Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Дођем на ову тему да видим имали нешто ново увези наших кретена у управи и видим све неке поруке избора, баш као да се ради о теми "Избори 2012." ко што Гаргамел рече.

Није жалосно то што ми пишемо о томе, ми немамо другог избора, него је жалосно да се код нас још увек, а мислим да ће увек тако и остати, врти све око политике па чак и тај јебени фудбал.

Ито се врти тако очигледно да сви знају исход нашег вољеног клуба какав ће бити после политичких избора.

У некој нормалној држави би клуб био одавно угашен јер се политика никада несме мешати у спорт. Код нас је све другачије али и у овом случају боље, где бре да нам угасе клуб :D


Ја апсолутно нисам у току ко би требао да победио на изворима да би Боги сео код нас у фотељу или да би Таксиста сео у Такси?

Не пратим те политичке кампање јер на почетку сви исто кењају и обећавају а на крају све исто одраде...као и свугде на свету...
 

Zagor

Guest
Да је ганци сачекао би их са свежом мамутовином...
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Драгиша је чо`ек који има најбоље печење на свијету, а можда и шире! :D Никад га не прескочим кад идем за БГ, а и сваке године има нову слику на зиду са тимовима Партизана!
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Nikada ne treba potceniti snagu protivnika. Oni su potcenili puciste, eto im sad, nema "prasece i jagnjece" :D Da je Kina malo blize pa da posaljemo Saletu jedno parce od buta, on je najvise zasluzio.

EDIT: Ipak je mile dobio nesto, po poslednjim informacijama dobio je burek, ali za poneti. Podelio ga sa rasom.
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
molim bolje upucene da mi objasne tacno gde je cika radisin restoran. da znam gde da odem kad se budem u sumadiji.

admini, valjda nije za karton?
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Тачна адреса:


untitled-1.jpg
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ko nije jeo pecenje kod Dragise,taj ne zna sta je propustio..:)
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Znaci April je prosao, i danas je 1 Maj, a Bogi nam se jos nije javio. Meni se iskreno povraca na sve ovo... toliko od mene..
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Статус
Затворена за писање одговора.
Top