Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Neko voljan da mi podigne u skorije vreme 2 clanske karte i 2 majice pa da mi posalje postom?
Nije hitno, dok ne krenu sa prodajom sezonskih tad ce trebati clanska karta.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Podigao člansku i majicu danas- lk i telefon obavezni ( email od KKP). Grobaru pre mene tražili neko ovlašćenje da preuzme za drugog...
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Ja kada sam danas podizao liku koji je isto podizao za drugog nisu tražili ovlašćenje, nego samo da pokaže fotografiju l.k. osobe za koju podiže majcu i člansku. Govorim o prodajnom mestu u Merkatoru.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Ja sam takođe uzeo u Merkatoru i čuo to što sam napisao. Dečko koji je bio pre mene sklonio se u stranu i zvao mobilnim čoveka za kojeg je hteo da uzme majicu. Šta je dalje bilo ne znam..
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.134
Локација
Академија
Иако сам био разочаран неким потезима управе око ове акције, продаје и цена карата за мечеве са Реалом (и још увек сам!) и у једном тренутку био става да не подигнем карту и мајицу, ипак сам се предомислио. Подигао пре неки дан у Тикетлајну у Меркатору. Није било гужве, два брата пре мене. Хтео сам да ипак имам нешто као успомену, не толико на саму акцију колико на ову луду сезону.

20230629_172044.jpg
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
287
Reaction score
1.321
Локација
Čačak
Da li će skorije biti organizovano slanje majica i članskih karata za one koji su uplatili preko foruma? Već je prošlo dosta vremena od kako je moguće preuzimanje...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Ne znam ni sta uporedjuju kad smo mi uplacivali na nas racun a onda je sa naseg racuna uplaceno sve odjednom kao Partizan.net donacija za pored na racun kluba...
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
338
Reaction score
1.765
Локација
Панчево
Znaju da nas, Grobare, krasi izuzetno strpljenje.
Nego, kad admini napišu za nekog igrača, ili šta slično, odmah im verujemo (Tuljo, nikad ti neću zaboraviti za dezinformaciju u vezi sa visinom kazne posle Reala), a za majice odmah nepoverenje? Malo strpljenja, biće sve kako treba.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Polako ljudi strpite se.Sad mi je stigao mejl od urednistva foruma gdje moramo ispuniti svoje podatke(koje uplatio preko foruma),malo strpljenja :ziveli
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
У договору са КК Партизан, ускоро почињемо дистрибуцију чланских карата и мајицa у акцији "Један Партизан имамо!" подржаној од стране Партизан.НЕТ. Пре потврде испoруке, молимо вас да попуните форму у линку испод и на тај начин поново потврдите и прецизирате податке, укључујући и ваш ЈМБГ, адресу и контакт податке.


Уколико сте већ попунили форму тако што сте контактирани путем e-maila, не морате да попуњавате поново!

Напомена: Партизан.НЕТ се обавезује на чување приватности ваших личних података у сагласности са примењивим законима и регулативама. Подаци ће бити прослеђени КК Партизан у сврху комплетирања листе донатора и издавања чланских карата (потребни лични подаци). Уколико сте се одлучили за анонимну донацију (и о томе обавестили Уредништво), ваша донација ће бити евидентирана као ”Партизан.НЕТ”.

За сва питања и недоумице, можете нам се обратити на [email protected].

У име КК Партизан, и у име Уредништва Партизан.НЕТ, захваљујемо вам се на учешћу у акцији.

Свако добро, и НАПРЕД ПАРТИЗАН!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top