Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Rockova iz Vojvodine.. po meni je on možda i najbolji golman lige, još je mlad.

Rockov je super golman. Po meni jedini iz domaće lige kojeg bi imalo smisla dovoditi, ali ne znam da li je to uopšte realno.
Nije ni taj iz Voždovca loš, svakako je bolji od svih naših golmana, osim naravno od Stojkovića, ali po meni je Rockov kvalitetniji.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.369
Локација
U pizdi materini
@mrzim_sve Ma ne sad ce postovani voditelj sa pet ili vise naloga da nam objasni kako nismo u pravu i potom da se slozi sam sa sobom...

Elem rasmislja li neko o Sulejmaniju ?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Meni nije jasno, godinama već, kako to neki igrači odu u inostranstvo a ne zaigraju u Partizanu... da ne kažem kod cigana...
Recimo štoper Maraš koji je letos iz Rada otišao u neki portugalski klub je po mom mišljenju dobar štoper za Partizan. Odličan je kao rotaciona opcija, a da li je za prvi tim nisam siguran, ali to što je 95. godište govori da ima velikog prostora za njegov napredak.
Po mom ukusu je i Filipović iz Voždovca, igra levog beka a dešnjak, znači dobro igra i levom o desnom, može da igra i desnog beka, ali i štopera. Odličan je, tip igrača koji radi, trenira, koliko sam primetio njegovo ponašanje na utakmicama je korektno i sportski što dovoljno govori o karakteru, poštuje ekipu, fizički je jak, ima brzinu, dobar je u skok igri, dobro startuje na loptu, ulazi u duel, mlad je 94. godište, ima prostor za napredak. E sad, tačno je da bi meni možda i Ćirković tako izgledao da je u Voždovcu... opet, tu su stručni ljudi, ja kao fudbalski fanatik sam primetio ove stvari...
Ne znam kako pojedinci odu a da zaobiđu Partizan... recimo i Vitas je bio solidan štoper, nikad nije došao kod nas... Levi bek vojvodine Nikola Antić bi bio dobro pojačanje za nas, fajter, drži se zadatka, ponaša se fer i korektno.
Dobar bi bio i Drinčić ako ne dovodimo nekog skupljeg zadnjeg veznog, mada i ako dovodimo ne vidim zašto Drinčića ne vratiš kad već nemaš mladog igrača koji bi iskočio da puni rotaciju kad je gužva (možda Kokir?)... Drinčić je za prvi tim, uz Evertona najfajterskiji tandem bi smo imali...
Onaj iz Lučana što je otišo negde, Saša Jovanović, desno krilo, odličan igrač. Igra školski, za ekipu, korektno ponašanje na terenu (nije "mangup")... ciganima par puta davao golove i uvek se baš radovao :D Ne znam zašto ga nismo doveli. Nisam stručnjak, ali delovao je kao dobar za rotaciju. Mada, tako je delovao i Predrag Luka :D
Onaj golman iz Radničkog što je prošle godine otišo u neki skandinavski tim, a mi smo hteli da ga dovedemo... bio je dobar, možda je on dobro rešenje. Možda Lukač da se vrati, meni je on delovao sigurno...
Svakako treba obratiti pažnju i na mladog Đerleka, ne sećam se ko je još došao iz škole OFK tad kad i Đerlek? Treba im pružati šansu kad god se ukaže. Forsirati Đoleta Jovanovića takođe.
Jovan Nišić, ja mislim da taj dečko treba da ide na pripreme i da treba početi da se računa na njega. On je za one koji ne znaju neki mlađi Kosović stil... Koliko ima mesta napretku, verujem da ima, bar tako kaže Football Manager. A dobar je dečko, voli Partizan ali i voli Čelzi što mu je velika pozitivna osobina :D
Dača Pantić sve bolji, ne znam koliko stoji za otkup ugovora da je klauzula ali treba razmišljati o toj opciji...
I može, a što da ne može, neki štoper, pravi štoper, pravi igrač, iskusni kao Taribo... dođe i uradi mnogo.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Iskren da budem, sad ne pratim Superligu kao pre jer ne gledam nista osim Partizana. Ima igraca koji deluju da bi mogli da budu pojacanje ali ima sigurno i igraca "ispod radara" kao sto nam je ispao Stefan Savic. Recimo ovaj iz Spartaka sto ga povezuju sa nama, kontam da ce Spartak da mu zacepi neku nenormalnu cenu a decko je tu negde prosek samo je bljesnuo sad pa takve igrace ne treba juriti, citaj Ivanic. Ali mislim pre svega da treba dati sansu nasoj deci pre svih tih Superliga vedeta jer em su mladi em moze da se zaradi na njima.

