Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
:ziveliJel @Iliyasova brat grobarski zadovoljan izborom.
Ona moja crno-bela stolica sto sam je postavio bilacorak.

Miroslave nek ti je sa srecom,a i nama sa tobom.

IDEMO DALJE ZA MALO MANJE PARE,Miro nesto uzeo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Lično zadovoljan a generalno nisam uopšte. Nije na trebao trener kojeg će na prvom kiksu razapeti.
Bolje anonimus od kojeg ništa ne očekuješ nego Djukic kojeg mnogi dočekuju sa previše mržnje koju će iskaliti prvom prilikom.

Nisam sumnjao da ces biti zadovoljan civijasem :D

Al kakva kurcoglabacka faca na ovoj slici :D
Aj nek mu je sa srecom.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ne znam šta da mislim o Đukiću. Stoji da smo igrali lepezanski fudbal u jesen 2007. godine, onako lep za oko, za koji ne znamo kako bi izgledao da smo se sudarili sa nekom ozbiljnijom ekipom, najverovatnije onako kao u derbiju na JNA kad iščupasmo 2-2.

Ne zaboraviti i prolećni deo 2007. godine kad smo znali da puknemo 3:0 od Hajduka iz Kule.

Neću se baviti time da li je ciganštura ili ne, poslednjih nekoliko godina ciganšture poput Stojkovića i Djurdjevića su nam donele više dobrog nego mnoga naša deca i dečica, jebale ih njihove tate na gomilu sve.

Dobrodošlica Djukiću, 100% podrška od danas, dupla kruna i karanje cigana se podrazumeva.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Dobrodoslica Djukicu! Nadam se da je naucio stogod za ovih 10 godina, ako nista, sigurno ima autoritet da mu ne sastavljaju tim i prvu postavu.
off: Polako sa analizama svake reci novo-pridoslih kolega. Ne smeju ljudi da se raspisu koliko ih je moderacija zaplasila:wink:
Lakse cemo , kao i do sada , otkriti ko je ubaceni element ako ih malo pustimo , pa ih izvalimo da nehotice pisu neki izraz na gurbetskom jeziku, a onda, pod mac!:buhaha
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sve najbolje novom treneru. Za trenerske sposobnosti ne brinem ni malo, bice atraktivnog fudbala.
Za ostalo cu sacekati pa komentarisati.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Dule mis 29

Banned
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
5
Reaction score
0
Dobrodoslica djukicu!
Da nam pokaze da moze daleko da dogura u evropi, a u prvenstvu ocekujem da ponovi sezonu gospodina Nikolica, dakle sve pobede. Verujem da ima toliko znanja da to uradi, posebno sto je placen poprilicno za nase uslove.
Mi smo Partizan!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Samo nam treba Pantic pa da ugusimo Kosovica..decko poceo da igra, da daje duge pasove..Pantic je vec unisten kao fudbaler..
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Jedine želje su mi bile Stanoje i on,mada sam mislio da od toga nema ništa.Iskreno da nam je Stolica postao trener,do kraja života bih jeo stojeći.
Dobrodošlica i Švajniju
kad dodje u tazbinu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
KO ZABORAVI SVOJU PROŠLOST, POZIVA JE DA SE PONOVI!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Baš ne znam što da mislim o Djukiću. Imao sam nekoliko osjećaja kad su prethodni treneri dolazili od sigurnosti u to da će Milinković da bude ono što je bio, do euforije pa razočarenja sa Tomićem, i vjerovanjq da sa Nikolićem nema greške. Sad baš ne znam što da mislim.

Jako dobro se sjećam fudbalq koji smo igrali u njegov prethodnom mandatu i to je super, ali u trenutnoj situaciji mislim da je najvažnija njegova sposobnost da ekipu drži savršeno disciplinovanu, jer imamo igrače koji su skloni divljanju i da elipu drži konstantno napaljenu i našpanovanu za svaku utakmicu kao da je pitanje života i smrti, kao što je Nikolić radio. Ukoliko toga ne bude bojim se da će sva stručnost i analitičnost pasti u vodu.

Djukiću sa srećom i pamet u glavu!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Šta znam , što se trenerskih sposobnosti tiče, mislim da nismo mogli bolje da prodjemo ,a ljudskih ....?!

Ja mu nisma zaboravio kako je otišao i moraće da cigansku kučku napuni još jednom sa 4 komada da bi ga uzeo u razmatranje !

Dobro je ovo Grobari ! Najbolja stvar je što Djukić sigurno ne bi dolazio da mu uprava nije obećala jak igrački kadar .
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Samo nam treba Pantic pa da ugusimo Kosovica..decko poceo da igra, da daje duge pasove..Pantic je vec unisten kao fudbaler..

Kosovic je licno Inijesta za tu malu kreaturu(da ne upotrebim neki drugi izraz). Ukoliko se ta kreatura vrati, pravac Teleoptik, bice im pravo pojacanje...

Dobrodoslica Djukicu. Realno, nema na osnovu cega da mi predvidjamo kako cemo se provesti pod njim, niti kakav je uopste njegov plan igre i slicno. Dakle, jesmo mi igrali napadacki fudbal pre deset godina s njim, ali ne moze se jedna taktika igrati na istom nivou sa razlicitim igracima. Videcemo, ali nadam se LE, prizeljkujem LS i da prestignemo cigansture po broju titula, cisto da svi od reda pocrkaju od muke, pa da se rastajemo sa Djukicem
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Moze njemu uprava da obeca sta hoce..al dal ce da ispuni obecano? Ni slucajno ne treba pomisliti da gmazura i komunjara vucelic zajedno sa debelim profom imaju u planu nesto dobro za klub. Kite se ovim peharima kao da su oni osovjili a ne ekipa koja je krvarila na terenu za svaku pobjedu.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Izgleda da se mnogo od njega ocekuje. Njemu je karijera u silaznoj putanji. Vidjecemo sta ce biti. Podrsku kao trener Partizana od mene ima, a vrijeme ce pokazati da li su ovolika nadanja opravdana.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Srecno Djukicu, mada mi intuicija vristi da ces nas usrati i zajebati, samo tako.

(Spreman sam da povucem rec u suprotnom)
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Dobrodošlica Djukiću..

Veliki broj postova u zadnjih pola godine sam ovde započinao sa "Marko i ekipa.."
Svi smo videli Markovu ulogu u kreiranju ratničkog Partizana koji je grizao za svaki pedalj terena ,svaku utakmicu !!

Na JNA ,na gostovanjima se mogla videti ogromna želja igrača za pobedom,bili su spremni da ujedaju,pobiju se,daju 110% sebe za grb,za titulu,za Partizan..
Takav Partizan je vratio navijače na stadion..

Djukiću želim da nam kreira sve ovo ponovo..

Želim mu da
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@Feanor ista stvar je i kod mene...ali bolje da sutim.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
KO ZABORAVI SVOJU PROŠLOST, POZIVA JE DA SE PONOVI!
Stojke.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top