Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Ograničenje se ne odnosi na broj stranaca u rosteru, već u protokolu na utakmici. Tako da mi bez bilo kakvi problema možemo 6-7 stranaca da imamo.
Jednu utakmicu neće igrati desno i levo krilo, igraće Marko i Alen, sledeću neće igrati Everton i Leo, igraće Jevtović i Neca, onu tamo neće igrati drugi zadnji vezni i levi bek, igraće Miletić i Kosović... Rotacija je prirodna i neophodna stvar. Marko ove sezone nije morao toliko da rotira jer nismo igrali u Evropi, a plus je i on profesor kada je fizička sprema ekipe u pitanju.
Setite se samo Vuleta i ostatka ekipe kako su izgledali kod Kize i Tomića - padali su po terenu već od sredine drugog poluvremena (ono protiv Steaue i Borisova je bilo mučno gledati), a danas u 95. minutu grizu kao da je prvi, bez pada u igri. To je ono što Marka izdvaja od ostatka trenerskog mulja u JSL - zna fizički da spremi ekipu, a plus i majstorski igra na rezultat. Mi smo se ove godine propisno mučili tokom prvih poluvremena, dok protivnik još ima snage, a u drugom smo ih gutali, bez žvakanja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
CRNO-BELI ZELE U LIGU SAMPIONA: Partizan cuva brazilce!
http://www.butasport.rs/fudbal/crno-beli-zele-u-ligu-sampiona-partizan-cuva-brazilce/

Vučelić je izjavio da klub želi da sačuva najbolje igrače i plasira se u Ligu šampiona.

- Leonardu smo već dali konkretnu ponudu za nastavak saradnje. U ponedeljak će ponudu, takođe, dobiti i drugi Brazilac, Everton. Istog dana ćemo pričati i sa nekoliko domaćih fudbalera. Želimo da zadržimo najjači sastav, želimo da se plasiramo u Ligu šampiona. To su nam sledeća dva cilja – rekao je Vučelić za „Novosti“.
_________________________________________________________________________

Pa da vidimo koliko ste iskreni....nije da vam ne verujem....
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ne znam koji mi je, ali ja im verujem :D

Bombasu, dovedi i Tomica kao svog asistenta.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Vulićević: Partizan ima prioritet

http://mondo.rs/a1012038/Sport/Fudbal/Miroslav-Vulicevic-FK-Partizan-novi-ugovor-Liga-sampiona.html

"Želim sebi zdravlje i plasman u Ligu šampiona. Samo mi je to ostalo. Titule, kupove i 'duplu krunu' imam"

Ugovor sa šampionom ističe mu u januaru.

"Trebalo bi ovih dana da sednemo i popričamo. Normalno, Partizan ima prioritet. Kad sam bio povređen imao sam neverovatnu podršku kluba i navijača. Pamtim to", dodao je Miroslav Vulićević, poseban i po tome što nema menadžera, već svoje uslove dogovara - sam.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kad vracamo Skuletica (Gazda citas li ti ovo ili lovis losove po magicnim sumama!?), onda daj da vratimo i Lazovica, Drincica i na sve to Aboubakara.

Znajuci Marka, sumnjam da ce posegnuti za nekim novim imenima, bez obzira sto bi ona za nas navijace bila bolji mamac, u smislu atraktivnosti.

Kako god, posto se malo slegla euforija, red je da napisem da ovo sto su radili nasi navalni igraci u poslednjoj utakmici je zaista za zatvor. Doduse, zaduzili su nas debelo, ali takva kolicina samovolje, sebicluka, neintelegencije je mogla da bude kobna za tim. Naravno, majstori jesu, daju golove kao na traci, pa moramo da trpimo svakakve bubice, ali cenim da ni Leonardo, ni Djurdjevic, a tek ne Mihajlovic - ne bi mogli da igraju u bilo kom ozbiljnijem klubu (tipa PAOK) ili sl. Mislim, ta igra samih za sebe je toliko degutantna da to nije normalno. Naravno, ni ostalih 7-8 igraca nisu ovce i znaju kakav je karakter pomenutih, ali ocigledno da je sve u sluzbi rezultata.

Za 50+ golova, kapa dole. Za one sebicluke i gluposti, da je Sale Ilic malo mladji, trebala bi da padne ozbiljna berba usiju. A da ne pricam o tome sto sva trojica sanjaju da odpirlitaju iz Partizana cim pre. A ja odgovorno tvrdim, ovde niko sa Foruma ne moze da pronadje ekipu u kojoj bi bilo koji od njih (a ima tu jos kandidata) mogao da radi i ponasa se u timu kao oni. Da nece mozda Leonardo da dobije apsolutnu slobodu u nekom spanskom ili francuskom timu, ili mozda Djurdjevic u Bundes ligi da tuce po golu i kad ima dva slobodna igraca!? Tek u Rusiji se ne bi naigrao... Za Lea i da ne pricam, jer ima ekipa koje imaju po 5x igraca njegove klase, pa ako si dzanki u glavi, lagano te zakucaju na klupu.

