Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Može biti jedino tako da Partizanu čisto 2,5m. Da kažemo da je super pa baš i nije. Kad će već jednom završiti taj kancer menadžerisanja? Uefa je tako nešto najavljivala... Da li je na pomolu nova bitka sa ciganima( za Stojiljkovića)? Mi smo u dobro s Bragom,sarađivali smo za Miljkona svojevremeno :D
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Ako je u pitanju Tavambin bivsi saigrac, nekako mi nelogicno da uspemo sada da ga dovedemo, a ne po isteku ugovora na zimu. Jedino da se njegov klub oprostio od borbe za titulu.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Treba videti sa Tawambom dal ima jos nekih drugova, al' bez milionskih transfera ako moze.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Joveta potpisao za Monako mada ne mogu vjerujem da se njegov dolazak uopste dovodio u pitanje...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ne znam bas koji su sve portali zabranjeni, pa ga necu navesti, ali tamo pise da je pored Tosica Partizan zavrsio posao sa jos jednim pojacanjem. Ne pise ni ko je ni sta je, uskoro opsirnije...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.904
Локација
Храм фудбала
Tawamba brat iskusno, ne može mu dosadno biti, dovede sebi drugare i zajebava se.
Eeee da je Leonardo bio pametniji, mogao je dovesti one likove sa slike kod potpisa ugovora :D Doduše ne bi svi mogli na teren, ali neko kao vozač, neko čistač, neko za održavanje terena.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.575
Локација
CyberSpace
Ako ovaj Solomon ne može da igra to levo krilo onda bih ja Meska tamo a Bambi desno, pa kad nauči da centrira iz igre onda može da izvodi prekide..
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Pa ako nema zabanjenih mozzart sport je objavio to u onom live pracenju transfera, u 13:09 najnovija vest, kao sto sam napisao u prethodnom postu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top