Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zaustavite hajku na Grobare!

Статус
Затворена за писање одговора.

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Prvo, apropo , cigana i drota, meni je normalno nekaoga tuci, al mi nije normalno9 tuci ga bakljom, i nije normalno da vadis ztoku, ne bitno kako je on tu dosao, drugo osudjeni za kriminal,koji su medju vodjama, medju samim Grobarima, simpatizerima, taj isti su cinili u ime svoje, ne u moje ili tvoje, tribine, grupe, trece verbalni delikt, dajmo da to bude,kleveta uvreda a ne poziv na linc i ubistvo,mozemo da ostanemo svoji a da se ne,hm konfrotiramo,nece biti prava rec koju trazim, al ajde ovako, izgubimo u jakim stegama okova vlasti. Dakle budimo svoji a ne da pravimo velika sranja, ili da se nase ime provlaci po blatu zbog pojedinaca.
 

TheReaper

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
100
Reaction score
0
Nije ovo tema o ciganima i urosu misicu vec o nama grobarima i nasoj braci koja neduzna leze u zatvoru! Radule nemoj se tako lako predavati na cega bi to licilo kad bi svi mi sad okrenuli ledja nasem klubu i nasim drugovima. NEMA PREDAJE!
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Још тад могло надзрети шта се спрема. Има ваљда неки правник овде па нек вам он обијашњава. Уосталом полицајац који је убио Зарића је добио мање или се варам? Или и то није нешто меродавно па само смета у расуђивању и ни најмање не обијашњава рад и методе наше вајне милиције? Тема је репресија над навијачима у којој су Гробари изгледа примаран циљ. Шуле уопште немам намеру нити да се гањам са тобом овде нити да разводњавам тему.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Meni nije ni namera da se ganjam sa tobom, samo sam te pitao otkud ti da je bio van duznosti na tribini... Sto se slucaja Zaric tice, svakako da taj policajac zasluzuje vecu kaznu, ali bi po meni trebao da se kazni i vozac, jer je indirektno doveo do toga. Ali kao sto kazes, to nema veze sa temom, pa ne bi dublje da ulazim u to, dok je ovo sa Urosem donekle povezano.

Ne zelim da me ljudi shvate kao nekoga ko mrzi navijace. Rekoh da sam protiv zabrane navijackih grupa i generalizacije, ali da one koji prave sranja i koji se bave kriminalom treba sankcionisati. Neka odgovaraju imenom i prezimenom.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Tacno.Nije tema o ciganima,ali su oni u ovom slucaju pokazali da su dostojni imena koje nose-CIGANI.Inace bi tema mogla da bude-Zaustavite hajku na navijace.Nase hapse,a ona njihova bagra je u redu?Ali sta ocekivati od "nihovog nacelnika Generalstaba" koji je plivao u Vardaru,a na njihovom Forumu tesi svoje sledbenike da je to laz i da to Skopljanci izmisljaju.Plivao je kao delfin,od stadiona do Kamenog mosta.Plivali su njih 500 komada.I pojeli su batine kakve nikad u zivotu nisu pojeli.Jedan njihov je licno priznao(T.),ali "Generalstab"ne priznaje.Tek da se zna kakve su im vodje,sunce im jebem zarko da im jebem.
Izvinjavam se za off i za cigane,ali me je iznervirao fakt sto cute kao picke u trenutku kad blate sve navijace u Srbiji.Mi se bar nesto bunimo,kenjamo,a oni?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
преузето са форума белих орлова

Навијачи су проглашени као непријатељ број један у Србији. Користе се сва средства да би се навијачки покрет угасио. Манипулација аудио и видео снимка, лажна сведочења, насиље од стране полиције, хапшења без доказа, против законито објављивање пуних имена су само неколико од средства која се користе. Решили су да униште покрет који не верује слепо у лажи које се сервирају, покрет који није заборавио ко је продао Косово, покрет који се буни кад неко опљачка трафику па постане министар полиције.

Све то предводи кућа Б92 која свесно крши људска права и крши закон под заштитом полуписмених министра. Морамо да им станемо на пут.

Позивамо на општи бојкот против У92.

Не идите на њихову интернет страницу
Не гледајте њихов тв програм
Не купујте ствари са којима је У92 повезан.

Мора да их погодимо да их највише боли, у новчаник. Људи који лажу толико очигледно и који константно крше закон и онако немају част нити образ. Само имају паре које добијају за њихово ширење мржње и за намештање хапшења без доказа.

