Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Trba98

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
19
Reaction score
285
Локација
Beograd
Prema ovome što piše ovde, mi smo doveli igrača od 50 miliona?
Trenutno svakako nije 50 miliona ali sa predispozicijama svojim i pravilnim razvojem u Šahtjoru nije nemoguće da će jednog dana vredeti jako mnogo

Da nema vrednost ili da sumnja Šahtjor u njega ubacili bi i opciju otpkupa, ovako sa suvom pozajmicom jasno govori kakvi su im planovi s njim

Takođe igrao je u prijateljskim za Šahtjor protiv AEKa, Utrehta, AZ, Totenhema i u stanju je bio i u tim utakmicama da prati ritam i da svojim potezom i driblingom napravi razliku a to je bio sam početak kad je stigao u Evropu, sada je nakon 6 meseci rada u Šahtjoru, dobio malo mase, izbacio te neke latino bubice iz glave kao što su driblanje u jako opasnim zonama blizu svog gola.

Šahtjor je jako kvalitetna ekipa i on će uz pravilan razvoj, za godinu godinu godinu ipo predstavljati faktor u tom Šahtjoru, ovo je način na koji će on steći minute i kontinutiet i Šahtjor će imati prilike da ga vidi na leto u kvalifikacijama evropskim
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Prema nekim info koje sam dobio, drugi zadnji vezni koga je Duki nanisanio je igrac velikog kvaliteta i pravi poduhvat za klub ako uspe da ga angazuje..nisam dobio ime,naravno.
Na žalost, na kraju se uvek Svinjura pita i to je ono što ne daje nadu.

Па ако је бесплатан контам неће се Вазура противити и ако му није проблем оно да причека два-три мјесеца плату, а не као неки претходни незахвалници.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Ako je Kastiljo zaista tako dobar igrač, on nikad ne bi ni želeo da dođe u našu ligu, osim ovako - na pozajmicu.
E sad, kad bi mi "podmazali" Srnu masnim procentima u slučaju budućeg transfera, pa ubacili klauzulu o mogućem otkupu ugovora za vreme pozajmice ....
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Imamo do jaja grobarsku ekipu.

Duljaj salje vucelu napolje. Ako to nije grobarija, ne znam sta je.

Karali smo cigane.

Podrska igracima.
Uprava je kakva jeste. Govna.

@Elric puno postovanje. Covek radi. Ovi drugi kojima smeta, oni kenjaju.
Ruze brati i ruze srati nije isto.
Ovde mnogi seru, jer da Partizan ima hiljadu takvih ljudi ( ali pravih, a ne virtualih mangupa), bio bi spasen.

Svi su ovde principijalni kao Dule Vujosevic. Ali ovde, jbg.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Koliko vidim na internetima mnogi ne kapiraju da ovaj ekvadorac dolazi na čistu pozajmicu bez parava otkupa i sličnog tako da klub od njegovog razigravanja nema ništa mada ne bi imao ni da je pod ugovorom ali to je posebna priča. Koliko može da prikaže klinac od devetnaest godina je upitno mada u njiva ligi i nije teško iskazati kvalitet.

Mnogo veći problem za mene je to što smo mi nesposobni da nađemo talenta u svetu kao normalni klubovi već nam se ceo skauting svodi na menaĐerske kombinacije.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Koliko vidim na internetima mnogi ne kapiraju da ovaj ekvadorac dolazi na čistu pozajmicu bez parava otkupa i sličnog tako da klub od njegovog razigravanja nema ništa mada ne bi imao ni da je pod ugovorom ali to je posebna priča

Kako nema? Ako bude igrao dobro to je sasvim dovoljno. I ovako kad prodaju igrace za milione klub ne vidi coravog dinara.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Mnogo veći problem za mene je to što smo mi nesposobni da nađemo talenta u svetu kao normalni klubovi već nam se ceo skauting svodi na menaĐerske kombinacije.
Izmedju menadzerskih kombinacija ala Sanicanin i kombinacija preko Srne (Saldanja, Zahid...) uvek biram ovo drugo...
A mi da imamo skauting kao normalni klubovi je nerealno.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Mi smo kao klub na svim nivoima trenutno u rangu seoskog kluba, postojimo samo na papiru i jedini covek sa iskrenim namerama, koji se trudi i koji zasluzuje postovanje za ono sto radi je Duljaj uz igrace. Ova “saradnja” sa Sahtjorom, kakva god bila, je zlata vredna. Kada uzmemo sve ovo u obzir, ne treba suditi pre nego sto igraca vidimo na terenu, treba smanjiti ocekivanja sto se tice prelaznog roka, jer dobro je da jos uvek kao klub i postojimo.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Mi smo kao klub na svim nivoima trenutno u rangu seoskog kluba, postojimo samo na papiru i jedini covek sa iskrenim namerama, koji se trudi i koji zasluzuje postovanje za ono sto radi je Duljaj uz igrace. Ova “saradnja” sa Sahtjorom, kakva god bila, je zlata vredna. Kada uzmemo sve ovo u obzir, ne treba suditi pre nego sto igraca vidimo na terenu, treba smanjiti ocekivanja sto se tice prelaznog roka, jer dobro je da jos uvek kao klub i postojimo.
Saradnja sa Sahtjorom je odlična. Moramo i mi da uzvratimo nešto, minuti za razvoj igrača je razumna protivusluga. Win win
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Nemam nista protiv da budemo Sahtjorova filijala, svakako korak napred u odnosu na ovo sada...Duljaja za predsednika...da bude Predsednik/GM/trener/zadnji vezni/direktor omladinske skole....eh kad bi nam dozvolili....
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
315
Reaction score
925
Локација
Boston
Potpisali smo golmana koji je trenirao sa nama 2 meseca.
Ako ovi imaju nameru da prodaju Jovanovića mi kao navijači moramo sprečiti taj transfer. Jedina pozicija gde nećemo naći zamenu ili JAKO TEŠKO!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ilic vs milicic?
Ne znamo nista o ovom novom malom. Ilic nije odusevio, ali daleko od toga da nema stofa. Ovde ce duljaj morati doneti odluku: milicic ili de medina. Obojica na pripremama, pa neka se izmere.
Sto se tice kastilja…na osnovu pisanija i obrade profila, deluje vise nego obecavajuce. Na prvi pogled, zelen je da uleti u belkine kopacke, ali opet kazem-videcemo. Poslednje iskustvo sa mladim stranim igracem na ovoj poziciji je onaj ukrajinac. Jbg, ime sam mu zaboravio, a dobro znamo da je stigao sa oreolom kapitena mlade ukrajinske repstacije. Poznat je epilog. Vidim, polemika se vodi da je bzvz sto dovodimo igraca za razigravanje drugima, ali mene to bas i ne dotice. Klub organizovan kao nas pfc ne moze i ne ume bolje. Tako da ovaj dolazak ekvadorca je instant potez, koji moze da bude koristan u borbi za titulu i kroz letnje kvalifikacije. Ej ali stvarno mi puca testis za pricu o nekoj daljoj potencijalnoj zaradi, koju bi plava ciganka spiskala na luksuz. Decko ostaje godinu dana, i da se molimo bogu da bude “zdrav uglavu” i da klikne sa ekipom.

Da ostane saldanja 34434
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
346
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Nestajem u odbranu nikog a mislim da je Duljaj jednom izjavio da je bila vjerovatnoca da nam omladinac brani kad je Jovanovic bio bolesan ili nesto, tako da ja vidim neko rjesenje da ovaj novi bude drugi golman.
 
Top