Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Isto važno reći za ovog plavušana (sećanje na Srdju Radonjić) je da je standardan na poslednjih 8 mečeva gde je dao 5 golova i 3 asistencije. Pre toga je uglavnom igrao do 45 min ukupno ulazeći sa klupe.

Bez obzira na 190cm deluje vrlo spremno i pokretno. Ako je neko iz RS, a prati BiH ligu nek da malo više info. Svi su na klipovima CR7

Edit: https://sportsport.ba/fudbal/jovo-lukic-partizan-anderlecht-dinamo-zagreb/386261

Na njihovom portalu ipak piše da je nudjen Partizanu i da smo mi zaključili da imamo Štulića kom bi ovaj samo zauzimao mesto.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
To je rođeni brat od Nenada Lukića iz TSC-a. Slušam baš neko veče radio intervju sa Nenadom Lukićem, inače poluizdankom naše škole. Kaže da planira da ide u inostranstvo, a na pitanje da li bi prešao kod cigana da ga traže, kaže zašto ne, i veća su imena mijenjala dres, prije svega Stojković. Pljuc!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Decko je prosle sezone dosao u Borac, kao potencijal, što i jeste. Zanimljiv igrač, ima šlifa. Malo je divlji igrač, ali ima vic. Pratio sam ga na par utakmica, kao i na treningu Borca, kada sam u blizini bio. Mislim da ne bi kod nas bio prvi špic, jer kao sto kolega reče, bih liga je blagi uzas. Nekada smo se interesovali za Bibliju iz Borca, ali je morao prvo Teleoptik da se dokaze, sto je odbio. E ako bi ovaj to pristao, onda ok. Izlisno ga je placati, posto cijenim da imamo vecih potencijala u omladinskoj školi.
Ovo sto se pise za anderhelt i to, veze sa vezom nema.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Спали смо на мање талентованог брата Лукића из ТСЦ..... Надам се да му менаџер само подиже репутацију и да неће стварно код нас....није фер према Штулићу. Бајбека ако "отпустимо" једино озбиљније решење можемо да нађемо у неком странцу који је способан да заузме место Холендеру у шпицу, а да он лепо игра по крилу. Доводити неког домаћег па закључити да је боље да Холендер и даље игра шпица - погрешно....
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Slažem se @najgori. Pojaviće se još nekoliko imena grantovano, ja se ipak nadam Sanogu koga je i debeli profesor v pominjao u medijima u kontekstu budžeta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
Разноразних шпицева сам се нагледао у Партизану, и колико год да су играли на различите начине, свакоме од њих је апсолутно обавезни посао био да да гол...
А ја сам некако био најсигурнији да ће гол свакако и обавезно да ,,падне,, на утакмици коју гледам - када смо у тиму имали шпицеве као Вокри и Милко, јер су они, ако чак и изостану неке филигранске асистенције ,,отпозади,, или ,,са бока,, - били у стању да сами узму лопту, пређу два играча и постигну тај гол!
Милко као мангуп који се 90 минута чува да не испрља дрес, а Вокри као булдожер који риља кроз блато, али...свеједно, гол је гол...

Е, давно је то било, а у међувремену, дриблинг или издржавање дуела на ногама кроз три противничка играча су изумрли и таквих шпицева на домаћој сцени више нема...сад они углавном ,,зависе,, од ,,подршке,, или ,,асистенције,, из ,,везе,, или са ,,крила,,...а куку си га нама ако та ,,подршка,, изостане, а није баш ни сјајно што је Бебек повређен а зачудни Садик продат...

Не знам ништа о овом момку из БиХ, али рекао бих да је и он тип шпица који ће да ,,трпа,, голове - ако му их неко намести...а вероватно ће и солидно да их ,,забија,, главом, али - ако има ко да га ,,погоди у трепавицу,, центаршутом...а ако нема...мрка капа...Матић уместо Матића...
Наравно, ту је и питање јачине БиХ лиге и како би се момак снашао у овој нашој, јачој, итд...

Него, када је баш о шпицевима реч, да наставим ,,причу,, о ,,клинцима,, од јутрос, јер, код шпицева ја бар најлакше ,,измерити,, њихов учинак - све, све, али...момак, а колико си ти оно беше голова дао у сезони (или на најтежим утакмицама)?

Дакле, колико наши ,,клинци,, могу дати голова на пролеће - под условом да их Станоје поведе на припреме и после им да шансу у првих 11...
Ево овако: имамо 19 првенствених кола, плус утакмице за куп (надамо се и освајању, наравно!), али хајде да потенцијалном шпицу ,,заокруглимо,, цифру на 20 утакмица...(јбг, није Здјелар па да игра баш сваку!)