Danas nesto pogledam transfermarkt, igrace srpske i crnogorske nacionalnosti i bez kluba i ima tu jako zanimljivih imena pa mozda ne bi bilo lose pogledati i nekog od njih.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Kaze mi jedan nas bivsi golman: "e moj ti, Klajic branio odlicno cele sezone, izvukao nam 10tak zicera u onom pohodu na duplu krunu, u onim odlucujucim mecevima zameni ga ovaj mali celavi, i odbrani dobro i Nish i Kup, i pored onih debilnih izletanja... Klajic poceo kiksira, oterase ga ko pacova... tezak smo mi narod"

elem.... golman - desni bek - miletic - ostojic - monir - everton - petrovic - tosic - suma - pantic - gogua

oporavice se kica.. tu je Sale, tu je radin, mitrovic, jovanovic, mozda mali bosnjak, antonov, mozda ne ode 51, mozda dodje jos neko... sve u svemu imacemo 18-20 za rotaciju i to je to...

i dalje bi voleo Lukmana Harunu (u Astani je).. odlican igrac po mom misljenju ako ne dodje Raca ili ne daj Boze ode Everton...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.189
@blok70
Nije do naroda, Kljajić je jednostavno loše branio i hvala Bogu da je došao Stojković. Jel trebao da zauzima mesto Stojkoviću? Onakve kikseve kakve je on pravio za to se u ozbiljnim klubovima zakucavaš za klupu, dok ne naučiš da postaviš živi zid, dok ne naučiš da ispucaš pod pritiskom, dok ne shvatiš da nije problem u reflektoru što ti sija u oči već tvoji refleksi...
Takva je pozicija golmana, video si kod čergara kako se kahriman raspao nakon Evertonove bombe, nema ga nigde sad.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Te izlete u JSL po pojacanja uglavnom pamtim kao promasaje. U JSL se moze pronaci priostojnih igraca za rotaciju u prvenstvu, da ponekad popune rupe zbog povreda i kartona prvotimaca. Ono sto valja imalo uglavnom ode jos u ranim godinama cim pokaze naznaku potencijala.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Te nase golmane sve kad sastavis ne mozes jednog dobrog dobiti. Cak celavi cigan mi je i najbolji medju njima, ima tu dozu ludosti koju golmani inace imaju :D

Nama je svakako bolja opcija ovaj iz Vozdova nego Rockov. Ovoga klinca bi prodali odmah na zimu ukoliko bi se pokazao. Dok ovaj iz Vozdovca ima taman godina, i dosta manja bi potraznja iz inostranstva bila za njim.
Ipak ako postoji mogucnost zadrzati Stojketa ne treba zaliti za parama.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.517
Reaction score
1.298
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Sto se tice Kljajica, Dr Mo je konkretno i slikovito objasnio. Kome nije jasno, ne vredi mu ni objasnjavati.
Prelazni rok... vec tri godine,jedino mozemo da dovedemo strance i nase igrace iz inostranstva, tu nam cerga jos nije pravila probleme, mada kako im rapidno pada dug, i kako je tvorzan i pored minusa od 26 milki srecan, ne bi me cudilo da nam i tu miniraju svaki pokusaj. Sto se domace lige tice, tu nismo vec tri godine doveli one igrace na koje smo imali pik. Setite se nekoliko prelaznih rokova i pokusaj dovodjenja onog govanceta iz ns kurve, te ne da klub, te navijaci, pa dogovorili se, te nesto iskrslo, picke materine. Jedine igrace iz domacice koje nam dozvoljavaju da dovedemo su oni sa slikama u fantomkama sa ciganskim grbom, koji se slikaju sa slinom savijom, ispred ciganskog grba, sa socnim komentarima na racun glodara...ako nadjemo takvog, eto nama "pojacanja" iz domacice.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.726
Posle performansa u Evropi meni je neverovatno da je Kljajic i dalje kod nas makar i kao sparing partner Stojkovicu, a kamo li da da se on opet uzme u obzir za nesto ozbijnije...
Iliev bi mozda mogao nekad da baci oko na nekog igraca iz nase omladinske skole...ako ume i ako ga ne mrzi...cisto da se podsetimo da nasa omladinska skola jos uvek postoji i da ne moramo nuzno da lutamo od Surdulice do Subotice u potrazi za mladim perspektivnim igracima poput Aksentijevica :roll:... Ranije smo uvek u omladinskoj skoli imali bar 1-2 igraca za koje su svi znali da su veliki talenti i da predstavljaju buducnost kluba (iako su ih normalno prodali prvom prilikom), a danas ja ne znam ni jedno ime iz nase omladinske skole koje je buducnost kluba. Mozda je to "skrivanje" nasih talenata samo nacin da se izbegne njihova rana prodaja... :confused ..a mozda stvarno u nasem klubu niko ne ume da ih otkrije...
Ako smo posle prodaje Milenkovica bili finansijski stabilni po recima vazure cini mi se sada posle svega bi trebali da budemo u jos boljoj finansijskog situaciji tako da je mozda doslo vreme da se dese cudesa i da izleti neki novi Milenkovic iz omladinske skole koji ce za promenu ostati mnogo duze u Partizanu.... Omladinska skola deluje totalno zapostavljeno i zanemareno, a u situaciji kad kurva ima prohodnost na svim poljima u ovoj kvazi-drzavi nasa deca bi nam mogla doneti veliku prednost. Jovanovic dobije sansu po nekad i to ako bude malo glasniji na klupi pa shvate da je tu, a Bosnjak pa nikako....i to je to....
 
