Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Skuletic je verovatno najbolji špic koga možemo da dovedemo sa budžetom kojim raspolažemo . Možda jedino malo da proradi na agresivnosti jer po nekada deluje kao mrtvak :)

Ako dođe svakako će biti prvi strelac kokeza premijer lige , to je sigurica.

Bonus. Njegov poslednji gol za lokomotivu ?
https://youtu.be/A8p_T7nqk6I
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
gazda opet gresis.
skuletic ce u ovoj njiva ligi da se posere po svim stoperima.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad bude iz svake sanse davao gol, onda ce igrati u Barsi.

Šanse su jedno, ziceri su drugo. Koliko puta je promašio prazan gol, imao zicer na 5-6 ,etara, oči u oči sa golmanom...

Neka se on lepo tera u tri... što dalje od Partizana, jer koštaće me dodatnih deset godina života. Dovoljno mi je već uzeo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.502
Reaction score
41.550
Локација
Žrnov
WG, jel si ti to za Škuletića rekao "mandov"?!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ljudi ko da ne žive u srbiji, čovek prošli put dao 20+ golova, nek je iz 500 šansi, što ne daju svi po 20+ golova
Što je najbitnije mi smo imali rezultate tada, nek se on samo nalazi u šansi, bolje nego špic koji ni ne ulazi u šansu i daje 10 golova po sezoni
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da, i stojim iza toga. Odavno nisam nekog našeg fudbalera častio tako...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.502
Reaction score
41.550
Локација
Žrnov
Mandov znači Cigan... jbg, preterao si.. ok, da ga ne voliš kao fudbalera, da ga ne ceniš, ali ovo nema smisla.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Skuletic i Mare Jovanovic bi bio ekstra pocetak ako se obistine najave.

Valjalo bi opet pojuriti Simica ako je moguce, ako ne iskusan stranac na stoperu.

Sve to pod uslovom da se zadrzi ceo tim do kraja kvalifikacija.

Ova ekipa bi mogla da obezbedi plejof za LS, onda eventualno jos neko skuplje pojacanje u sredini.

Znaci

Kljaljic(Stevanovic)- Vulicevic, Miletic, Simic (stranac) Jovanovic(Ostojic)- Everton, Jevtovic(Kosovic), Leo, Jankovic - Skuletic, Djurjdevic.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
nema sta ako,skuleta je vec igrac partizana,to je gotovo,realno neki od nas su mnogo digli lestvicu za igrace koje zelimo,a to nece da moze.....
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.092
Reaction score
8.460
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ako realizuje svaku petu sansu i postigne 20 golova, znaci da smo stvorili 100 sansi samo za njega, sto znaci da igramo ultra napadacki fudbal :D znaci uzivancija za gledanje :D

NIje mi jasno ovo oko Jovanovica... kad je odlazio u prvom mandatu jedva smo cekali da mu vidimo ledja. U drugom mandatu je tiho dosao, tiho i otisao uz reci da nam trenutno nije potreban i hvala mu na svemu. Cak se nesto i naljutio sto smo ga tako najurili.
Sta se to promenilo od tada do sada? Decko je jedva ok stoper i nista vise od toga.
Ne dominira visinom i skokom, ne dominira snagom i duelima, nije bas da mu je pozicioniranje i citanje igre na visokom nivou, jedino sto je na njegovoj strani je iskustvo. Od poslednjeg boravka kod nas svakako da nije napredovao ni za milimetar.

On ne moze da bude stoper u ovoj ekipi nikako niti moze da bude zamena Milenkovicu, a za sedenje na klupi vec imamo Cirkovica. Tako da stvarno ne kapiram poentu sto bi vracali po treci put?! :confused
Nemam nista protiv njega, uvek je davao maksimum i odnos prema dresu nikad nije bio upitan, grobarcina je... ali igracki nije za nas!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ja se jako nadam da se radi na dovodjenju krstenih bekova posto od Vuleta i Miletica ce nam kosa otpasti u Evropi
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ko sto rece Maestro, ako mi stvorimo toliko prilika i on u sezoni ima 20+ golova, znaci da Partizan igra jako dobar fudbal!

Takodje se i slazem za Jovanovica, grobarcina ali nema kvalitet za fudbal koji mi zelimo u Evropi!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
NIje mi jasno ovo oko Jovanovica... kad je odlazio u prvom mandatu jedva smo cekali da mu vidimo ledja. U drugom mandatu je tiho dosao, tiho i otisao uz reci da nam trenutno nije potreban i hvala mu na svemu. Cak se nesto i naljutio sto smo ga tako najurili.
Sta se to promenilo od tada do sada? Decko je jedva ok stoper i nista vise od toga.
Ne dominira visinom i skokom, ne dominira snagom i duelima, nije bas da mu je pozicioniranje i citanje igre na visokom nivou, jedino sto je na njegovoj strani je iskustvo. Od poslednjeg boravka kod nas svakako da nije napredovao ni za milimetar.

On ne moze da bude stoper u ovoj ekipi nikako niti moze da bude zamena Milenkovicu, a za sedenje na klupi vec imamo Cirkovica. Tako da stvarno ne kapiram poentu sto bi vracali po treci put?! :confused
Nemam nista protiv njega, uvek je davao maksimum i odnos prema dresu nikad nije bio upitan, grobarcina je... ali igracki nije za nas!

Verovatno što se nismo usrećili sa štoperima strancima, moja pretpostavka, zbog dužeg prilagođavanja
Ne znam ni da li je tačno to za jovanovića, ja bih sačekao
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Sa druge strane, mi odličnog igrača ne možemo da dovedemo, možemo samo da stvorimo, ja se nadam da će da se pojavi neki novi bleki, recimo bošnjak, vještica u kadetima što sam gledao dominira kao bleki
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
To ostajanje do kraja kvalifikacija je jedna od većih gluposti koje postoje. To nikad ne izađe na dobro. Nek prodaju što pre sve što misle da prodaju, pa da vidimo na čemu smo.

Ko je ovaj? Ako je onaj na koga mislim, sto se mene tice, zelim mu da slomi nogu pri prvom kontaktu sa loptom, a ako bas to nije moguce, onda da slomi obe i na prvu pomisao da ce u Partizanu da ozivljava karijeru. Sine ti si za Chelsea ili jos bolje za svoju kur*icu cigancicu... Kao Bosancic i drugi panjevi. Majku ti cigansku...

Ja bih pustio Lea, jer samo mozemo da se opecemo dobro o njega ako ostane do kraja kvalifikacija.

I ja sam mišljenja da bi Lea trebalo odma prodati,mnogo nezgodnu narav ima a i sebičan je brate mili,a tek ono šutanje lopte posle prekidanja igre u finalu kupa gde već ima žuti karton i trebao je crveni da popije to da ne komentarišem,j.... sam mu sve živo...

Ne treba nam ta budala (Stojke), verujte. To je i dalje ciganin.

Kakav bre Skuletic i Evropa, ko koga zeza ovde.
Dokle menadzerske kombinacije...

Skuletic moze u Radnicki Nis, Vojvodinu, tako neki neambiciozan klub...

pa tom mandovu su potrebna ČETIRI ZICERA da bi postigao gol.


https://www.youtube.com/watch?v=A3yCcXgbKrE
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Bosnjak nije fizicki dorastao seniroskom fudbalu, on i nije u realnoj konkurenciji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top