Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Navijao za Partizan u vrtiću ali zbog drugara se prebacio za zvezdu.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.883
Reaction score
11.023
Ето како смо ми велики у ствари, залуталу овцу враћамо на прави пут. Наше дете, отели га душмани и испрали му мозак и сада је коначно сазрело да да се оно гробарско урођено у њему поново пробуди.


Што се тиче прелазака тамо-вамо, вазда је било да квалитетни играчи прелазе у већи клуб: Стојковић, Клео, Абубакар... а са друге стране неке крнете, радоњићи, босанчићи... Показало се ко је боље прошао.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Moderacija neka odmah kaze da li ce ovo pseto biti zasticeno kad obuce nas dres ili nece, da znamo sta nam je ciniti.
@only you
A hoce li drvoseca doneti majicu na promociju ili ce reci da je oduvek bio nas navijac?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Ljudi , pa meni je ovo tragi-komično!:buhaha:buhaha
Pa treba proveriti jel on i dalje muško!
Kakva promaja u glavi , ne bi me čudilo da je i onu stvar odsekao:banghead
Naša ognjenka:pickaciganska
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
@OnlyYou

Kakav jos jedan napadan? Nece da dovedu Zdjelara da ne gomilaju u veznim redu, a dovesce 6og napadaca.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/gotovo-novi-spic-partizana-je-ozegovic-veliki-navijac-zvezde-foto/k1k88z3

Ne znam da li je ovo propagandno smece zabranjeno, ako jeste, izvinjavam se i slobodno izbrisite.

Samo bih im preporucio da je Ozegovic dokaz koliko njihov klub malo vredi. Realno mi nikad nismo imali nekog prvotimca da predje u njihove redove (Krneta, Bosancic, Radonjic su na nivou Gavrancica ili Djurickovica) a kamoli Grobare tipa Raca, Smiljanic, ne daj Boze Mance...

Da ne pricam o tome koliko bivsih igraca ne svraca u njihov smrdljivi klub, a kamoli potpisuje da igra ponovo. Njihove godisnje 'proslave' barija ne skupe vise od 3-4 igraca iz te generacije.

Iz tog razloga ste upravo VI "mali klub" - nasi dragi gosti.....i najvece ciganske njuske su spremene da dodju u nas VELIKI klub, ma koliko je njegova reputacija srozana u poslednjih 10-15 godina.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Sale SK dolazi na kafu kod nas jer ga tamo nece. Ista sudbina ceka i Ozegovica mada je on nevazan lik u odnosu na Milka. I jeste bio dogadjaj decenije ali ocigledno ne kapiras o cemu mi pisemo. Njegovim dolaskom smo prekinuli tradiciju ili naviku da samo deklarisani partizanovci nose nas dres..sve je relativizovano tim transferom, tri godine kasnije na mala vrata dolazi i G.Milojevic brat ovog govnara sto im sada sjedi na klupi...postali smo Inter-Milan sto neko rece juce ovdje...

Upravo jer postoji instegram i FB ovaj Ozegovic je sebi usrao zivot, za cigane je mrtav a pola naseg stadiona ce mu jebati majku. Jug ne Istok sigurno.
 
Последња измена:

PFC_Rakely

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
23
Svi kojima ovo smeta toliko da ne mogu preživeti i koji potpis ovog 'glodara' smatraju za smak sveta i kraj Partizana koga smo znali, neka batale tastaturu i dođu pred stadion u 15 h, neka mu se najebu milosne ciganske majke i neka prekinu konferenciju za štampu. Ja neću, daću mu šansu da mu oprostim ružnu prošlost.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Каква прича иде овде?! Какви идоли, какве фантазије, илузије и таленат?
Ко уопште овде, а да је старији од 8 година тражи идоле за себе? Какве илузије и фантазије можемо да имамо после свега што смо до сада видели и проживели? Какав је то велики таленат који нема алтернативе, а смрди овде деценију да га нико из иоле озбиљног фудбалског света није приметио?
Које су то замене теза, ми као навијамо и волимо, а они као само играју?
Па шта то волим и за кога навијам ако ће неко да најгоре испљује и извређа, а мени свеједно, јер сам озбиљан и прагматичан и не верујем у идоле?
И какве везе има то што је био Милко или Стојке, који су класа, са овим сада? Је л то значи да ако је некад и направљена грешка, да треба поновити и још померити границе ?
Да л уопште постоји граница, или нема везе, све може и свако може, кога брига све се може објаснити.
Је л та идеја и фантазија гробарства кад Дукљанина терамо у материну, а за овог мајмуна кажемо да нема везе, он ће давати голове и сервираш му на тацни да игра ЛЕ коју је изборио неко други?
Могу да разумем да нешто буде и мимо здравог разума и етике и естетике, али који ђаво објашњавати како је то потпуно природно и крцато бенефитима, али само ретки, озбиљни и разложни то могу да разумеју?!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.503
Reaction score
23.288
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Svi kojima ovo smeta toliko da ne mogu preživeti i koji potpis ovog 'glodara' smatraju za smak sveta i kraj Partizana koga smo znali, neka batale tastaturu i dođu pred stadion u 15 h, neka mu se najebu milosne ciganske majke i neka prekinu konferenciju za štampu. Ja neću, daću mu šansu da mu oprostim ružnu prošlost.

