Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ajde da sacekamo da vidimo sta ce biti na derbiju u subotu pa da tek onda nastavimo sa nagadjanjem sa Radio Milevom... Najgore u ovom trenutku sto nam treba je skidanje fokusa sa onim sto je sad bitno a to je da se ciganka ponizi jos jednom ove godine.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
Ko sto smo obecali, nakon osvojene duple krune otvaramu temu Prelazni rok 2017..
Budite ozbiljni i bez vesti sa raznih sumnjivih portala i facebook stranica..

Marko i Ivice ovo je vase leto!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
A da se slozimo odmah da niko nece imati insajdersku informaciju i da ovde moze samo da se pise o zeljama. Po tome se razlikuje Iliev kao SD od prethodnih :)
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Za ozbiljniju rolu u Evropi, nama je potreban desni bek(u slucaju da Vule ode), levi bek pod obavezno, jer su nam oba igraca koja igraju na toj poziciji mine, kao i novi stoper...

Bice jebeno
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Ko se prvi javlja da vodi evidenciju o svim igracima koji se povezuju sa nama i da boji imena u razne boje one? :D
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja mislim da pitamo Munju, da odmah napise, sta i kako i ko, cisto da ne bude 31. Avgusta u 23:55 F5 i 700 ljudi koji piche po njemu, pa da nam padne Forum od bandwidth-a. :D
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Jel primecujete kako ganski mediji i novinari ne piskaraju nista posle finala?
Par dana pred finale su selili maltene celu prvu postavu po belom svetu . . . :pickaciganska

Svake godine me puca adrenalin kad otvorim stranicu pelaznog roka. Nadam se da uprava nece dozvoliti da budemo skenjani kao posle vecine rokova zadnjih godina.
Zadobili su moje poverenje nekim potezima , dobar prelazni rok i plasman u grupnu fazu bi ih cinio stvarno Partizanovcima, u pravom smislu te reci.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Prvo ime:
Škuntelar, ja zadovoljan ako se vrati
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
:D

Generalno kakve su trenutne informacije iz kluba, možemo očekivati solidan prelazni rok. Naravno u opticaju će biti mnoga imena, posebni što je letnji pr. rok mnogo aktivniji od zimskog. Trenutno smo u fokusu traženja napadača i ajde da napišem da je Škuntelar manje više sigurna opcija i realno je da se to završi uskoro. Marko ima neke opcije za igrače koje je trenirao u Olimpiji. Doći će dva štopera, verovatno jedan vezni.

Oko odlazaka, teško da ćemo Djuku zadržati, realno je da i on i Leo odu. Iliev i Marko su analizirali i pripremili prelazni rok. E sad šta ćemo,realizovati videćemo. Znam da su opasno zagrejani za Evropu i to je dobro.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Ne znam ni sam kako naleteh na Instagram Đurđevićevog ćaleta... I sad brdo nekih komentara, te ovo te ono, i lik napisa... A sada: nanananana Liga šampiona
a001621163964b34a25652cc24710596.png


Naravno, ništa ovo ne mora da znači, ali meni jako interesantan detalj
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Može Uroš za Skuntelara . Nisam ga skoro gledao ali ranije je bio dosta zahvalan igrač ..
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Marko i obično dovodi igrače koje je već trenirao
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Skuletic po mom shvatanju fudbala odlicna opcija u slucaju odlaska Djuke, sta vise, ponovo kazem po mom misljenju cak i bolja opcija. Realno je da Djuka ode, sad je pravo vreme za prodaju. Drugo, i najbitnije je da zapamte u klubu, da nema nista gore, ponavljam nista gore od igraca sa kojima je dogovoren ostanak do zavrsetka kvalifikacija. Budite sigurni da ce igrac da se cuva, da ce glavom biti odsutan i bez motivacije. Imamo bezbroj primera, cigani prosle godine sa vijerom i ibanjezom, mi sa ivanovim nedavno itd itd...Najbitnije je skockati ekipu do kvalifikacija i onda sa punom paznjom i motivacijom u borbu. Trece, ako Leo ode, moramo dovesti nekog pribliznog kvaliteta sa fokusom na to da moze da pravi ozbiljnu razliku na terenu... po mom misljenju, neki vezni tipa Raca uparen sa evertonom bi takodje bio must...naravno 2 stopera obavezno
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Po mom misljenju, rokada Djuka - Skuntelar nece toliko da se oseti. Mislim da Skuletic moze da odigra podjednako dobro pa i bolje od Djuke. Setite se samo poslednje polusezone kod nas.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pripremite sa na malo žešći odlazni rok, ono čega nije bilo u poslednje vreme.
Imamo puno igrača koji će dobiti ponude koje ne mogu da odbiju. Toga budite svesni.
Takva je sudbina kada tim dobro igra, osetno bolje nego prethodnih godina.

