Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
497
Reaction score
3.125
Локација
Nis
Ja kad čitam ove analize igrača pomislim da sam u paralelnom univerzumu gde navijam za neki Mančester u najgorem slučaju, ovi igrači nemaju mane jbt.
Ja ih zato i ne citam

Po onim analizama taj je presao u City a ne u Partizan

Ja uvek krecem sa tim da tu nesto nije u redu,cim dodje evo taj iz Norveske ovde,ovaj iz Koreje,meni to van svake pameti,osim onoga da se bolje posle prodaju,to vidim kao jedini njihov motiv dolaska ovde,a o kvalitetima dok ne pocnu da igraju i vidim ne mogu da sudim,jos ako nisam nikad ga video u zivotu na nekoj utakmici.A neko izvadi 45 karakteristika nekih nenormalnih,ne znam na osnovu cega.Da ne prati mozda Pohang Stilerse svaki vikend,ili Odd? Da ne igram kladionicu 25 godina verovatno ne bih cuo za te klubove
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ja ih zato i ne citam

Po onim analizama taj je presao u City a ne u Partizan

Ja uvek krecem sa tim da tu nesto nije u redu,cim dodje evo taj iz Norveske ovde,ovaj iz Koreje,meni to van svake pameti,osim onoga da se bolje posle prodaju,to vidim kao jedini njihov motiv dolaska ovde,a o kvalitetima dok ne pocnu da igraju i vidim ne mogu da sudim,jos ako nisam nikad ga video u zivotu na nekoj utakmici.A neko izvadi 45 karakteristika nekih nenormalnih,ne znam na osnovu cega.Da ne prati mozda Pohang Stilerse svaki vikend,ili Odd? Da ne igram kladionicu 25 godina verovatno ne bih cuo za te klubove

Konkretno kad je @Trba98 u pitanju, covek se profesionalno bavi skautingom i ima pristup programima specijalizovanim za to, gde imas gomilu video materijala za svakog igraca. Naravno da nije detaljno pratio Ovusua u Norveskoj ili Goa u Pohangu, ali kad se saznalo da dolaze pogledao je dostupan video materijal i dao svoje misljenje, koje naravno moze da se pokaze i kao pogresno, ali nadamo se da nece posto ih je toliko nahvalio :D

Takodje, ovo su prednosti i mane u odnosu na nas nivo fudbala i standard Partizana. Ako bi ga poredio sa standardom Sitija, vecina ovih vrlina bi postale mane.

Inace, Kastiljo zvanicno, pozajmica ipak samo do kraja sezone.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ovaj Korejac nece igrati prvih par kola u plejofu, ukljucujuci i poslednji ligaski derbi, zbog U23 kupa Azije koji je kvalifikacioni za Olimpijadu, a ako odu na Olimpijadu propustice pocetak kvalifikacija za Evropu.
Jel su takmičenja u23 deo FIFA prozora?
Ja mislim da nije obavezno da se igrač pusti.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
345
Reaction score
2.432
Локација
Vukovar

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Pa sad ispada nije gotov Goh. Nikako da naucim da dok ne vidim potpis, nema nista od toga
Jednostavno prevelike su to lopine i muljatori


Sledece mi nikad nece biti jasno: Ima li iko u ovoj zemlji srama, evo jos jednog primera, ne znam da sastavim recenicu ali zasto bi me to sprecavalo da budem SD FK Partizan. Jer ja sam taj, baja
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
103
Reaction score
302
Najpre da pozdravim sve! Ovo mi je prvi post.
Gledam komentare sa Goha pa bih izneo svoje vidjenje.
Zaista se po komentarima istice utisak kao da dolazi igrac iz lige petica ali ja bih ipak da ga sacekamo i ne brzamo.
Zaista ga treba sacekati i dati mu vremena za prilagodjavanje. Gledao sam neku statistiku i tu bas nisam stekao utisak da se radi o nekoj extra klasi.
Igra na poziciji iz spica najcesce, deluje da je vise orijentisan ka golu nego asistencijama. Gubi dosta poseda, i nije neko kod koga je lopta cesto u igri, tj nije klasican plej, ne diktira tempo igre.
Vidi se da je agresivan i cesto ucestvuje u razgradnji protivnika. Nije neko ko previse dribla i tako stvara visak.
Naravno treba uzeti i kontekst igre i tima u kome igra tj to nije tim koji je nadmocan dominantan i Partizan ce mu biti igraci drugaciji koncept.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Дјелује као баш луда глава и вјерујем да ће се врло лако и брзо уклопити.
 
Top