Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Djukic je kvisko za Partizan nakon bijega Nikolica.

A kako ce voditi tim ,e to pojma nemamo, proslo je deset godina. Nadam se najboljem a kao partizanovac spreman na najgore.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Mali off. Kako su docekane novajlije sa reputacijama, tesko da ces jos neki guster da se usudi da pise :)
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.916
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Alo, moderacija!

Koji kurac puštate ciganske metafore?

Onaj jedan će da nam objasni šta cigani misle o dolasku Đukića u Partizan, ovaj drugi daje dijagnozu nekog keva mu iz Čačka sindroma.
 

kezman14

Banned
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
19
Reaction score
0
A, evo kako ja vidim:

Došao sam kući samo da bih mogao da pišem sa kompjutera, pisanje na telefonu mi ne dozvoljava da delim reputacije. Reputacije su oni mali kvadratići ispod nick-a. (smajli koji namiguje)

Tebi su sada oni crveni, ali čim naučiš da u prvom upisu ne kanonizuješ bilo koga iz uprave, a naročito da ne potenciraš prodaju igrača kao ekvivalent sportskog uspeha u novcu, biće zelenih kvadratića.

kad sam ja bio mainstrem nekog foruma .. samo jedno da razjasnim zabole me za upravu Partizana ja pisem o sporstkom sektoru i to me zanima .Volim ovaj klub ali sam svaku iluziju izgubio da ce Partizan da vode posteni ljudi .. ali bez Partizana ne mogu pa je ovo moj nacin da ih iskljucim kao da ne postoje a sto se kanonizacije tice protiv veceg dela uparave sam se godinama borio i borim na ulicama ali jebi ga nema nas dovoljno .. niko da napise ima li bolje resenje od Djukica .. Meni je strasno zao sto Grobar Stanoje NECE u klub to je mislim generalno problem svih Grobara zato nam i klub vodi ratni huskac a Dule prima dijalizu u Limozu ako me razumes ..
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.916
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Šta misliš da je bolje:

- Da te neko izjebe više puta, jer si mu se jednom već naguzio pa se isto očekuje ili da probaš da se ne guziš nekome drugom?
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Nekad je ovaj forum bio ozbiljno mjesto i postojao je makar elementarni nivo korektnosti u komunikaciji a sad moramo da citamo ovakve bljuvotine svemogucih i prepametnih distributera negativnih reputacija, sa sve iskljucenim mozgom. Sunovrat...

Sto se tice trenera, ko god dodje, dobro dosao, samo sto prije. Ne znam sto se prepucavate bez potrebe, cuvajte zivce za sezonu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
Kurir pise da je sve gotovo. Djuka novi trener. Mozemo sampanjac ladimo.

Dosta vas potencira na navijacku opredeljenost. Nas je jedan Grobar bas ukanalio, mislim na Tomica, tako da..Djuka je veliki profesionalac i trener iznad ove lige.

Od nas treba da ima podrsku!

Evo, ja kao novi clan, na tebe novoga.."profesionalca", i mladog tako 97 i zelenog,
jebo te sampanjac i kibla i " potenciranje na navijackoj opredeljenosti"
Ti si mi nesto odokativno crvenkast!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
kad sam ja bio mainstrem nekog foruma .. samo jedno da razjasnim zabole me za upravu Partizana ja pisem o sporstkom sektoru i to me zanima .Volim ovaj klub ali sam svaku iluziju izgubio da ce Partizan da vode posteni ljudi .. ali bez Partizana ne mogu pa je ovo moj nacin da ih iskljucim kao da ne postoje a sto se kanonizacije tice protiv veceg dela uparave sam se godinama borio i borim na ulicama ali jebi ga nema nas dovoljno .. niko da napise ima li bolje resenje od Djukica .. Meni je strasno zao sto Grobar Stanoje NECE u klub to je mislim generalno problem svih Grobara zato nam i klub vodi ratni huskac a Dule prima dijalizu u Limozu ako me razumes ..

Šta li ti uzimaš?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ako kurir raspali pise da je gotovo, onda mora da je tako.:roll: Serem im se u preglede.

Dajte Djuku. Covek je surovi profesionalac, tacno ga bole kurac za crvenu drolju. Ako dodje to nam je premija Grobari.

Tacno nekad pomislim da imamo sanse da dovedemo Kontea,pojedinci bi mu ovde nasli neku falinku.

Dajte Djuku i da se svi sutiramo kolektivno u dupe !
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ajde spustite svi loptu i jurnjavu na cigane..

Novi clanovi, pazite kako pisete, sve ima svoju granice.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.035
Локација
Београд
Ako neko iskreno može da kaže da je bolje dovesti Stolicu nego Đukića, onda ja mislim da je sve otišlo u kurac.

A tek ove kliničke izjave poput "ljudi žele ofanzivni fudbal a u Evropi će nas drati", najbolje da onda sa Stolicom jurimo ligu šampiona? Da li ste vi uopšte svesni da je Nikolić otišao? Ovde ne raspravljamo o tome da li treba zameniti Nikolića Đukićem, već da li treba dovesti Đukića da vodi ekipu koja nema trenera ili treba dovesti (ponovo) nekog kome će Partizan biti prvi ozbiljniji klub da nas sprema za Evropske kvalifikacije i da ga za par meseci ponovo oteramo i dovedemo nekog Granta..

Priče o navijačkom opredeljenju Đukića su mi takodje smešne. Pa ne govorimo o Lalatoviću jebem mu mater.. Đukić je već vodio Partizan i to u periodu koji je doneo našu dominaciju, iako on nije direktno zaslužan za to, uvek se rado setim tog perioda u kom smo igrali sjajan fudbal. Ali izgleda da je na ovom forumu svako ko misli da je Đukić dobro rešenje na neki način izdao Marka Nikolića..
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Последња измена:

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Поздрав поштованој браћи Партизановцима!
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Zajebimo mi price da je Djuka cigan, jer je nekada negde nekome nesto izjavio...
On je ozbiljan trener...
Ako ga angaziraju to znaci i da nece biti rasprodaje igraca !
Nikada nije bio u zvezdi i to je dovoljno...
Ne mozemo ni Marka da uporedimo sa Djukom a kamoli nekog Stolice, Kizu mizu picke materine... Neko je ovde napisao da je imao negativan skor u najboljoj ligi sveta, .. i sta sada? Stolica je imao pozitivan skor u Vozdovcu?
Jebiga vodio 4 kluba iz najjace svetske lige I igrao u 3...
La Korunja i Valensija su tada bili bolji od Reala i Barse.., strasni timovi su to bili on je bio kapiten Lakorunje...

Da se razumemo za mene je STANOJE JEDAN JEDINI u ovom veku !!!

Ali ovo, ako je tacno, je bolje nego sto sam se nadao...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Pokraj dobre ofanzivne igre koja nas je krasila meni je ostalo takodje u secanju pune tribine naseg stadiona.
Secam se clanka Sportske Centrale gde je pisalo da prosek na nasim utkamicama bio izmedju 10 000 i 11 000.

https://www.youtube.com/watch?v=HYc50ppsCXE

Partizan-Napredak 9000

https://www.youtube.com/watch?v=Ysmr0cypIrc

Partizan-Banat
Dobro, to je realno bila obećavajuća sezona za titulu nakon dvije sušne godine, što je uticalo na gledanost sigurno. Potpuno je "renovirana" ekipa bila, dovedeni su stranci koji znaju nešto, a ne kao bugarski Bebeto, što je isto uticalo na gledanost.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top