Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
postujem ko ima moralnu dilemu… potpuno razumem… ali moram reci nesto…

Ljudi koji su uplatili… 99% krive Vucica za situaciju u KK Partizan, tj samim tim znaju koliko ovaj mrzi SD Partizan…

I drago mi je sto nas ima puno…
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ista stvar je i sa mnom... verovatno ću uplatiti, jer prosto eto to je jace od mene... ali sam debelo protiv ludila da ljudi iz kluba kojima je posao da saniraju dug i obezbede sredstva, to ne čine jer su nesposobni ali zato u okviru akcije uplate više stotina hiljada evropskih novčanica!

Ista ta uprava sa predsednikom kluba, koja je napravila dug i uvecala ga iako je tvrdila da ga otplacuje uredno!

Da ne govorim o strahu i sumnji da ćemo na kraju ispasti budale jer ce se preko noći izmisliti da dug nije bio 7 mil nego 12.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ne da sam bio protiv, već sam i sad protiv, razloge je naveo @Maestro, pogotovo ovaj da će biti, nije 7 već 12 miliona, ali sam danas uplatio, jer neću da me za deset godina grize savest, zbog principa.

Ok, napravili ste me budalom naprednjaci, dao sam, ne verujem vam, nek grešim, i niko srećniji.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Finansiramo SNS. Jer ciganka isti svoj dug ne plaća. Oni poreske pare koriste za pojačanja. Protiv sam svega ovoga od prvog dana, sve je pogrešno. Počev od članskih karata, potpuna besmisao. Ali ću uplatiti donaciju, jebem vas sve na gomili nenormalne, kad je Partizanovac radio nešto racionalno.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa ja bas mislim da on to nece dopustiti... puci ce od muke i iz pakosti i mrznje ima da smisli nešto novo da ovo ospori ili potpuno obori.
Možda se naprasno seti zakona o poreklu imovine i kaže da je ovo pranje para, kriminal i posere se po nama.
Valjda ne treba podsecati da je čovek ozbiljno bolestan (koliko god bilo istinito ovo o pranju para).
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.087
Локација
Академија
Ја сам исто уплатио због Жоца и момака јер осећај који имам због њих ове године нисам имао одавно, још од Дулетове ере. Остоји не верујем ништа.
Остаће негде записано, и ова признаница коју ћу сачувати, да су Гробари пробали да помогну клубу, да му психо сјаше с врата. Успела та акција или не, не бих волео да то прође без мог, макар и симболичног, доприноса. Тако подржах ономад и акцију "Гробари за нас" и подржаћу увек колико могу.
Оно кад отплатиш дуг и онда можеш комотно да вичеш "Вучићу, педеру!" без да он после тога каже "Платите порез!" Он мезимици опрашта десетине милиона а пркосни Гробари сами скупе за отплату дуга!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Uplatiće i žvalo, da mu objektivni uskliknu AVE
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Ja sa siguran da ce uskoro krenuti neka prica iz "spin" kuhinje i javno prozivanje. isto tako sam siguran da ce sledece godine ili najkasnije za dve (ako partizan napravi slicnu akciju i sledece godine), slicnu akciju napraviti i druga strana. Mozda ne sa pricom poreza vec nesto tipa za "kvalitetno pojacanje". A 100% sam siguran da cemo vrlo brzo biti prozvani sa dve tri "slatke"recenice i cinicni smesak od strane zvalavog.

Sad sto se tice same akcije, licno ja cu uplatiti jer opet mislim da je ovo lepa prilika i sansa da i mi doprinesemo i budemo deo istorije ovog kluba. Iskreno cekam da vidim kolike ce biti sume jer voleo bih da budem u 1992 jer bih bio preponosan da vidim svoje ime na parketu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa ta druga strana je vec imala akciju skupljanja para za "kvalitetno pojačanje" i popila kaznu i zabranu regostrovanja.
Samo u kvazi uredjenim državama je moguće da doneses džak para i da te niko ne pita: odakle ti bre ovo?!
IMG_1618.jpg

Zato je i moguće ovakve akcije praviti isključivo za porez i namete drzave
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Verovatno bi i to prepisao kao svoj licni uspeh i kako je na njegovo licno "zalaganje" drzava sve omogucila i olaksala Partizanu
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Zbog čega više na onoj tabeli ne mogu da se vide sve uplate? Vidi se samo 1992 od skoro 6 hiljada. Svako treba da može da vidi svoju uplatu
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top