Верујемо да има још начина да бојкотујемо Б92 тако да је сваки предлог добродошао.

СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Radule nemoj se predavati na prvom stepeniku!!!


Ma nije prvi stepenik.Nikad nisu stali na nasu stranu nikad.Setite se Mostara...


Znaci evo sad cu da kazem sta imam i zavrsavam diskuiju..
Zasto sam odlucio da ne idem?
Jednostavno ne zelim da idem tamo i da razmisljam da ne napravim neku glupost zbog koje cu biti uhapsen.Necu da idem sa takvim razmisljanjem.Jer ja kad sam tamo idem da se zajebavam,provedem,navijam.Ja tamo kad odem odsecem se od realnog sveta skroz,sad tako nije i necu da zbog gluposti zaglavim.Bio je raj za mene sad je postao pakao i bezim od toga.Mnogo mi je tesko zbog svega ovoga.Evo npr sutra da odem ili 6.januara,ositece se da nasi drugovi,nasa braca,hvale.
To osecanje imam od kada je K... uhapsen,ko da je sa njim otiso deo Juga.Kako li je tek sada??Ne zelim ni da zamislim ni da znam.
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Epa Brate Radule,onda sedi kuci.Ne bih zeleo da ti stajem na zulju,ali ako si ultras onda znas sta sledi.I ko treba da stane na nasu stranu(u ovom slucaju tvoju)?Niko nikad.Ako mozes da nosis tovar,nosi ga,ako ne mozes-ne mozes.Nije to velika filozofija.
Pozdravljam te sa nadom da neces odustati.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Па баш то Шуле нема везе са мозгом што кажеш . Ја као грађанин имам права да будем глуп, неодговоран, неопрезан . Полицајац је професионалац који мора да зна шта може а шта не. И ја се слажем да свако треба да одговара за своје поступке али само ако ти поступци нису у складу са законом и према закону који не бира кога а кога неће да хапси. Због изговорене речи је до сад требало похапити пола парламента(без да их јуриш за малверзације, преваре, велеиздају).
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Овој теми је, по мом мишљењу, место у Куда идеш Србијо. Не ради се овде само о хајци на навијаче, тј. у првом реду, а можда и једино, на Гробаре. Како видите, цигане нико не дира, а Гробаре хапсе због певања. У каквој ми то држави живимо? У квазидржави која је само по имену Србија, у којој ће се ускоро, ако деца буду одрастала гледајући и слушајући б92 и сличне "независне" медије, људи плашити да кажу да су Срби. Ово тровање, однарођавање, траје колико и б92. Од свег срца им желим све најгоре.

Ево, признајем да сам и ја певао А порука за мурију и судове... и то више пута, јавно, из свег гласа. Нек слободно дођу да ме ухапсе. И нек позову екипу б92 да сниме хапшење, ако смеју. Изроди!

Борба против криминала? Можеш мислити! Па што не почеше да хапсе по скупштини и влади?

И доста више о криминалцима, навијачима итд. Не ради се уопште о томе, важније ствари су у питању. Ко не разуме, не вреди му објашњавати.

Људима који су похапшени ових дана и њиховим породицама желим све најбоље и да што пре буду заједно.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Evo ja idem na sve utakmice koje se igraju na JNA i u Pioniru, a potpuno sam neupućen u vaš priču. Sve što sam ja ovde pročitao su napadi na B92 i Brankicu, a od odbrane uhapšenih Grobara nisam čuo ni reč i stvarno me niko nije ubedio u njihovu nevinost.
Ovi komentari poput Boris-NK i Sale-SK stvarno ništa ne govore. Uputite me u priču, recite mi istinu. Koga to hapse? Na osnovu čega temeljite njihovu odbranu?
Bio si na stadionu kada se igrala utakmica Partizan - Šahtjor, e sad mene interesuje da li si čuo pesmu zbog koje su svi oni za koje je tema postavljena uhapšeni, ako nisi čuo pesmu, a bio si na stadionu mislim da nema potrebe da ti dalje iznosim njihovu odbranu.

Ako si ipak čuo pesmu, ja ću ti reći da jedan od njih ne da nije pevao pesmu nego je sugerisao drugima da prestanu i opet je uhapšen, i uz to se niti na jednom snimku ne vidi da on peva predmetnu pesmu i nakon isteka 48 sati zadržan je u pritvoru.

