрих ствари које је управљачка структура урадила. Од поруке ''да се угледамо на цигане'' до ових сад свињарија, терања СД-а и тренера, скирвање од новинара и срамне конференције где постоје подобна и ''неподобна'' питања, ово дивљачко понашње које је проузроковало да се јавност, каква год била, подсмева Партизану су довели до тога да је ова структура заједно са њиховим ''војницима'', ко год да они били, потписала себи ''смртну пресуду''.

Овај форум и учесници су трпели разне увреде од тога да су симпатизери (мада за мене то није увреда), плаћеници (до сада сам од Партизана добијао једино новогодишње честитке) и шта све не, иако овде нико не живи од Партизана као господа плаћени навијачи, чак људи овде троше своје ресурсе (почев од Газда па преко осталих из дијаспоре) иако су неколико хиљада километара далеко и нису у могућности да добију од Партизана, макар задовољство присустовања утакмици. Давана је подршка, идеје и савети, учињено много више од онога што спада у домен ''формуске дискусије'' и после свега тога неко има образа да нас назове ''звездашима'' и ''уличарима'' (став који је није стриктно везан за Вујошевића, и дурги су говорили у сличном контексту). Е па господо, Дара је прешла меру.
Падате, и то падате јако, макар се извукли од одговарања пред законом због лоповлука ви се завршили са Партизаном за вјек вјекова!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Tač­no je da sam re­kao da mi je žao što ste zbog po­vre­de pre­ki­nu­li fud­bal­sku ka­ri­je­ru, jer bi mo­žda da ste osta­li zdra­vi po­sta­li Par­ti­za­nov Me­si. Šta tu go­spo­di­ne Bo­gi­će­vi­ću ima lo­še? Ako ste us­pe­li da po­sta­ne­te ta­ko bo­gat i ugle­dan čo­vek za sa­mo de­set go­di­na, za­što svoj fud­bal­ski ta­le­nat ne bi ra­dom do­gra­di­li do ve­li­kog igra­ča?
Ja se ni­sam ša­lio, ja sam to ozbilj­no mi­slio.
Ajde Sole, nemoj da nas pravis majmunima, casti ti i postenja!

@ARMY... a primetno je i pisanje po 5 poruka u nizu na svim portalima sa istim sadrzajem.
Samo ima tu jedna stvar koja ih jebe: negativni komentari mozda i preovladavaju, ali kad bacis pogled na preporuke onda je to sasvim druga prica, bar na portalima, za fb ne znam, tamo me nema. Ne mogu oni napisati komentara koliko posten narod moze da im lupi negativnih preporuka :wink:
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Inace mutavo govno pokusava da se uvuce Tumbi, predlaze ga za selektora! Posto pisem sa telefona ne mogu da postavim text, izasao je u blicu.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne znam koliko ovo može biti vezano sa situacijom u FK Partizan, ali je vezano sa predsednikom Đurićem i njegovim predsednikom Dodikom.

Uglavnom, sponzor koncerta Miroslava Ilića u Banjoj Luci za 8. mart je ni manje ni više nego Zekstra. Ne bi ovo bilo niti malo čudno da isti ovaj Miroslav Ilić (koji je inače član SPS-a) nije pevao po izbornoj kampanji za Milorada Dodika i njegovu stranku SNSD.

Brišite ako mislite da je nepotrebno za ovu temu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.152
Локација
vaginamandibularia
Sta mislite ko ce sledeci da "pise" otvoreno pismo Mikoju? Ja mislim kao i ovo "Soskicevo" Grubor! Kad ce vise ta 22+ glasa da se predaju, svaki dan nam je dragocen?!

Otvoreno pismo budućem predsedniku Partizana:

Poštovani privredniče, predsednički kandidatu
Svi nadamo se vašoj pobedi u ratu
U slučaju poraza pokazaćete u praksi
da je čitav sistem tu da brani taksi

Mi smo za sve smene sem na vrhu tabele
iako mnogi u Srbiji samo to i žele
Nek video bim i bagra iz kluba se čisti
al da rezultati u prvenstvu budu isti

Ne tražimo previše od vas sem poštenja
zbog pljačkanja i laži ova uprava se menja
može i poneka evropska pobeda
da ne bude da igramo čisto radi reda

za teren nek odgovara isključivo struka
da ne bude krompira i tikvi sličnih bruka
dobar kadar igrački, mir treneru pravom
koji voli Partizan i misli svojom glavom

Nađite način da punimo klupsku kesu
I uglednog sponzora da stoji na dresu
ne rasprodajte mlade, nek najbolji igraju
ma važno je da svi sve od sebe daju

Ako se ispostavi da za bolje niste u stanju
il da zbog vas klubu glava nađe se na panju
bićete smenjeni, ko što će uskoro i ovi
eto, to su ukratko najvažniji uslovi
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Uopšte mi nije jasno šta je Bogićeviću trebalo sve ovo,njemu lično kao individui,da ga blate neki kreteni,paraziti i muve govnare.Mogao je da ostane pored i da ga boli patka.Ako je ovo što radi ljubav prema Partizanu ja mu iskreno skidam kapu.Došao čovek i kaže :"Dobar dan,ja bih da se kandidujem,mislim da mogu bolje",a oni svi od straha poskakali i počeli da ga pljuju,omalovažavaju.
Šta treba osobi koja je uspešna da se upusti u rat sa ovakvim ljudima ja stvarno ne razumem.Sigurno je znao s' kim ima posla i pre nego što je ušao u ovaj rat.
Nadam se da će otresti ove mrvice od ljudi sa stola i da ćemo napokon krenuti putem koji FK zaslužuje i za šta definitivno ima potencijala.