Е, да је ту неки Рикардо, Ђурђевић, Садик, да је Бебек здрав, да дође тај неки Саного - углавном, сложићете се да би 20 постигнутих голова за једно пролеће било изнад свих очекивања за првог шпица, ко год тај био - али да би нас и 15 голова итекако задовољило...Дакле, 15 и - пуна капа!

Мислим да би зато и ,,отприлике,, пола од тога, за ,,клинца,, који игра своју прву сезону за Партизан било сасвим у реду...дакле на пример 7 голова...

И онда: да ли би Арамбашић, Станојловић, Штулић, или већ неко трећи или четврти из ,,омладинске школе,, били у стању да дају 7 голова за полусезону...па, за 7 баш не знам, али да би сваки од њих дао бар 5, под условом да имају велику минутажу - УБЕЂЕН САМ!
Толико голова би дао и Ђоле Јовановић да смо га ,,трпели,, или Влаховић, или...било ко из ,,погона,, - ако имамо стрпљења да га чекамо свих 20 утакмица да видимо колико је добар - али...имамо ли стрпљења?
И, имамо ли ,,Риберија,, иза ,,детета,, па да стрелцу да ,,завршни пас,, за егзекуцију?
И, наравно, сад се од шпицева више и не тражи да имају дриблинг, али се зато тражи да играју дефанзиву...а то већ није исто као када имаш задатак да ,,само,, даш гол...

Проблем је и што вероватно и ,,клинци,, и њихови родитељи имају баш велика очекивања - да ,,деца,, што пре заиграју у првих 11, да им каријера крене, да се то одрази и на ,,кућни буџет,,...али...,,деца,, и даље нису боља од оних 11 који су већ у Партизану...или бар то не знамо, док се у то не уверимо...

Али и Партизан има претерано велика очекивања од ,,деце,,: дакле, ваљда је за ,,дете,, довољно да у првој полусезони за Партизан постигне 5-6-7 голова (ако га пустиш да игра 20 утакмица)...а у другој полусезони нек стигне до 8-10 голова...у трећој, нек ,,гађа,, тих 15...
Па не може све одмах!
И не може све одједном!
И да ,,дете,, да 20 голова на 20 утакмица и да одлично игра и да помаже у дефанзиви и да буде продат и да га трпимо кад му не иде и да освојимо титулу. Све одједном. Е па не може.

Опет кажем, Станоје, доведи или узми шпица који ће да ИГРА.
Ове који само седе на клупи такође пошаљи негде где ће да ИГРАЈУ.
На пролеће нема више оправдања да неко није спреман. Сви морају да буду спремни.
На терену морамо да видимо ИГРУ.

И правог шпица!
А може некад и два одједном!
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
To je rođeni brat od Nenada Lukića iz TSC-a. Slušam baš neko veče radio intervju sa Nenadom Lukićem, inače poluizdankom naše škole. Kaže da planira da ide u inostranstvo, a na pitanje da li bi prešao kod cigana da ga traže, kaže zašto ne, i veća su imena mijenjala dres, prije svega Stojković. Pljuc!

Jel ste sigurni da mu je brat?

Rodjeni brat Nenada Lukica (Stefan 96) prosao ne nase mladje kategorije, posle se pisalo da ga trazi Everton, naravno i za Nenada (nakon sto je od nas zapalio za Bugarsku) nakon gola na jednoj prijateljskoj utakmici se pisalo da ga trazi Mancester, videli smo epilog.

Uglavnom hocu da kazem da ne verujem da je ovaj momak Nenadov rodjeni brat, cak i pise da je Nenad rodjen u Sremskoj Mitrovici, a da je Jovo iz Doboja.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Nenad i Stefan su braca, rodjeni u Sm, a rodom su iz Suljma. To je 15km od Sremske Mitrovic. Jovo im sigurno nije brat. Tacno je i ono za Everton i Mancester!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Navodno St Etiene 500.000€ nudi za Zdjelara. Sad pitanje je dal je istina i šta on želi, ostaje ili mu se ide? Ako ide, nama tu treba rešenje do 9.jan.

Da ne spominjem što je ostalo 5 radnih dana do 9jan da se realizuje:
  1. Napadač
  2. Desni bek
  3. Zamena ko god napusti
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Zdjelar je igrac koji nema zamenu u Partizanu i koji trenutno vredi mnogo vise od 500000 evra. On je jos uvek mlad igrac kome ce cena samo da raste. Treba mu ponuditi novi ugovor i uslove priblizne onome sto bi dobio napolju.
Nadam se da nema coveka u klubu koji bi uradio takvu glupost.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne bi me čudilo da ostane kod nas do kraja ugovora i da nas po isteku ugovora olimpijakos tuži i traži penale zbog potraživanja od sledećeg transfera 50%.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
До лета неће остат камен на камену ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top