Последња измена:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ranije smo uvek u omladinskoj skoli imali bar 1-2 igraca za koje su svi znali da su veliki talenti i da predstavljaju buducnost kluba (iako su ih normalno prodali prvom prilikom), a danas ja ne znam ni jedno ime iz nase omladinske skole koje je buducnost kluba. Jovanovic dobije sansu po nekad i to ako bude malo glasniji na klupi pa shvate da je tu, a Bosnjak pa nikako....i to je to....

Imamo i tog malog Đerleka. Naravno, ne može se za njega reći da je naše dete, jer smo ga skoro doveli, ali je baš mlad igrač, a navodno je veliki talenat. Eto, to je već 3, a ti si rekao da nemamo ni 1-2 igrača. :D
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Kaze mi jedan nas bivsi golman: "e moj ti, Klajic branio odlicno cele sezone, izvukao nam 10tak zicera u onom pohodu na duplu krunu, u onim odlucujucim mecevima zameni ga ovaj mali celavi, i odbrani dobro i Nish i Kup, i pored onih debilnih izletanja... Klajic poceo kiksira, oterase ga ko pacova... tezak smo mi narod"

elem.... golman - desni bek - miletic - ostojic - monir - everton - petrovic - tosic - suma - pantic - gogua

oporavice se kica.. tu je Sale, tu je radin, mitrovic, jovanovic, mozda mali bosnjak, antonov, mozda ne ode 51, mozda dodje jos neko... sve u svemu imacemo 18-20 za rotaciju i to je to...

i dalje bi voleo Lukmana Harunu (u Astani je).. odlican igrac po mom misljenju ako ne dodje Raca ili ne daj Boze ode Everton...


Izvini ali moram da kontriram, bar što se tiče odbrane, od ove trojice ne bih nikoga volio vidjeti na proljeće u prvoj postavi. Ne mogu da se otmem utisku o Miletiću da nije igrač za Partizana i da će da nas sjebe samo tako, za rotaciju je odličan, pokriva dvije pozicije ali daleko od prve postave za šampionski tim. Moje mišljenje, naravno. Više bih volio da se otvorimo za 'klasu' štopera, bar za naše uslove i uz njega nekog klinca da uči, tome treba da težimo.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Kakav je zlocin prema klubu napravljen kad je oteran Bogosavac bez obzira na sve (ne)kvalitete koji je decko Grobarcina da bi igrao ovaj izdanak romske omladinske skole koji ne bi imao mesta ni u zonskoj ligi.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Daj Ivice jos nekog musavca, esi vido cim ubacimo cigansturu u napad dobijemo penal posle 146 godina, ciganstura padne i sudija programirano svira, ne gleda za koga igra.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Odlasci i dolasci moraju biti gotovi do odlaska na Kipar, ako mislimo da uradimo nesto u dvomecu sa Plzenom... Ako se odlasci i dolasci budu razvlacili dok smo na Kipru, Plzen ce nas rutinski odraditi.... 3-4 pojacanja se mogu srediti do polaska na Kipar, ne treba dovoditi neke skartove. Evertona bi bilo bolje ostaviti do isteka ugovora nego ga prodavati, necemo dobiti neke pare, a njegov ostanak je mnogo znacajni od te sume novca, naravno ako on hoce da ostane do kraja,,,
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top