Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Imamo 2 boda više od Špandaua,i 4 više od Galatasaraja, 4 kola pre kraja grupne faze.

Mi do kraja
čekamo Galatasaraj, pa idemo u Oredau, pa čekamo Radnički i Brešu.

A Špandau do kraja
gostuje Breši i Radničkom, pa dočekuje Galatu i ide u Oradeu.

Očekuje se da mi pobedimo u naredna 2 kola, a Nemci u zadnja 2. Bilo bi fino da iznenadimo neka od ova dva favorita na Banjici. Ali ajmo kolo po kolo, ima još da se igra.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ма има ту још калкулација до краја, немамо ми тим који може искусно да одигра зато и нема шансе очекивати да ћемо обоје да победимо лако. Нажалост у последње време никако не могу да испратим наше утакмице и што се преносе на ТВ а камоли шта друго па и не могу баш да судим о ова два противника.
Чињеница је да имамо квалитет и менталитет то је потврдила утакмица против Вет-а где смо губили са пар гола разлике и вратили се у егал али млад је ово тим, надам се д аће се извучемо из ситуације и да кренемо опет да стварамо једну генерацију добрих ватерполиста која ће свакако значити и клубу и репрезентацији посебно.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Победа ватерполисткиња у полуфиналу купа над до сада непораженом Сентом.У финалу против циганки (тј Таша), које су нас победиле 14-2 у последњем колу првенства.

Partizan - Senta Yordo 10:7 (1:1, 3:2, 2:3, 4:1)
Bazen Banjica. Gledalaca 100. Sudije: Beljin i Andjelić.
PARTIZAN: Jovetić, Maksimović,Čegar 2, Ilić, Rudić, Prica 2, Timotijević 2, Janić, Vesić 2, Đurđević, Cvetković, Joksimović 2, Šejat, Ilić. Trener:Krstonošić
SENTA YORDO: Buranji, Rudič 1, Beljak 1, Lendjel, Belez 2, Kinčeš 1, Menjhart, Tot, Pataki 2, Juhas. Trener: Tot.


Ватерполисти убедљиви у Новом Саду, 16-7.Наредног викенда дочекујемо Галату у лиги шампиона.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Pa nas sudije zajebavaju i protiv Vojvodine, šta tek da očekujemo protiv mutanata...

Hvala Bogu pa je Vlada kao SS.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
U subotu se nastavlja liga šampiona za vaterpoliste, dočekujemo Galatasaraj od 18:30. Cena karata je 250 dinara, što je čak i ispod uobičajene cene za LŠ. Kada se nismo pokazali za derbi, kada je očekivano da se proda dosta karata, evo prilike da se opet ne pokažemo i kupimo još manje karata po 250 dinara. Za taj derbi je bilo prodato 114 karata, sada barem da doguramo ispod 100.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Vaterpolo klub Partizan proslavlja 50 godina od osvajanja prve od sedam titula evropskog prvaka

Нек се слави, нек се чувају успомене на дане кад је Партизан харао европом.


vk-partizansampion-evrop.jpg



Милан Мушкатировић - капитен
Ђорђе Перишић
Озрен Боначић
Борис Чуквас - играч и тренер
Мирко Сандић
Зоран Јанковић
Феличе Тедески
Бранко Живковић
Ненад Манић
Драган Чоловић
Бранимир Глиџић
Драгослав Шиљак


Финални турнир одржан у Загребу, остварено свих 5 победа, у одлучујућем мечу савладан Динамо из Магдебурга са 4-3.

Вечном славом обасјан!
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Još samo Mladost može da se pohvali tradicijom i istorijom, kakvu ima Partizan, iako je naš klub ukupno gledano trofejniji. Pro Reko već funkcioniše po principu: koliko para, toliko muzike. Partizan je stvarao sam svoje igrače i sam sebe uzdizao u visine. E u tome je prednost i snaga u odnosu na sve ostale. Borio se i bori sa raznim problemima, pa opet opstaje. Svaka generacija je bila fenomenalna na svoj način.

Škola je iznedrila vrhunske igrače svetske klase. To su stvari koje nemaju cenu. Svi koji možemo, trk na Banjicu večeras. Cena karata je i više nego mizerna. Čula sam da će biti organizovanog navijanja, nakon dugo vremena. Bez glasa ima da ostanem. Vidimo se.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Proslavimo jubilej kako treba, tj. nadam se pobjedom i punom Banjicom. Srecno momci i djecaci.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Svaka cast. Odavno nisam gledao razigraniji Partizan. Kakva treca cetvrtina :respect:respect:respect!

Pohvale i onima koji su navijali :clap!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Bravo decaci!
Prava demonstracija vaterpola kakav bih trebao da bude, sa puno kontri, uplivavanja.
Milina za gledati.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Nisam stigao da odgledam celu utakmicu,ali ono sto sam video je bilo vrh.
Svaka cast.Mandic,Dedovic,Subotic,Cuk su osnov ekipe.

Ostanak ovih mladih momaka u narednim sezonama mora da bude imperativ nase uprave.
Ovi momci imaju ogroman potencijal.Uspemo li da ih sacuvamo na okupu eto Partizana ponovo tamo gde mu je i mesto-na krovu Evrope.
Ja verujem.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Hvala ti crno-bela ljubavi!!! Bravo momci! Nadam se iskreno da će klub do kraja sezone normalno funkcionisati, pa nek nam vrhunac forme bude na F6 u Barseloni.

Ne znam kako se čulo na tv-u, ali čini mi se da je navijanje odlično.
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Aaa brate, šta su sinoć odigrali. Sa onakvom igrom bi razbili čak i Primorje. Samo da ovako nastave do kraja ove sezone i imaćemo razloga da slavimo. Mislim da će biti najodmornija ekipa kad bude f6. Mladi su, a i ne igraju previše takmičenja u odnosu na ostale, od kojih je većina igrala kvalifikacije, jadransku ligu, a neki i jedno i drugo. Nadam se samo da ćemo ove momke zadržati još koju sezonu i eto osme titule vrlo brzo. Galatasaraj je bacio novac samo.

Navijanje je bilo odlično sinoć. Otišla bih i da je karta bila 3000 dinara, a kamo li bednih 250. Mislim da će Oradea biti sto ovako razmontirana 26. marta. E onda za kraj idu dva meča kod kuće, protiv Breše i Radničkog. To se isto uživo mora ispratiti. Ako će mi iko dati motiv da pocepam aprilski ispitni rok, to će biti ovi dečaci.
 
Top