Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Bila je na ovoj prije pa jedno sat sigurno. Kakvi specijalci. Zaboravljaju da je ovo vrijeme interneta i da nema brisanja :).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Znam... na toj stranici sam i bila.. nema :p
Htela.sam par komentara da im ostavim..
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Poraz vaterpolista!
Jug Dubrovnik- Partizan 17-4
Podrška mladim momcima!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ko može nek pomogne a znači i da se podeli na društvrnim mrežama.

Sramota je da najtrofejniji klub na prostoru bivše Jugoslavije dočeka ovakve dane.
Pomoću pa makar mi zadnje bilo.5EFD8A71-505B-4FE1-9FF0-C2EDC22C7A0B.png
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kome da se obratim za kontakt za detalje?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Nadam se da ce VK Partizan prevazici trenutnu situaciju. Trenutno nisam u mogucnosti, ali se nadam vec od januara da me stave na spisak mesecnih donatora. Sto se tice bojkota bivsih igraca, nema od toga nista. Cinjenica da je Partizan dugo bio jedini respektabilan klub u Srbiji govori da smo imali dosta musavaca za prvotimce, ukljucujuci udovicica i filipovica.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
A kako mi iz inostranstva da uplatimo, da li neko ima podatke, instrukcije? Mislim da je svako od nas preko u stanju sam da uplati ovaj novac, bez namere da ulazim nekome u finansije i licne odluke...

Dovesti VK do ovog stadijuma je po meni za drzavu Srbiju mnogo veca sramota nego ono sto su uradili u Kosarci. Gde ce vam dusa...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Pokušaj da direktno razgovaraš sa nekim iz VK, vidi nekako da im se obratiš preko FB stranice, inbox, taj fazon, pa vidi šta će ti reći...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sa foruma će biti uplaćena određena cifra. Ko god je raspoložen da se priključi to može da uradi preko našeg paypal naloga ili na dinarski račun.

Osobe iz Srbije mogu da uplate na sledeći račun:

Zoran Mihajlović
160-0900100247365-41
Banca Intesa

PayPal račun za Dijasporu:

[email protected]
 
Последња измена:

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
A kako mi iz inostranstva da uplatimo, da li neko ima podatke, instrukcije? Mislim da je svako od nas preko u stanju sam da uplati ovaj novac, bez namere da ulazim nekome u finansije i licne odluke...

Dovesti VK do ovog stadijuma je po meni za drzavu Srbiju mnogo veca sramota nego ono sto su uradili u Kosarci. Gde ce vam dusa...

Reč duša ne ide u istu rečenicu sa rečima napredno, ceca, zvezda, đuka bizon, informer, pink, farma i tim nekim sistemom vrednosti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Meni upravo počinje finansijski najgori period godine, imam, da to sveobuhvatno nazovem - raznorazne dugove, pa nisam u stanju (osim najminimalnije i samo simbolično) da novčano pomognem VK Partizanu, ali svaka čast svima koji su voljni i mogu to da osetnije učine! :clap
Pokazali ste da ne date da se taj naš klub ugasi i koliko je klub NAŠ kada sami skupljamo - tj. skupljate novac da mu se pomogne.
Još jednom, svaka čast! :clap

:napred-partizan:
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Sramota je što FK makar za osnovno funkcionisanje ne pomaže svaki klub JSD. Osnovno funkcionisanje ne znači da im FKP daje za transfere i slično već jednostavni određeni iznos koji ukupno za sve klubove ne bi bio veći od 1M € po sezoni što je ekvivalentno tome da ne dovodimo menadžerske igrače koji će imati po 100k godišnje i to je to.

I slušam malo pre na radiju da i u nekoj školi u Beogradu se deca smrzavaju jer nema grejanja pa ništa i oko VKP ne treba da nas čudi. Generalno je sramota što samo o nekima vode računa u našem najtrofejnijem sportu gde je upravo te trofeje i radost jugoslovenskoj i kasnije srpskoj naciji donosio Partizan. A i ove političare-bivše vaterpoliste (bez obzira na navijačko opredeljenje) treba da je sramota što verovatno i očito nije!
 
Top