Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ако је стварно уплатио 10к динара као што пише, боље да није учествовао. То је као ја да сам дао 10 динџи. Поштујем свачију донацију али то је смешно с обзиром на његова примања.
To sam i ja pomislio kad sam video. A malo posle ima jos neki. Dao 5k. Vrv ćale, ili brat.

@Zalosna Sova pa valjda ako želiš onu člansku nećeš staviti tuđe ime. Kad vih već stavio, stavio
bih ime nekog kog cigani smatraju za svoga, da možeš da sprdaš cigane. A ne Pokuševskog koji je nebitan, A ime i prezime ne verujem da je baš tako često u Srbiji
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ако је стварно уплатио 10к динара као што пише, боље да није учествовао. То је као ја да сам дао 10 динџи. Поштујем свачију донацију али то је смешно с обзиром на његова примања.
Partizan kao SD mislim da ima preko 100000 ljudi koji su trenutno i koji su nekad igrali za neku sekciju SD.
Ako svi daju 10000 dinara mislim da je dug isplaćen.
Doduše nije mi matematika jača strana.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Ако је стварно уплатио 10к динара као што пише, боље да није учествовао. То је као ја да сам дао 10 динџи. Поштујем свачију донацију али то је смешно с обзиром на његова примања.
Ja to ovako gledam,nadam se da me niko nece pogresno shvatiti,nije morao da dadne nista ali je htjeo i donirao je i njemu svaka cast na tome
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
I mene baš zanima informacija koliko je do sada uplaćeno ukupno, valjalo bi da daju neki presjek. A ovo za Pokuševskog se nadam da je neko drugi tako stavio, inače bi ispalo kao da se sprda sa nama, lik prima skoro 4 miliona dolara godišnje.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.980
Локација
underground
To sam i ja pomislio kad sam video. A malo posle ima jos neki. Dao 5k. Vrv ćale, ili brat.

@Zalosna Sova pa valjda ako želiš onu člansku nećeš staviti tuđe ime. Kad vih već stavio, stavio
bih ime nekog kog cigani smatraju za svoga, da možeš da sprdaš cigane. A ne Pokuševskog koji je nebitan, A ime i prezime ne verujem da je baš tako često u Srbiji
A slusaj raznih ljudi ima i raznih motiva. Mozda je lupam neko bas hteo da mu napakosti i da se vidi da je malo dao. Sa 1000 dinara ne bi niko ni video tu uplatu. Ali nebitno , da li on ili neko drugi iz kojeg god motiva hvala mu za uplatu. 10000 u proseku nije malo kad bi svi nasi bivsi igraci toliko dali. Nakupilo bi se. Mozda je decko iz Amerike isprobavao aplikaciju pa sad kad je video da fercera sad ce 10000 dolara :)
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.886
Reaction score
9.999
Mozda mu se ne dopada cela ova igranka, a hoce da ispostuje klub i Zeljka.

A mozda je uplacivao i deda, od penzije, na njihova imena :D

Nebtina stvar. Donirao covek.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Da odem malo u off. Teoretski kad bi hteli da napravimo ovakvu akciju za npr. neke pare koje bi se iskoristile za pojačanja jel to zabranjeno po pravilima El? Jel su zato govna popila suspenziju?

A cekaj ako ce navijaci sve da finansiraju koji ce kurac nama uprava i predsednik kluba.
Daj onda da navijaci odlucuju o svemu i aj zdravo...
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
293
Reaction score
1.344
Локација
Čačak

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.886
Reaction score
9.999
sa ili bez uprave? :D
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Uplatio po kanadskom east time iza 6pm Apr.18.2023 sto je bilo po srpskom jutro Apr.19.2023. Jos nisam uspio da vidim svoje ime na listi.
Uplata je bila putem Pay Pal
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
293
Reaction score
1.344
Локација
Čačak
Uplatio po kanadskom east time iza 6pm Apr.18.2023 sto je bilo po srpskom jutro Apr.19.2023. Jos nisam uspio da vidim svoje ime na listi.
Uplata je bila putem Pay Pal
Čim pominješ PayPal uplatio si preko ovog foruma. To nećeš videti na listi jer će forum zbirno uplatiti pare oko 10og maja ako se ne varam. Ta lista je samo za one koji uplaćuju direktno u KK a ne preko foruma
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Na kraju akcije ćemo objaviti listu forumaša i ko je koliko donirao, naravno ako članovi žele da ostanu anonimni pisaće samo donacija bez imena. Neizvodljivo je na dnevnom nivou da to radimo jer nije mali broj ljudi koji se nisu javili da su uplatili ali svaka uplata će imati datum i svaka je zavedena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top