Iliev će svakako tek sad biti na prvom pravom ispitu. Leonarda i Evertona je Tomić skautirao, Milenkovića otkrio takođe Tomić, tražio Ostojića isto Tomić, Đurđevića je doveo Marko Nikolić, Tawambu je Čakar doveo.
Iliev se malo više okitio tuđim pronalascima. Možda je kao pregovarač eventualno imao neki doprinos. Skauting mu nije jača strana.

Leonardo i Đurđević se ne podnose i više ne mogu zajedno da igraju, što se i juče videlo, njihova sebičnost je preterana. Za dobrobit tima je bitno da jedan od njih ode odmah, pre priprema i utakmica.

Svaki igrač koji bude želeo da ide, jer je dobio ponudu koju mi ne možemo da ispratimo, treba da bude pušten. Svako prolongiranje, ostanak do kraja kvalifikacija, držanje nezadovoljnog igrača, može da bude loše za ekipu i u Evropi i u domaćoj ligi gde nam treba start sa 5 pobeda.

Milenković - prodat Fiorentini
Vlahović - prodat Fiorentini
Đurđević - ko ponudi 4 miliona može da vodi
Leonardo - ko ponudi 2.5 miliona može da vodi (pod uslovom da da veću platu)
Everton - ko ponudi 1.5 milion može da vodi (on ima platu 200.000€, jedino ako mu ovaj novi ponuđen ugovor bude baš jako dobar, u suprotnom od za platu od 400-500k ide)
Ostojić - ima ponude iz Turske i Francuske, pare koje nema šanse da dobije u Partizanu, 99% odlazi.

O dolascima neću, jer su i dalje naklapanja. Škuletić je 50-50 završen.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Nije tačno da je tomić skautirao leonarda i evertona, šta više iliev je slučajno zapazio evertona dok je gledao nekog drugog

Čemu netačne informacije?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
O tome sam i ja pisao pre 7, 8 meseci...sva pojacanja su delo Ivana Tomica....napravio je odlicnu selekciju i jos jednom pokazao da ima njuh da u skladu sa budzetom izabere dobro...pa i domaca pojacanja su vise nego solidna za trenutne uslove...e sad sto kao trener nije uspeo da to poslozi...jbga. trebalo bi da bude u klubu....a Marko je pogodio u proslom Mandatu, s tim da je birao proverene igrace tj sa kojima je radio....videcemo
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Zeljko Pantic je na komentarima po youtube-u ubedjivao ljude d aje postignut nacelni dogovor sa nasim kljucnim igacima i da ce oni ostati najmanje do kvalifikacija. Uzdam se u to pa makar imalo 1% sansi da bude tacna informacija....uz ostanak cele ekipe + novog stopera i ofanzivnog veznog mi sebi drasticno povecavamo sanse za ulazak u Ligu sampiona.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja bih pustio Lea, jer samo mozemo da se opecemo dobro o njega ako ostane do kraja kvalifikacija.

Prvo igrace verovatno preko one stvari, drugo on je otisao danas u Brazil i opet ce da se usvinji, pa ce taman doc u formu pred kraj jula.

Tomic je bio prepotentan i zato ga je ekipa bojkotovala.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Tomic se pogubio posle ispadanja od Poljaka, kad je sve otislo u kurac, nije znao kako da hendluje ozbiljnu krizu...inace da smo prosli poljake, druga bi se pesma pevala...sta znam, ja ga smatram jednim od retko kvalitetnih ljudi u nasem fudbalu, mislim da je brzo potrosen, a realno moze dosta da pruzi npr kao neki skaut il SD ....a jbga i Ferguson je bio arogantan i nadmen, ali imao je osnova za takav stav..tako da nije bio drugar sa igracima, ali je ulivao strahopostovanje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top