Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.078
Локација
u srcu šesnaesterca
Ja ocekujem da ove sezone bude ogranicenje na 10k sezonskih. I kostace 30-50% vise
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Mislim da nece ograniciti, ali se slazem da ce poskupljenje bar 30% uciniti da ne ode cela Arena na sezonske. Inace, u Merkatoru kad nema guzve uzme se majica i clanska za par minuta, nije kao kad prodaju karte/sezonske:cekanje:
 
  • Like
Reactions: BiP

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Dele se članske al će ti što dobiju člansku imati pravo da kupe sezonsku, a hteće verovatno većina njih ako ne i svi... Mislim da je na to mislio zubac
Upravo to. Koliko znam ovogodisnja sezonska nece uticati na kupovinu za sledecu sezonu, te ce clanska karta biti dovoljna. Tako su barem najavili, mada ako bude navala mozda tako i urade.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.105
Локација
Академија

Acopd

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
24
Reaction score
156
Локација
Prijedor
Kako uopšte ide procedura za podizanje majice i članske karte? Samo se pojaviš ili? Ja sam kupio članske pa su mi slali na adresu, morao sam tad da pošaljem sliku pasoša. Sad sam izabrao opciju da poklonim člansku kartu sestričini pa je l trebam slati sliku njenog pasoša tickettline-u? Poslao sam im mejl ali ne odgovaraju!
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Другари, питање...
Јер штанд за подизање мајце и чланске карте ради САМО радним даном?
Подизање је само у Бгд-у или има нека друга опција?
Нисам у Србији, па да пробам да испланирам долазак за викенд, не бих хтео да ми пропадне мајца. ;) ;-)
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Pozovi ili pošalji mail pa pitaj, znam da rade i subotom, ne bi trebalo da bude problema.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.596
Reaction score
3.384
Локација
JNA
Moze i meni odgovor preko pp, kako je lakse
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.240
Reaction score
2.817
Realno, idealno bi bilo sad u cetvrtak, kad vec nismo dobili danas utakmicu, ali ako vec niste dobili majice od kluba, onda tesko.
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Meni npr ovo jako smeta na 25.06.
Ko god da se ovim bavi, ne radi na pripremi utrakmica, pa da je bio zauzet ABA ligom.
Jeste nameniski račun i ne mislim da se kralo, ali brate ako si nešto rekao i ljudi dali pare, nemoj se igrati sa tim.
 

Прилози

  • jedan.JPG
    jedan.JPG
    39,6 KB · Прегледа: 78

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Svakako sramota ako se sutra ne pojave sa konacnim ciframa.
Prosla Aba, pojacanja, odlasci je deo za sportski sektor.
Ovaj deo "posla" ide onom ko nije uspeo da resi porez, placajuci isti!
Cekamo KOLIKO JE SKUPLJENO i prosledjeno tamo gde je PLANIRANO.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Velika sramota i osećam se već nasamareno. Zar je toliko teško napraviti CELU tabelu da svi vide kao i ukupan iznos? Zašto se ovo radi ne razumem? Zar mora uvek da se muti nešto?
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ljudi zna li ko kako i šta i kako sada sa clanakim kartama i majocom . Nisam podigao lično u pm .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top