Ja nigde nisam vido da se grupa izdvaja kao glavni krivac - po imence su izdvojeni pojedinci koji pripadaju određenim grupama. Nigde nisam video da se tribina napada osim da se ti pojednci kriju iza tribine.

Pa šta si ti gledao, jedno hiljadu puta su spomenuli, kako u svakoj sekundi spremno čeka na hiljade huligana da idu da lome pale ruše samo treba vođa da izda komandu i oni odma izleću sa šipkama, bakljama, fantomkama itd.
Ali temu insajder smo prežvakali i zaključali, tako da se sada nećemo vraćati na nju.

Imaju za cilj da unište navijački pokret, a na nama je da ih u tome sprečimo, ja ću prvi prestati da idem na utakmice, ako u Srbiji jednog dana stadioni budu podsećali na trenutne Engleske, a dvorane na NBA utakmice.


DRŽITE SE TEME!!!
 
Последња измена:

lottoman

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2007
Порука
36
Reaction score
0
Локација
u blizini, tu negde
@Radule
vec sam ti rekao na drugom topiku da od njih i ne treba da trazis ili ocekujes nikakvu zastitu. Sta ti ocekujes da te zastiti? Rasa, igrac tetrisa i ostali koji samo gledaju kako da usicare nesto od naseg Partizana. Mi ne navijamo za vec navedene vec za Partizan nebitno fk,kk,rk,vk,ok... drzi se ti tvoje ekipe i Grobara pa kako nam bude, nije onaj slogan za dzabe -mi smo Grobari najjaci smo najjaci-
Nece ni ova hajka da traje vecno(hmm nadam se) mi Grobari smo uvek bili prvi na udaru ali smo uvek izdrzali sve pa ce tako biti i ubuduce, zapamti Partizan(ne ljudi koji u njemu (ne)rade) i Grobari su jedno jedinstvo koje uvek pobedjuje.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
А кад се прогласи независност Косова? Опет си поносан на атмосферу у Пиониру. Теби је медијски испраћенија смрт француза интересантнија од подмуклог убиства српске породице на исти дан на том тако далеком Косову. Али има разлике Мишкец, француз је дошао са неким због нечега у Бг а бавио се отприлике истим хобијем као и они који су сада у затвору због његовог несрећног убиства. Та породица која је убијена на исти дан није имала ниједан коментар у свим српским медијима, није изазвала код никог срам, нико се није стидио. А разочараних вероватно има, да могу све да нас у једном дану истребе тамо појединима никад срећи краја не би било. На мртву мечку се и зецу диже.


Поене апсолутно заслужујем.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Dobro,napisao sam kako se osecam i sta mislim...
To je sad tako mozda ce za mesec dana to da me prodje,trenutno sam razocaran razvojem dogadjaja...

@lottoman
Ok,padnes zbog tuce i sta ja znam
A zasto su ovi uhapseni???Zbog nevidjene gluposti.
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Miskec
Otkud pravo nekome da sere toliko po navijacima.Ako je neko pravio sranja-postoji sud.To im je posao.Ko je dao pravo onoj "novinarki" koja radi za policiju da iznosi detalje u javnost.Da ona bude sudija?Pa ovde nisu problem ti momci,ovde je problem je sto neko to moze da proguta.
Pa ja sam slucajno njenu prvu emisiju gledao sa majkom koja se pita gde ja to idem i kakvi su to ljudi sa kojima sedim na stadion,na Jug(usput,zna ih sve,normalni ljudi,ozenjeni,imaju dece,zajedno pijemo pivo u dvoristu,da ne duzim).
Mene su za mesec dana panduri triput(3) proglasili da sam pijan(u Makedoniji je tolerancija 0,0),kazna 450 EUR#3,to je oko 1.500 EUR.Dali to znaci da sam ja alkoholicar?Zato sto sam popio jedno pivo?I nek me daju sad na TV,moje ime prezime,sliku i nek me osudi cela Makedonija.
PS Svako ko podrzava pandure za mene nije normalan.Nije ovo Holandija,znamo svi kakvi su panduri i sudstvo u SFRJ i na Balkanu.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Sad ispade da ja podrzavam pandure ?? omg! Ljudi sustina je sledeca:

1. Ima raznih na tribinama i na nasoj i na svim ostalim i rade sta hoce!
2. Zbog takvih GROBARI SU STOKA GROBARI SU HULIGANI GROBARE TREBA POHAPSITI! to je zakljucak medija to je zakljucak siroke mase.
3. Ja nisam ni STOKA ni HULIGAN ja sam samo neko ko previse voli crno belu boju svetog kluba i ne zelim da zbog par ljudi svi mi budemo STOKE!

