Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.398
Локација
Nickname
Ostaje Milovanović, barem do sledećeg prelaznog roka.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Nemamo mi ništa ni od tih 10 miliona, 8, 7, 5. Ni od Vlahovića da smo imali 50 posto opet bi to otišlo u džepove grada Beograda i partije najjače. Nije mi nekad žao što ovi lopovi naši godinama kradu već što brdo naših para ode na drugu stranu brda.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Sto je veci iznos transfera, logicno je da ce lopovi vise da ukradu, ali je opet logicno i da ce vise da ostane u klubu, posto ne mogu bas sve da ukradu.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ne znam, meni deluje da mogu. Šta se ovaj prelazni rok razlikuje od onih u kojim smo zarađivali?
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
To je tacno. Ali pod pritiskom mozda i popuste, sta znam. U smislu da eventualno dovedu jedno pravo pojacanje. Pojma nemam, nisam pametan vise, da ti kazem iskreno. Sve se nadam da ce jednom doci vreme kada ce neke stvari morati da objasne, barem ova sadasnja uprava...
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Svake godine isto i tako zadnjih 15 godina unazad. Nadaš se da će dovesti nekog krštenog stranca koji će da pravi razliku. Svakih 6 meseci isto razočarenje, go qrac od prelaznog roka. Mesec dana bačenih u vodu, do 07.02. je rok za registraciju novih igrača. Ako hoće da dovedu nekog za fraj, a da je ofanzivni vezni i da pravi razliku. Prava je prilika da dovedu ex Igrača Šerifa Kastanjedu za free.
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Ma ljudi najbolje da smo odbili 12 miliona, pa nismo mi Mancester siti, sta vam je.

Vamo se krpimo, ne mozemo da damo obestecenje za bilo kog igraca, a odbijamo 12 milki.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Јел има Миловановоћ менаџера ? Према т-маркту чини се да нема
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jevtovic i Fejsa su ipak korak napred, sa Zdjelarom i njima dvojicom na spisku, kroz sredinu ne bi trebalo da nam duva promaja.
E sad, spolja smo takvi kakvi smo..
I u kreativnom delu smo takodje takvi kakvi smo.
Kad god krenem da mastam, iskoci mi gmazurina vugla iskezena ko dzoker, pa se brzo vratim u realnost.
Malo nam fali da budemo mnogo bolji, dva igraca bukvalno, ali jbg.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Ima li u Evropi nekog igraca za nas a da nije povratnik... Nemam nista ni protiv koga ali preterase ga. Da igraju malo menadžera znali bi vise igraca nego sto sad znaju. Imamo li skaut sluzbi makar u Srbiji? Da ne pricam kad bi jurili igrace po juznoj americi gde onda kao klub bili.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
znaci, to je to...
najvaznije da je ostao milovanovic. pozdravljam povratak jevtovica. zahvalan igrac sa utakmicama u nogama. slabiji sigurno Nismo u odnosu na jesen. ziv ne znam koliko ce ovo biti dovoljno da doguramo do titule I bijemo se u evropi. do prvog marta ce mnoge stvari biti jasnije.

SAMO PODRSKA IGRACIMA I STRUCI!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
По завршетку прелазног рока може се закључити да ми у наставак сезоне улазимо слабији, ваљда нам и није толико битно освојити титулу.
Отишли: Шћекић, (Пантић, Обрадовић)
Дошао: Фејса

Најзначајнија ствар током прелазног рока је потписивање уговора са управом (напоље) на 5 година.
Тако да смо на тој позицији обезбјеђени и мирни у наредним годинама.
Остаје недоумица да ли је Ивица још у одласку, у в.д. функцији или се и он ријешио на огромно "задовољство" армије навијача.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Neki dan baš čitam, onaj Alen Stevanović, što je bio veliki talenat, prošao Interovu školu, bio u reprezentaciji ( kad je Mihajlović bio selektor, znači ramadanijeva šema) pa i kod nas, da je slobodan. Kunem vam se da sam pomislio da će ga dovesti kad se Pantić povrijedio.
Evo vidim da ga je moćni IMT doveo.
Pošto mi je u moru igrača, mahom povratnika i on prošao kroz glavu.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Navodno ganjaju veznog i krilo. Dakle od štopera ni razglednica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Пријава играча за ЛК истиче сутра колико знам.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top