Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ajde posalji bas ako nadjes. Ne znam da li je u pitanju zajebancija kao sto su recimo i Padinjaci isli iz sprdnje na lokalni PKB. Ako je nesto ozbiljnije od takve price to je bas budalastina, nadam se da nije. Sve u svemu jos da dodam, pegla mi se cak i iz zajebancije ici podrzavati i navijati za svoj lokalni tim, pogotovo ako to moze da ima obrise neke vece brojke ljudi, ako vec navijas jebeno za Partizan.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ako je neko gledao, kakvi su bili Ameri, to jest sta u stvari igraju?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Lovre Miloš: Velikanu kao što je Partizan mesto je u Ligi šampiona, napašćemo titulu u Srbiji

“Partizan je veliki klub, sedmostruki prvak Evrope, sada ima upravu koja podržava igrača, mada, ne znam kako je bilo pre nekoliko godine. Iskreno, mislim da mogu da se naprave dobre stvari. Privukli su me, svi su me srdačno primili, od direktora Kuljače, trenera Korolije do igrača”,

“Superliga ima čak tri kluba koja igraju Ligu šampiona. Partizan pripada tom kremu, tako da će srpska liga biti vrhunska ove godine. Šteta je što ne igramo bar LEN Kup Evrope, ali o tome će se razmišljati dogodine. Možda je i dobro zbog paklenog kalendara, jer dogodine su i Svetsko prvenstvo i Evropsko prvenstvo”.

1635072216692_Lovre.jpg
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.501
Reaction score
29.229
Локација
Novi Sad
Subota, 30.oktobar:

18:00h Partizan - Novi Beograd (Vaterpolo - Superliga)

NEKADA STE BILI GROBARI GROBARI GROBARI,
A SADA STE PICKE POSTALI POSTALI POSTALI!!

Potopiti picke, jebes rezultat, nek ih boli, udri gazi jebi!!!
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Protiv vk novi beograd igramo ipak u subotu u 19:00. U isto vreme počinje utakmica ABA lige protiv Borca ali u Čačku, a u pola 7 igramo protiv proletera u Zrenjaninu rukomet.
Pa ko je u prilici neka dođe.
Igra se na Banjici. Karte su 250din za tribine i 500 za "dobre plivače", šta god im to značilo.

Edit.
Možda će se pojaviti ujamljeni Taurunum bojsi. Pa da okačim jednu sličicu. :)

Screenshot_20211027-141255.jpg
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.501
Reaction score
29.229
Локација
Novi Sad
Ne mozemo da im pariramo, nikako. Koliko god da mrzim taj nbg, oni igraju na nekom mnogo vecem nivou (sad znam kako se osecaju na primer navijaci Krke u basketu posle ovog poslednjeg meca, kad gledas i vidis da je neko mnogo bolji).
Svaka cast momcima, izvuci neke pouke iz ovog poraza. Hvala im za svaki udarac koji su zadali ovoj masi šapićevih placenika i izdajnika Partizana.
Naravno tkzv Juzna Tribina se nije pojavila, a i di ce oni protiv šapićevaca da navijaju + u svojim redovima imaju navijace vknbg pa nema nikako smisla da dodju.
Ako neko od vodja te tribine cita ovo imam istu poruku i njemu kao i celom vknbg - nekada ste bili Grobari, a sada ste picke postali!!! :angry-smiley-002:

Sve na kurac, Partizan je sampion!!!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.559
Локација
Yaoundé
Gledao sam prenos, prvo poluvreme je bilo baš loše. Nakon početnih 1:1, do kraja bilo 1:10. Tek smo u trećoj čevrtini počeli da ličimo na nešto, spustili se na 5:11 i onda u samo pola minuta dve sudijske odluke da poludiš! Prvo nam je poništen gol zbog faula u napadu, a onda je NBG priznat gol u situaciji kada je lopta pogodila prečku!?... umesto 6:11, na semaforu je 5:12, sledi dodatni pad u igri, pre svega u napadu, puno grešaka u situacijama sa igračem više, pa ishod teško da je mogao biti drugačiji... Te sudijske greške, naravno, nisu uticale na konačni ishod, ali kada te tako saseku :icon-evil:

NBG-u želim što pre bečejski scenario...:angry-smiley-002:
 
Top