S tim u vezi, idealno bi bilo da sa istim snagama napadnemo CL jer i za njih je ovo najbolja sredina, osim ako ne zele da se vrate proseku u kome su tavorili.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Katarina Kostić | 29.05.2017. | sportklub.rs:
Stojković za SK: Očekujem da branim, menjam klub

Izdvajam:
Stojković je za Sport Klub rekao da želi da napusti Notingem forest i da promeni klub.
"Nemam, iskreno, još uvek šta konkretno da kažem po tom pitanju. Mogu samo da kažem da ću ostati u inostranustvu", rekao je Stojković.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

sportskacentrala.com:
Rukavina: Opcija povratka u Partizan je u ovom trenutku nemoguća
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Ma da Rukavina, nemoj da bi se vratio sve dok nigdje drugo ne budes mogao igrati, i onda kad dodjes obavezno da nam seres o velikoj ljubavi prema Partizanu, i kako je to tvoja druga kuca.
Naravno obavezno dodati kako je Partizan uvijek bio opcija. Naravno mi cemo do tad zaboraviti na ovo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne treba nam ta budala (Stojke), verujte. To je i dalje ciganin.
On je uz nas jer je odbačen od svojih, a jedino ga mi prihvatamo.

Ako pričamo o berbi ušiju, autoritetu, grobarstvu, Danko Lazović je tu tata. A Sale kapiten je više za zajebanciju i sprdnju, zato ga i vole svi klinci i novajlije, jer svakoga dočeka ko pravi domaćin.
Dižem obe ruke za Danka u ovoj trenutnoj situaciji sa Leonardom i Urošem (ako ostanu).

Nemanja Mihajlović ne zaslužuje da gleda Partizan iz publike, a ne da bude na terenu. Zabranjeno je vređanje igrača, inače bih svašta napisao.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ako mogu dve preporuke nasem sportskom sektoru, ne moraju da se zahvaljuju. Milan Mitrovic iz Turske, stoper u najboljim godinama, hteo ga tvorza proslog leta, sjajan momak iz sjajne porodice, levonog, isteko mu ugovor, ima ponude iz belgije i nekoliko turskih klubova, levonog stoper, jak kao zemlja, brz...po mom misljenju fenomenalno resenje i vrlo dostupno. Sa Ostojom, ako ostane, bukvalno bedem...Drugi, covek velemajstor, gledao ga 2 puta uzivo, sticajem okolnosti...fabio lima al wahsl ,UAE, sta on radi na terenu kao desetka ili kao sec striker je cudo...sad ne znam da ocenim kvalitet te lige, ali i xavi igra tamo valjda, ali lima je neverovatan igrac, za nase uslove mesi licno...nije skup..a za primanja ne mogu da ocenim...

Sad videh, ako to ista znaci, da transfermarkt ovog brazilca procenjuje na 150k eur, a statistika 26 utakmica, 25 golova i 7 asistencija. Za ovakve igrace je pravi mamac evropa i CL....a mislim i da bi Goran Tomic konacno dobio svoju pravu desetku :)
 
Последња измена од уредника:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovaj ima jedno 10 kila viška. I deluje sporo. Neki talenat se vidi.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Natam navam burazeru, iskreno se nadam da ce Ivica ovo videti :D sjajan si posao uradio, Mitrovic je paklen stoper, a ovaj Lima deluje jako interesantno.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Hvala druze, i ja se nadam da ce mozda nekad ljudi koji vole fudbal imati sansu da daju preporuku, a da ne bude kombinacija :) Nikola...jbliga, ja sam bio kod kuma koji je lekar u Dubaiu, i ovi bukvalno svrsavaju na ovog lika, vodio me na 2 utakmice, pun stadion, ovaj je bozanstvo tamo, valjda je inajbolji igrac lige...sad da li moze da igra kod nas? Mislim da da, a da li bi bio pojacanje za jace utakmice u Evropi...nemam pojma iskreno...mozda si i u pravu...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nisam da se Stojke vraca, ljudi on je gotov kao golman, treba podrzati Kljajica i Stevanovica...dovesti dostojnu zamjenu za Milenkovica a i Bosnjak ceka prvu sansu.

Sto se tice napada- nemam pojma....ako ode Leonardo mozda opet dovesti brazilca ili tako nesto..

Ovaj Lima sa snimka ima kila ko' moj tetak Vasko ali zna lopte..
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
CRNO-BELI ZELE U LIGU SAMPIONA: Partizan cuva brazilce!
http://www.butasport.rs/fudbal/crno-beli-zele-u-ligu-sampiona-partizan-cuva-brazilce/

Vučelić je izjavio da klub želi da sačuva najbolje igrače i plasira se u Ligu šampiona.

- Leonardu smo već dali konkretnu ponudu za nastavak saradnje. U ponedeljak će ponudu, takođe, dobiti i drugi Brazilac, Everton. Istog dana ćemo pričati i sa nekoliko domaćih fudbalera. Želimo da zadržimo najjači sastav, želimo da se plasiramo u Ligu šampiona. To su nam sledeća dva cilja – rekao je Vučelić za „Novosti“.
_________________________________________________________________________

Pa da vidimo koliko ste iskreni....nije da vam ne verujem....

sve do sada sam verovao u ovo ali naucili su nas prethodnih godina da posle slicnih izjava pretezno ti igraci 99% odlaze :D

nadam se da gresim i ako ovo stvarno prodje i oni ostanu onda je to sigurno veliki plus!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ako ostanu do kraja kvalifikacija, onda se dobro radi.

Ako im produzimo ugovore, onda ova uprava dobija moju podrsku.

Bar jedan njen deo :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top