Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ako Djuka potpise, predje u Beograd, a porodica ostane u Spaniji, napravili smo kratkorocni posao , ponovo....
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Могу ли Леонардо и Урош Ђурђевић и даље да играју заједно?

- Увек сам искрен, тренутак је и кад могу то да кажем... Сећате се, одреаговао сам и медијски, скренуо пажњу на понашање њих двојице, не потенцирајући их директно. Чак су и предузете неке мере да се то смири и - смирило се. Међутим, на крају, поново су испливале те више и него очигледне ствари. Неко на то може и да зажмури, али нико овде није наиван. За добробит Партизана требало би да се један од њих двојице прода!

Iliev za Zurnal. On kao da je Vuelingom isao za Barselonu, a Vazura preko Frankfurta prvom klasom.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Opa ti vrapca!!!

Pa zar nije bila priča bombaša, da se neće prodavati tandem ĐuLe, jer je to najbolji tandem Partizana( što i jeste ), kad ne lezi vraže, bombaš kaže da bi trebalo prodati jednoga zarad mira.

Sada kada nam pantić i "đimi" objasne kako je to u interesu Partizana...
A kerovi samo laju ispod na komentare av av av av
http://www.zurnal.rs/fudbal/partiza...partizana-prodao-bih-djurdjevica-ili-leonarda
 
Последња измена:

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
pa realno je da se ne podnose,to je ocigledno,i ako ostanu obojica,to ce puci jednom i napraviti veliki problem....
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
A pusti tu priču, molim te. Dobro se oni podnose veruj mi nema ljubavi, ni grama ali igraju dobro. U Nišu su odigrali kao da ih je jedna majka dojila. Pa mogu i ubuduće.
Vole se isto koliko Benzema i Ronaldo.
Nego sada treba prodati jednog jer je stigla neka ponuda, pa izašli sa pričom o prodaji.
A ovako će biti.
Prodaće Đurđevićan za cirka 4 milona, a ostaviće Leonarda sa klauzulom, a onda će neko da aktivira tu klauzulu 27 Avgusta, i naredna tri dana će u svakim novinama i portalima biti po jedna bomba a 31Avgusta u 23:59 neće doći niko.

Nego pitanje a jesu li se voleli u Decembru ili Martu? Kako to da se sada baš toliko ne vole?
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
jaz izmedju njih je toliki da je balansirao nikolic,pogotovo djrdjevica koga zna ceo zivot,t o dugorocno puca negde,da li svadjom,tucom,svojevoljnim napustanjem nekog od njih dvojice......mozda bi oni gurali jos,al dokle.....
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
price su totalno debile kada je rec o tome da li se djurdjevic slaze sa leom.

i sami znate koliko golova su ZAJEDNO postigli i koliko golova su jedan drugome namestili. ima negde statisatika koja pokazuje da nikada u istoriji kluba nismo imali tako vredne napadace koji imaju najbolji prosek kada su golovi i asistencije u putanje...ZAJEDNO!


ali i pored svega toga otice minimum jedan od njih odma i drugi eventualno posle kvalifikacija. to se znalo i pre 2 meseca da ce tako biti i svako ko se sada iznenadi taj nije ziveo zadnjih 15 godina.


sto se Djukica tice, iako je ganci ja bi mu dao sansu da se dokaze. Jeste da se prica da se on napucao iskustva zadnjih 10 godina ali sve to tek treba da se dokaze kod nas. Nas klub a i nasa liga nikako ne mozes porediti sa drugim ligama. Cak bi rekao da je nasa liga jedna od najtezih. Lako je negde raditi gde imas milionske budgete i politika nije toliko umesana u fudbal.

Kod nas em nemas para, em ti nestane pola ekipe pre prve utakmice em te politika jebe maltene dnevno...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Smorila vise ova prica sa trenerom, neka dodje ko god, samo da pocnu da dolaze i odlaze igraci, da znamo na cemu smo.

Za mene nije uspesna sezona ako bar dva klinca ne lansiramo u orbitu. Znam da ce mnogi reci nasa deca su "govna", ali to je svrha naseg kluba.

Nazalost, moramo prihvatiti da je nas klub odskocna daska i igracima i trenerima. Tako je oduvek bilo. Poznajem dosta klinaca iz mladjih kategorija i svi imaju samo jedan cilj - da odu u inostranstvo. Ali kad malo dublje udjete u pricu sa njima, shvatite njihove razloge.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Tek je 3.jun, a vec se iz ustiju ljudi iz kluba odvijaju price o rastanku tandema Dju-Le i polako se nalaze opravdanja...i da je Marko ostao ne bih smeo da dozvolim sebi da budem 100% siguran da ce ostati najbolji igraci ali sada kada je on neocekivano otisao spreman sam na sve i nista vise ne moze da me iznenadi (ako je i moglo nekad da me iznenadi jer svasta smo vidjali svih ovih godina).
Smorila vise ova prica sa trenerom, neka dodje ko god, samo da pocnu da dolaze i odlaze igraci, da znamo na cemu smo.
Bas to...tolike stranice o treneru, a ako nas prejebu lopovi iz uprave i rasture tim pod raznim izgovorima kao sto umeju ni jedan trener nece da nam pomogne....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.507
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojance, u 95% stvari se slazem sa tvojim stavovima, ali ne bilo ti mrsko, kazi mi sta ti konkretno smeta kod Stojkovica? Znaci, ne neka njegova karakterna osobina, nego sta ti je zasmetalo sto se tice njegovog ucinka za vreme dok je branio nas gol? Znaci, kvalitet igara (odbrana) i profesionlizam prema klubu za koji je igrao, a samim tim i prema navijacima?
Na stranu to sto je za mene ono sto je on uradio sa majicom, a zatim pritisak ciganske javnosti i ciganskih kriminalaca koji je istrpeo na svim buducim utakmicama nakon tog dogadjaja na nasem golu, zaista vredan svakog divljenja.

