Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Iskreno, ne verujem da je to bila njegova zelja.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Taj isti Lola je kao i Ninkovic imao svoje situacije sa navijacima na istoku i zapadu. Svako ko se usudi da pljune navijace za mene je mrtav. Na stranu to sto kvalitetom ne zasluzuje da bude ni na klupi.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.232
nema opravdanja za ovaj produzetak sa lolom, bar neko koje bi bilo u domenu sporta
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Gde su pojačanja koji k? Kad kreću pripreme, 10tog? Gde je tih 5 igrača? Svaki put pomislim biće nešto na vreme, a onda čekaš da igrač prođe sledeće pripreme jer je došao u smiraj prelaznog roka.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Nisam hteo da pokrenem lavinu :)
Neupitni su sadasnji Lolini fudbalski kvaliteti itd...
Ako ga Savo vidi u nekoj svojoj koncepciji hajde da ne osudjujemo unapred..Nismo od juce ovde...Nagledali se svacega...
Nije nam Lola najveci problem,ni blizu na zalost...
Nama je u stvari problem to sto je trenutno previse tiho, nema nekih burnih desavanja u vezi transfera kao letos pa kad je vec tako onda je i slucaj "Lola" dobar za raspravu dok cekamo glavne dogadjaje :D
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Nama je u stvari problem to sto je trenutno previse tiho, nema nekih burnih desavanja u vezi transfera ...

HtzyljY.jpg


Izgleda da se jedino ovde nešto kuva. Ljudi osećaju miris...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ima li istine u ovome što cigansport piše da je Lion nudio 6milki za našeg boga fudbala? Mi kao tražili duplo, odbili smo ih, a pominje se i R. Sosijedad.

 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ja licno mislim da od Rajkovica nema nista. Nadam se da ce me Savo demantovati. Grobari, srecna vam nova godina!
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ne damo 500.000 platu za Rajkovica koji je slobodan igrac a dacemo milion plus vecu platu za neku menadzersku macku u dzaku ili 400.000 evra plus platu plus 30-40% za nekog iz domace lige.
Covek je trenirao sa nama i Savo i ostali iz struke sigurno znaju bolje od mene koliko moze Rajkovic.
A mozemo da platimo 780.000 evra godisnje za Bambija kome je najbolji potez sezone sto je nagovorio Natka da dodje a sto se terena tice slabo se nesto secam.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ljudi, strpite se da se slegnu sva sarma i pecenje. Ne razgradjuje viski toliko dobro :D
 
  • Like
Reactions: BaX

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
A ima jos da se krka, Bozic, pravoslavna nova, plus Sveti Stefan, Sveti Jovan, Sveti Sava, pa odmor, pa dan drzavnosti, pa osmi mart...Do juna cemo biti spremni za zimski prelazni rok, naredne sezone.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Neka je srecno malom Kalabi, zao mi je sto je otisao ovako rano, ali Partizanu je dao najbolje sto je znao do sada. Igrao srcem, mudima, plus potpis novog ugovora sa nama, bez da nesto zateze i pravi cirkus. Donio nam je (nadam se da ce Partizan nesto vidjeti od tih para) i ovih 10 miliona €. Sve najbolje decko i neka te sreca prati i zdravlje sluzi!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Rekao je Ž. Pantić na Balkan Infu (da, gledao sam) da ide i 12% od sledeće prodaje. Nisam primetio da se to negde po medijima pisalo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako se proda van Francuske 12%.
Ako ga kupi francuski klub, onda 10%.

A zar ne ostaje do kraja sezone?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top