Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.301
Reaction score
10.799
Локација
underground
Rekoh,prica za malu decu,izbegnuto krsenje ugovora od strane Rome,tako sto smo potpisali novi ugovor sa tom istom Romom?I verovatno su se ovaj put zakleli Titom,da ovaj nece prekrsiti? Posle kad je pritisnut sa ovim pitanjima nije forsirao vise ovu pricu.
Nego jesi primetio da imas isti avatar kao Vuletic na Tviteru? :)
 
Последња измена:

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.096
Reaction score
5.075
Локација
vezenemam
Da se malo razbije ova sadikologija...:D
Nikola Kuveljić potpisao za Vislu (Krakov) kako pišu portali.
Momak nije loš, ali teško da bi bio u rotaciji ovog proleća kod nas, tako da je ovako i najbolje.
Još da nas i "ubojita" zvezda Vojvodine zaobiđe, i nije to loše kao što izgleda.
Klinci su na pripremama, ako se pokažu, rešili smo problem, ako ne...reče li ko Rajković?:D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A zašto da nas zaobiđe Matić? Voleo bih čuti mišljenje vas koji smatrate da ne bi bio dobar rezervni špic?
Igrač koji da 9 golova u mnogo lošijem timu nego što je naš, sigurno može doprineti kao igrač sa klupe protiv bunkeraša. Da smo ove jeseni imali jednog takvog, bodovna razlika ne bi sigurno bila ovakva.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Kojim epitetima, koji kolega?
Najnormalnije sam pitao u čemu je poenta, objasnio sam i zbog čega. Tintin je odgovorio i to je to, teraj dalje.

Naravno da mislim da je štetno za Partizan sve ono što se uradi na njegovu štetu, da bi pojedinci (čitaj VVV) kupovali tompuse i karte za razne egzotike.
Jel citas ti sta pises?
"Steta je stetna"
Zaista nemam manir da prozivam nove clanove i da brojim stepen Partizanstine, ali svakim postom trolujes i deluje kao da nisi Partizanovac.
Epitet za koji pitas, imas na prethodnoj strani, u quote-u tvog posta.
P.s. nekad se brat @Oplenac bavio ovim stvarima, opustismo se od kad je penzionisan:cool:
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Istina je, Lokomotiva želi da kupi Asana već sada
Ne navodi se ni koliko bi iznosila ponuda moskovskog kluba, ni koliko Partizan traži novca za svog Japanca. Niti da li su crno-beli uopšte raspoloženi za prodaju Asana već ove zime.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/istina-je-lokomotiva-zeli-da-kupi-asana-vec-sada/348183

Mislim da je dobar momenat da se proda. Kada je potpisao za Partizan letos ko je mogao da zamisli scenario u kom ce neki klub pozeleti da ga otkupi u zimskom prelaznom roku?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.930
Reaction score
26.772
Ljudi, da se ne lažemo, da nam je neko ponudio da delimo 12 miliona sa Romom i da uzmemo mi više od njih, za Sadika... Ne kada je došao, nego na sredini EL, svi bismo prihvatili.

Plašim se da ga niko neće hteti, pa da se Roma zabrinula i dogvorila sa Napolijem kako bi Partizan platio skoro 2 miliona. I posle će Napoli reći da su popunjeni na toj poziciji, ipak ne.

Škuletić, Mitrović, Tejgo, Kleo, Vukić, Dijara bi u ovoj sezoni do sada imali barem 50 golova. To potpisujem.

Prosto mi neverovatno da za ovog igrača neko daje toliki novac. Vest na nivou toga da je Totenhem za Miljkona nudio 15 miliona.

Moderacijo, ako ste se olesili od alkohola, ili spremate slavu, onda u redu.
Ili se i vi slazete sa ovim i sa tim da Trinkijeri ubija u pojam igrace? Ajde protivnicke da je rekao, bio bi u pravu, ali nase!?
Gan 1/1.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
BELI BG, ne meri se moja Partizanština time što sam registrovan na forumu par meseci, nego koliko dugo sam uz Partizan (decenije su to).
Kojim postovima trolujem? Svakim postom? Jel si pročitao uopšte sve moje postove?
Ne širi gluposti, nisam siguran da dobro vidiš dok listaš postove, imam utisak kao da si me pomešao sa nekim.
Za taj epitet o kome pričaš mislim da si pogrešio, pogledaj ponovo da li je neko mene spomenuo u negativnom kontekstu.
Završavam svaku dalju priču sa tobom, jer ovde nismo bitni ti i ja - tema je prelazni rok, čega sam se i držao, dok se nisi oglasio.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Meni ovde ništa nije jasno.

Napravljen je perspektivan tim, formiran dobar stručni štab, napravljena odlična atmosfera, dobijena mogućnost da se klub bez velikih problema finansira od ostvarene zarade u LE i prodaje Pavlovića i da se zadrži ovaj tim, uigra kroz takmičenje i krene našpanovan u kvalifikacije za sledeće evropsko takmičenje, sa velikim izgledima da prođe u grupnu fazu.

I odjednom se stvaraju "neverovatne prilike" da se prodaju ključni igrači za fizionomiju naše igre koja je tek počela da se formira.

Kada prođe ovaj najnoviji medijski proliv sa Asanom, očekujem da i Suma dobije neverovatnu ponudu iz Jemena.
 
Последња измена:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
@BaX hahhahhaha
Ladno sam citirao tvoj post umesto Vuckov. Izvini, iskreno.
P.s. Bitno je da smo probudili starog lovca na troll gane, prepozna ih i kada se najvise kriju.
Izvinjenje i moderaciji
 
  • Like
Reactions: BaX

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Znaš kad sam sad na to pomislio, reko zamenio me Beli sa ovim Vučkom garant :)
Nema frke, samo napred napred Partizan! :)
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Poljubim ti mesec i zubato sunce, 4 ( i slovima..cetiri) strane rasprave o novoj sagi, Sadiq i VVV uprva? Tek sad videh...

Poznajuci kokosare u "nasoj" upravi, solucija da Partizan zaradi 10miliona na buducoj prodaju Boga fudbala je ........ ( upisati po zelji).

Realnije, puno realnije da ga IPAK vratimo Romi jer "nemamo" 1.6miliona. A vucica u znak razumevanja i paznje renovira jedan stan na Menhetnu + stanovitom profesoru koji ih nece tuziti, nekog latino studenta.

Vucica i vuk siti, ovcice se iznenadjuju, a mi pojurimo Mudrinskog...
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
tintin ajde sam da se ne ljubimo....
ovde su zdravo razumski ljudi, koji vole Partizan
ne pripadas ovde, jbg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top