Nesto slicno, samo bez tog "incidenta" sa majicom, vazi i za Djurdjevica. Neka je cigan, ako jeste, ali na svakoj utakmici je davao 100% sebe, a meni je to dovoljno.

Cigana je bilo i bice u Partizanu, to je neminovno, meeni je bitan njihov odnos prema nasem dresu, a sta misli, sta cu mu ja. Djukic je u prethodnom mandatu uradio nesto sto se moze protumaciti kao zla namera, imajuci u vidu njegovo navijacko opredeljenje, a inace ga postujem kao trenera.
Uh mislim da ovo nije tema, ali nisam nigde rekao da imam problem sa njegovim odnosom prema dresu, sem preterane doze egzibicionizma i forsiranja sebe u prvi plan.
A sta je to sto mi stvarno smeta, hajde da ne piskaram ovde, mada mislim da je svima jasno. Nek mu zena oprasta proslost, ne ja.
Djurdjevic decko odaje stvarno utisak profesionalca, da ga nesto gotivim, ne gotivim ga.
Sto se tice Djukica, ja se maltene slazem u potpunosti sa poslednjim postom mrzim sve.
Meni recimo smeta sto izgleda kao polupismena gastarbajterska pedercina sa 2 razreda osnovne koji se nije udostojio da izvadi dildo iz dupeta dok razgovara sa novinarima.
Ali da cu ga docekati na noz sto je ovakav, onakav ako radi posao ko profesionalac, jer smo od "grobara" vecinom kurac dobili, necu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ja tek sad kad malo bolje razmislim vidim koliko smo mi napravili veliku stvar sa ovom duplom krunom. Ne znam da li znate koliko negativno moze da utice na ekipu tako nezdrava atmosfera kad imas 2 igraca koja igraju za sebe i ne jebu 2% ostatak tima i pritom nisu bas u najboljim odnosima izmedju sebe. To je ove sezone moglo da se vidi 100 puta ko hoce da vidi. Koliko mi je bilo smesno kad je Djuka posle neke utakmice u izjavi rekao nesto u fazonu svi prozivaju da necu da asistitam Leonardu eto dao sam mu loptu da da gol.

U izjavama o narusavanju atmosfere i slicno poslednjih dana sve mirise na to da ce Leonardo biti prodat.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Delom tu ims istine, ali je delom to alibi prica koja se mora duze vreme krojiti, tokom sezone, da bi se opravdale prodaje na kraju sezone.
Cinjenica je da svaki golgeter mora imatitu dozu sebicnosti i egocentrizma...jefnostavno to je deo tog instinka koji mora imati...

Mrni jr smesna prica da oni igraju na stetu kluba... nijedna utakmica nije izgubljena zbog to famoznog sebicluka ..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Voleli se ne voleli se zajedno su dali 48 golova u prvenstvu....kakvi bi tek bili da su u ljubavi :D Tako da i meni ta prica o tome kako se ne podnose ne pije vodu...nadam se da su te price jedino sto ce pokusati da prodaju ove godine...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Sve je to super kad bi se gledao samo broj golova na kraju sezone, tu ne moze da im se nadje zamerka. Pricam o atmosferi u svlacionici, lose utice na ostatak tima ta njihova netrpeljivost. Bas me zanima sta bi se pisalo da Piroman na finalu kupa nije sacuvao gol. 5 golova su mogli dati romima da su saradjivali na toj utakmici. Izlaze u kontru i jedan od njih dvojice sam na drugoj stativi ali ovaj drugi ide sam da zavrsi. I sad jedan Kosovic gleda njih dvojicu i misli u sebi, za koga ja da ginem i da trcim kad se oni zajebavaju iz utakmice u utakmicu a ne sme da im se to kaze jer ce se uvrediti.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.437
Reaction score
11.846
Локација
Beograd
Zavrseno.Djukic novi trener Partizana.Ja zadovoljan najvise zbog toga sto sigurno nije pristao na rasprodaju i slabljenje tima.Nije moglo bolje.Srecno i ovoga puta da uvalimo 5 komada ciganima sa Djukom.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ako Ivica nekako može da se založi i da sredi da dr tarzan ostane kod ovih prekoputa, to bi nam najviše leglo.

Da ne bude potpuni off, dobrodošao nazad. Mi smo naučili nešto pa te nećemo dočekati cvećem, ti si naučio nešto pa ćeš biti još bolji nego u prethodnom mandatu. Ajde da budemo Partizan i da osvojimo duplu krunu i sledeće godine uz desetak dobrih evropskih utakmica.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Alal vera Đuki ako je prihvatio da radi u ovom šljamu kakav je srpski fudbal. :respect

Neka ostane makar i godinu dana, dovoljno, čovek ima iskustva i izgradio je veliko ime, poštovaće ga igrači i više nego Marka, ajmo da završimo ono što smo počeli sa njim u Evropi kad smo deklasirali Zrinjski. :partizan_fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top