Kao i u svvuda ne samo na tribini svi koji imaju veze sa kriminalom svi koji imaju veze sa nasiljem pred sud nekim im se posteno sudi i zdravo! I da UROS je nabio coveku baklju usta! Nebitno dal je to pandur dal je to grobar , ciganin ili bilo ko TO JE BOLESNO BRE! i treba da lezi robiju! Neko gore rece ne 10 godina treba 5 i verovatno je u pravu sobzirom da se za ubistva i silovanja dobija manje od 5 ...
 

lottoman

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2007
Порука
36
Reaction score
0
Локација
u blizini, tu negde
@Radule
hajka je pocela bez razloga, svi mi znamo da su to fals hapsenja bez imalo rezona ali ni to foteljase ne interesuje. Ne verujem da ce zbog (ne)pevanja neko da dobije neki mardelj(u vrh glave nekoliko dana pritvora) znam da je zbog toga bacena ljaga na neke ljude ali ova represija je cisto zastrasivanje tih koji su u pritvoru a sa tim ocekuju da zastrase celu tribinu u stilu sad niko nece da kaze vise rec na tribini da ne bi bio uhapsen. Treba izdrzati ovaj pocetni talas nasilja nad navijacima, u korist nam ide pauza i stvari ce se malo stisati pa da vidimo kako ce ici u 2010.
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Боље да нисте ни стављали ову тему, сад се тек види колико има људи који не размишљају својим мозгом.
Помињете неке криминалце, а да вас питам када сте ви видели неког на трибини да се бави неким криминалним активностима, што не подразумева бакље, димове, заставе, пароле...то је саставни део навијања А сада ће неки то да осуде, како ни то не би требали да раде, а кући и у друштву су сви поносни што се неке бакљаде и атмосфере препричавају, а за те атмосфере су најзаслужнији ти ``криминалци``.

Видим да се овде више бавите о Урошу, него о нама. Јесте да ово није репресија само на Гробаре, али само наше чланове вуку по новинама и хапсе без разлога. Мене само занима како су ови са Б92 чули да је певана поменута песма на утакмици, а ја је нисам чуо...и одмах ту песму приписују Алкатразу...

Мени је жао Ђуке што би ови олоши са медија и из власти могли да му упропасте каријеру...На Б92 сајту, коментари на вест да је ухапшен официр војске Србије, јављају се све неке сека персе које пљују и по Гробарим и по њему самом. Приписују му да је хулиган, да је срамота за нашу војску, да је убица...А 3 коментара сам им послао без иједне вулгарне речи и ниједан нису пустили...али наравно да нисам био изненађен!

За неке који мисле да песмом ...а порука за мурији и судове... подржавамо криминалце, управо је погрешно него је баш ова ситуација. Када хапсе без доказа, без икакве логике, када хапсе оне које предложе медији, тада им стављамо до знања да нас се никада неће отарасти, већ ћемо бити само јачи! Што нас не убије то нас ојача!
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
................................

Sta ima lose u tome biti ponosan na dobru atmosferu u Pioniru? Pa ne cini nekoliko ljudi tu atmosferu (iako imaju zasluga za to). Deo te atmosfere su i oni koje nazivate simpatizerima. A i ne vidim zasto bi dobra atmosfera trebala da bude amnestija pojedincima. Kazem, pojedincima, ne navijackim grupama.
Sto se baklji tice, evo, neka bude kao u Italiji (mislim da je tako kod njih). Neka svaka baklja ima svog "gazdu", tj. da glasi na necije ime. Pa ako ta baklja napravi incident, zna se ko odgovara. A ako neko pravi sranja na stadionu (ili u gradu), naravno je da ce ga nazvati huligan. Cak se neki i ponose tim nazivom.

Priznajem, mnogo sam gotivio igricu Hooligans, ali samo igricu :) Ja razumem da je klincima primamljivo biti huligan, ali to nije pravi put. Nekada je teze suzdrzati se od necega, nego razbiti ga.

Ajde kada je ova tema vec pokrenuta, da pricamo potpuno otvoreno.


Lakse malo ....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top