Da ponovim,ako on ovo radi iz čiste ljubavi a ne nekog svog ličnog interesa ja mu skidam kapu,jer uhvatiti se u koštac sa ovim prostacima nije ni malo lako i naivno jer udaraju gde stignu,što se moglo i videti na skupštini.Udarci ispod pojasa su jednostavno njihov manir jer oni za bolje i ne znaju.
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
OptimusPrime

S obzirom da je vec dosta bogat i veoma uspesan cisto sumnjam da ima neki licni interes,bar ne oko para... A da se kandidovao zbog ljubavi prema klubu to je vec blize istini jer je bivsi igrac a i sponzorisao je RKP a ne neke druge klubove(od jacih mislim naravno)...
Naravno vreme ce pokazati, ali ono sto je jako bitno je da svako ko prati forum i Partizan i svako ko je prelistao ovih petstotinjak strana i temu sve djurine lazi zna da je cinjenica da je ovaj UO ocaj i da je najbolja stvar za FKP da se oni smene, NE SME BITI ARGUMENT ZA OSTANAK OVE UPRAVE TAJ DA CE MOZDA DOCI ISTO NEKO LOS!!!!
Kad to ovi sto se premisljaju shvate bicemo svi saglasni, ako dodje neki olos isto teramo napolje, menjanjem i menjanjem do kvalitetnijih stvari.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Optimus,

to sam se i ja pitao. Sta bi ja radio da sam na njegovom mestu? Kada bih imao bogatstvo kao on, sigurno bih bez ikakve koristi zeleo da pomognem Partizanu. A kada bi me ove pizde ovako mucki napale, razbucao bih ih i sa finansijskog, i sa aspekta drustvenog ugleda. Ko bi ga znao. Samo, sada verujem da ako Bogicevic dodje na celo, posle ove farse od skupstine ce sigurno biti cistke.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
Ako nekim čudom sadašnja Uprava prezivi i ne osvojimo titulu ne bi me cudilo da ovaj forum bude odgovoran za to zbog podrivanja nikada bolje atmosfere u klubu. A to je i logicno jer radimo za interese cigana, a mozda smo i latentni cigani samo toga nismo svesni (kao one "teorije" u psihologiji kada mrzis pedere, onda si i sam latentni peder).
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Загор је написао пост који доста добро описује Шошкића. Ја морам мало дужи пост како бих се вратио мало у прошлост и објаснио детаљније.

Није потребно бити психолог да би се после гледања пар његових интервјуа увидело да је Шоле изузетно емотивна особа, поштеног карактера, са пуно вере у људе али и особа која лако плане. Није то од јуче, сетите се када је тамо крајем 80-их цео Максимир скандирао на текми Динамо - Партизан "Слобо Србине, чакија ти не гине". Наши су се бунили јер нису хтели да наставе док се не стиша увредљиво скандирање на националној основи, али једини је Шоле запенио на трави Максимира говорећи "не дам да вређају мог председника!". Нажалост, његово поштење, његове принципе који иду до тоталне задртости, и његову наивност, многи користе.

Шоле је човек који је у последњих пар година очигледно мало попустио, знате у којем смислу, чиме је постао још погоднији за манипулације. Користили су његову нарав па је он био тај који је најватреније бранио и Зечевића, а и сада Ђурића, мислећи да брани Партизан. Тужно, трагично, а са стране оних који га перфидно користе, сасвим нељудски и монструозно.

Врло је сумњив овај интервју у "Ало" у којем наводно Богићевић каже како је Шоле имао лични интерес да га нападне, јер ако то Богићевић није поменуо у интервјуима осталим медијима који су вршени истог поподнева, у размаку од пар сати, зашто би то рекао "Ало новинама"?

Не кажем, можда је и рекао. Али понављам, сумњам, јер се у досадашњим личним контактима са медијима поводом ситуације у Партизану Богићевић показао као изузетно цивилизован и коректан саговорник којем није манир да вређа неистомишљенике. То није најбитније сада. Битно је да се Шошкић, нажалост, први послужио вређањем и отвореним омаловажавањем Богићевића, заједно са својим саборцима из скупштине.

Ово отворено писмо није дело Шошкића, ово је дело смрадова који се крију иза легенде Партизана и његово здравствено стање користе као штит у јуришу на Богићевића, као што су га користили на скупштини.
Такви заслужују само презир и гађење. Шоле заслужује сажаљење и помоћ, да га склоне из тог пакленог и болесног окружења какво је у ФК Партизан.


О његовом емотивном стању говоре речи нашег пријатеља који је причао са њим непосредно након скупштине, а ако баш затреба и ако се наш пријатељ сложи, пренећемо најбитнија његова запажања, па да сви видите колико је тужно и стравично користити таквог човека као што је Милутин Шошкић...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top