Koga boli kurac sta ces ti radis, i zasto mislis da to nas interesuje?

Sa 15 postova si nasao da delis ovde savete.

Pardon, 12.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
evo ovako.....iliev je imao par resenja u kojima ovaj nije bio,ali pre par dana mu je "sugerisano" u bliskom kontaktu da partizan od sada ima novog spica i da se on zove ozegovic...kraj,bez nekog jel hoces ili ne.....sa tim nemaju veze ni gmazura ni vucelic,jednostavno tako i tako....bez biranja.....
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
DIjmrhRW0AAuYNI.jpg:large
Navijao za Partizan i nosio dres Saleta Ilica dok nije potpisao za zvezdu. Jasno je o kakvom profilu coveka je rec, ovaj bi prodao i rodjenu majku za napredak u karijeri i odgovarajucu novcanu sumu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Upravo sam dobio poruku da radimo dovodjenju jos jednog spica, ali cisto sumnjam da je to moguce.

Jednostavno ovo mi nema logike.
Ne sumnjam da ti je jalvjeno i da je patka... imas uvek dobre infromacije, ali mi je skroz nelogicno dovesti sad jos jednog spica. Onda bi jedan od dva napadaca dovedena zadnjeg dana prelaznog roka, bio grejac klupe a mali Djole ne bi dobijao sansu uopste?!

Jedino ako kaparisu Gohua za 1.januar... ali i to opet nema logike, jer ga sad nisu uzeli jer trazi platu milion evra, pa sto bi onda trazio manje za igranje od januara?


Ajde bre Ivice, izvadi makar malo ovu trenutnu govnariju i bar sredi Zdjelara...


Veceras lako moze da se desi jedno pisanje po faci na relaciji Portugal - Beograd...
nego, sta ti ovo znaci... nece valjda cigani uzeti Stojiljkovica?
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@antonello znaci Vucic i Kokeza ga doveli u Partizan..tako ispade ako nije i Ivica ni Vazura ni Vucelic..malo ga pretjera ti, kazi izvor..
 

PFC_Rakely

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
23
Koga boli kurac sta ces ti radis, i zasto mislis da to nas interesuje?

Sa 15 postova si nasao da delis ovde savete.

Pardon, 12.

Zato što i mene boli kurac da slušam tvoja sranja i naklapanja ovde, izvoli uradi nešto konkretno ako ti već toliko sve ovo smeta. I nisam znao da se ovde delimo i po broju postova ko šta sme da kaže i kako da prokomentariše, to što si napisao 1000 šupljih postova ne znači i da si ti neko ko će meni odrediti šta da pišem i na koji način da volim Partizan.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Aha-sad je krece prica nije Ivica nego neko iz "mase"...
Pitajte Saleta posle prvog tusiranja sa kalafoncem sta misli.
Da nece da ga pita "ko ti je tatoo majstor"?
Sami sebi smo dovoljni...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
@antoneello E burazeru da znas da sam se usr'o sad od te price. Sugerisano mu bez hoces /neces, i jadni mi morali smo da prihvatimo. Povraca mi se od takvih prica vise. Zamisli da je to stvarno tako, znaci Ivica nam i ne treba. Ne znam ko pusta ovakve price, ali su totalno van rezona.
A ako se nekim cudom ispostavi i da je ovako nesto tacno, onda je to pokazatelj da smo u jos vecoj dubiozi. Znaci moze ko god i kad god, da kaze taj i taj je novi trener/igrac/golman...
Ne znam odakle ti ovaj info, verujem tebi da si to cuo, ali u samu pricu ne verujem. A ako ti imas 100% info, onda stvarno ne znam sta dalje ima da pricamoo Partizanu, igracima ili necemu trecem. Kakav je to klub kome se igraci dovode kako neko tamo kaze...
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Samo jedno pitanje za Ilieva i Djukica i ostale indijance iz kluba, ko nama garantuje da ovaj nece Terzicu i ciganima da nosi informacije iz kluba, sa treninga narocito mislim pred derbi? I narocito ako ne bude prihvacen kako treba, a dace Bog da nece, i ako bude na klupi, tribinama? Sta mozete budale jedne da ocekujete od ovakvog tipa?
Forum neka odluci mozemo li mi ovog glodara da vrijedjamo od danas pa dok je u Partizanu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top